Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa oraz wdrożenie sprzętu bezpieczeństwa sieciowego typu next generation firewall, wraz z systemem zarządzania, a także udzielenie gwarancji jakości na oferowane rozwiązanie.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00395189

Zamawiający

MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 7010527764

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Trecom Spółka Akcyjna Sp. k. Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Trecom Spółka Akcyjna Sp. k. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 101 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3)

Najniższa cena

12 476 PLN

Średnia cena

278 311 PLN

Najwyższa cena

998 760 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Outsec sp. z o.o. Warszawa 4 73 256 PLN 293 023 PLN
Bartłomiej Mroczkowski przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą AT Computers Plus Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz 2 121 539 PLN 121 539 PLN
MikroTik Warsaw Training Center Piotr Wasyk, Michał Filipek s.c. Warszawa 2 179 949 PLN 179 949 PLN
INNERGO SYSTEMS Sp. z o.o. Warszawa 2 493 193 PLN 493 193 PLN
UPWARE sp. z o.o. Warszawa 2 689 394 PLN 689 394 PLN
Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska 2 27 771 PLN 55 541 PLN
Bemit Marek Ambroziak Warszawa 2 98 523 PLN 98 523 PLN
NETFORMERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 2 370 988 PLN 370 988 PLN
CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Warszawa 2 718 485 PLN 718 485 PLN
IT Solution Factor Sp. z o.o. Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa przełączników sieciowych wraz z konfiguracją oraz wdrożeniem

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. -

2026-09-03 08:39:17Z

Zakup przełączników LAN, DC i SAN

UPWARE sp. z o.o. -

2026-08-31 09:59:52Z

Dostawa urządzeń sieciowych wraz z konfiguracją

Boat Systems Sp. z o.o. 698 312 PLN

2026-08-31 06:47:45Z

Dostawa urządzeń sieciowych dla Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy – numer postępowania: 51/ZP/26

SOFTFLOW sp. z o.o. 788 000 PLN

2026-08-28 09:54:59Z

Dostawa urządzeń sieciowych

Pomerania Services Group sp. z o.o. 306 267 PLN

2026-08-19 12:42:02Z

Dostawa i wdrożenie przełączników, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.

Sevenet spółka akcyjna -

2026-08-18 09:27:43Z

Dostawa i instalacja urządzeń sieciowych typu punkty dostępowe do sieci bezprzewodowej

ATENDE S.A. 569 121 PLN

2026-08-18 07:32:19Z

Dostawa oraz wdrożenie sprzętu bezpieczeństwa sieciowego typu next generation firewall, wraz z systemem zarządzania, a także udzielenie gwarancji jakości na oferowane rozwiązanie.

Trecom Spółka Akcyjna Sp. k. -

2026-08-18 06:54:41Z

Dostawa systemu do transmisji danych cyfrowych bazującego na technice Quantum Key Distribution (QKD) o zasięgu miejskim (cd tytułu w dokumentach)

Netformers Sp. z o.o. -

2026-08-17 08:24:01Z

DOSTAWA PAKIETU ROZWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”

Bartłomiej Mroczkowski przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą AT Computers Plus Bartłomiej Mroczkowski -

2026-08-13 09:18:11Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 212 PLN Średnia: 198 550 PLN Max: 788 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa oraz wdrożenie sprzętu bezpieczeństwa sieciowego typu next generation firewall, wraz z systemem zarządzania, a także udzielenie gwarancji jakości na oferowane rozwiązanie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO INFRASTRUKTURY

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363190367

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Tytusa Chałubińskiego 4/6

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-928

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 226301000

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mi.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/infrastruktura

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f397d57-aab0-4844-94aa-5fbaf8a1984b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395189

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 369213-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Porozumienie nr KPOD.05.10-IW.06-0006/25-00 o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem, pn. „Utworzenie CSIRT sektorowego o nazwie roboczej CSIRT INFRASTRUKTURA dla podmiotów nadzorowanych przez Ministra Infrastruktury”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa oraz wdrożenie sprzętu bezpieczeństwa sieciowego typu next generation firewall, wraz z systemem zarządzania, a także udzielenie gwarancji jakości na oferowane rozwiązanie.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa oraz wdrożenie sprzętu bezpieczeństwa sieciowego typu next generation firewall, wraz z systemem zarządzania, a także udzielenie gwarancji jakości na oferowane rozwiązanie. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

30237110-3 - Interfejsy sieciowe

32425000-8 - Sieciowy system operacyjny

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Trecom Spółka Akcyjna Sp. k.

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 899007,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 560391-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 899007,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
18.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 32420000-3
32420000-3 (Urządzenia sieciowe) 32424000-1 (Infrastruktura sieciowa) 30237110-3 (Interfejsy sieciowe) 32425000-8 (Sieciowy system operacyjny) 72268000-1 (Usługi dostawy oprogramowania) 72253200-5 (Usługi w zakresie wsparcia systemu)