Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu, kompleksowy dobór kart i czytników do rejestracji czasu pracy

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00415638

Numer referencyjny: 10/P/2026

Zamawiający

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu

Czerwonego Krzyża 5/9

50-345 Wrocław, Dolnośląskie

NIP: 8981853248

REGON: 000291121

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu, kompleksowy dobór kart i czytników do rejestracji czasu pracy oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 67 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)

Najniższa cena

1 926 PLN

Średnia cena

232 934 PLN

Najwyższa cena

781 733 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Spinel Sp. z o.o. Wrocław 3 9 697 PLN 29 091 PLN
PASSUS S.A. Warszawa 2 293 223 PLN 293 223 PLN
"IT MEDIA” S.C. Jacek Chojnowski, Andrzej Perzanowski Warszawa 2 278 690 PLN 278 690 PLN
PCG ACADEMIA Sp. z o.o. Rzeszów 2 196 800 PLN 196 800 PLN
Cloudware Polska Sp. z o.o Warszawa 2 247 000 PLN 247 000 PLN
Kognita Sp. z o. o. Warszawa 2 334 791 PLN 334 791 PLN
SUN CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wroc›aw 1 - -
VIDA Andrzej Tarasek Katowice 1 9 840 PLN 9 840 PLN
REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko - Biała 1 - -
BLUESIGNAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 1 71 531 PLN 71 531 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.

IC Solutions Sp. z o.o. -

2026-08-28 10:55:38Z

Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR

INTEGRITY PARTNERS SP. Z O.O. -

2026-08-27 08:57:46Z

Zakup zintegrowanego systemu zarządzania jednostką administracyjną dla Powiatu Wrocławskiego

REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-26 12:34:57Z

Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych wraz z integracją z systemem INFOMEDICA dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego

Business Online Services Sp. z o.o. -

2026-08-20 07:37:08Z

Dostawa dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core

XCOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-08-11 09:31:53Z

Zakup wraz z instalacją programu do transgranicznej wymiany informacji oraz przeszkolenie użytkowników z jego obsługi.

BONASOFT Sp. z o.o. -

2026-08-10 08:42:24Z

CYBERBEZPIECZNE WODOCIĄGI W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚWIERZAWIE – postępowanie powtórzone

Suntar Sp. z o. o. 488 310 PLN

2026-08-05 12:16:26Z

Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR

iNTEGRITY PARTNERS Sp. z o.o. -

2026-07-28 10:00:42Z

„Dostawa i wdrożenie systemów do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z integracją z systemem HIS AMMS”

JT&T INFOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-07-23 08:18:27Z

„Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego”

Asseco Poland Spółka Akcyjna -

2026-07-23 08:01:11Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 844 PLN Średnia: 167 561 PLN Max: 1 078 384 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu, kompleksowy dobór kart i czytników do rejestracji czasu pracy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwonego Krzyża 5/9

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-345

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zapotrzebowania@rckik.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.wroclaw.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu, kompleksowy dobór kart i czytników do rejestracji czasu pracy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbab1001-52ad-4099-b888-53badf74d142

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035786/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.5 Dostawa programu kadrowo-płacowego wraz z instalacją, wdrożeniem i szkoleniem

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pi.marketplanet.pl/strefapzp/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://pi.marketplanet.pl/strefapzp/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowy opis w SWZ Rozdział V pkt 6 m.in:
6. Zamawiający zgodnie z § 3 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) - zwane dalej „Rozporządzeniem" określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako:
6.1. dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES,
6.2. dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem.
7. Zamawiający, zgodnie z § 3 ust. 3 ww. Rozporządzenia określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.:
7.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
7.2. Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
7.3. Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0;
7.4. Włączona obsługa JavaScript;
7.5. Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
8. Zamawiający zgodnie z § 3 ust. 3 ww. Rozporządzenia, określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc.
9. Zamawiający zgodnie z § 3 ust. 3 ww. Rozporządzenia określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.:
9.1. Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Spełniony w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 10/P/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu, kompleksowy dobór kart i czytników do rejestracji czasu pracy oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365

4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące : Zdolności technicznej lub zawodowej. W celu spełnienia powyższego warunku Wykonawca powinien:
a) dysponować:
-co najmniej jedną osobą pełniącą obowiązki kierownika ds. wdrożenia -
posiadającą minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie kierowania wdrożeniami systemów informatycznych, przy czym w tym okresie osoba ta powinna zakończyć odbiorem realizację co najmniej 3 odrębnych projektów wdrożenia systemów informatycznych kadrowo-płacowych, w tym co najmniej jednego realizowanego w jednostce zatrudniającej min. 150 pracowników. Kierownik wdrożenia musi posiadać znajomość systemu będącego przedmiotem oferty.
- co najmniej 3 konsultantów dla specjalności kadry i płace. Każdy konsultant musi posiadać minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych kadrowo-płacowych. Wymagane jest by każdy konsultant wykazał się doświadczeniem w realizacji co najmniej 2 odrębnych projektów wdrożenia lub utrzymania systemów informatycznych kadrowo-płacowych, w tym co najmniej jednego realizowanego w jednostce zatrudniającej min. 150 pracowników. Każdy z ww. konsultantów musi posiadać znajomość systemu będącego przedmiotem oferty

b) posiadać wiedzę i doświadczenie pozwalające na prawidłowe wykonanie zamówienia, tj:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże:
Zrealizowanie w okresie ostatnich trzech lat co najmniej 2 umów, których przedmiotem była dostawa, wdrożenie oraz usługa wsparcia technicznego systemu kadrowo-płacowego z portalem pracownika, doborem kart i czytników do rejestracji czasu pracy, przy czym wartość każdej dostawy nie może być mniejsza niż 300 000,00 zł brutto. Zamawiający wymaga, aby co najmniej jedna umowa była zrealizowana na rzecz podmiotu zatrudniającego minimum 150 osób. Dopuszcza się, aby zamówienie było w trakcie realizacji w chwili składania ofert przy czym wartość zrealizowanej części zamówienia musi wynosić nie mniej niż 300 000,00 zł.
Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
Oceniając zdolność techniczną lub zawodową, Zamawiający może, na każdym etapie postępowania uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) Wykaz dostaw - wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy — w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane. Przy czym dowodami, o których mowa są: referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonywane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy (załącznik nr 7 do SWZ)
b) Wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia ( załącznik nr 6 do SWZ)

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania opisane w SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Warunki zmiany umowy zostały określone w paragrafie 12 wzoru umowy stanowiącego załącznik do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://rckikwroclaw.ezamawiajacy.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne opracowywania oprogramowania internetowe i wsparcia) 72268000-1 (Usługi dostawy oprogramowania) 72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania) 72253200-5 (Usługi w zakresie wsparcia systemu) 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

Okres realizacji

36 miesiące