Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
Zamawiający
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8992228100
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| IC Solutions Sp. z o.o. | Poznań | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IC Solutions Sp. z o.o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 67 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
1 926 PLN
Średnia cena
232 934 PLN
Najwyższa cena
781 733 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Spinel Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 9 697 PLN | 29 091 PLN |
| PASSUS S.A. Warszawa | 2 | 293 223 PLN | 293 223 PLN |
| "IT MEDIA” S.C. Jacek Chojnowski, Andrzej Perzanowski Warszawa | 2 | 278 690 PLN | 278 690 PLN |
| PCG ACADEMIA Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 196 800 PLN | 196 800 PLN |
| Cloudware Polska Sp. z o.o Warszawa | 2 | 247 000 PLN | 247 000 PLN |
| Kognita Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 334 791 PLN | 334 791 PLN |
| SUN CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocaw | 1 | - | - |
| VIDA Andrzej Tarasek Katowice | 1 | 9 840 PLN | 9 840 PLN |
| REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko - Biała | 1 | - | - |
| BLUESIGNAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź | 1 | 71 531 PLN | 71 531 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
2026-08-28 10:55:38Z
Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR
2026-08-27 08:57:46Z
Zakup zintegrowanego systemu zarządzania jednostką administracyjną dla Powiatu Wrocławskiego
2026-08-26 12:34:57Z
Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych wraz z integracją z systemem INFOMEDICA dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego
2026-08-20 07:37:08Z
Dostawa dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core
2026-08-11 09:31:53Z
Zakup wraz z instalacją programu do transgranicznej wymiany informacji oraz przeszkolenie użytkowników z jego obsługi.
2026-08-10 08:42:24Z
CYBERBEZPIECZNE WODOCIĄGI W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚWIERZAWIE – postępowanie powtórzone
2026-08-05 12:16:26Z
Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR
2026-07-28 10:00:42Z
„Dostawa i wdrożenie systemów do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z integracją z systemem HIS AMMS”
2026-07-23 08:18:27Z
„Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego”
2026-07-23 08:01:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412444 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290096
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Ludwika Hirszfelda 12
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 53-413
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@dcopih.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dcopih.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-433569e2-a79d-4682-81e8-b0f51128c440
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412444
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 98511-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot umowy finansowany jest ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) „Poprawa jakości i dostępności usług zdrowotnych poprzez cyfryzację, integrację systemów i rozwój cyberbezpieczeństwa w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii” nr KPOD.07.03-IP.10-0149/25.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): IC Solutions Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3033979,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 283879-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1824459,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE