Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

„Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00357742

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

Świdnica, Dolnośląskie

NIP: 8842201447

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

35-322 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów REGON 010334578

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Asseco Poland Spółka Akcyjna (Rzeszów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 67 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)

Najniższa cena

1 926 PLN

Średnia cena

232 934 PLN

Najwyższa cena

781 733 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Spinel Sp. z o.o. Wrocław 3 9 697 PLN 29 091 PLN
PASSUS S.A. Warszawa 2 293 223 PLN 293 223 PLN
"IT MEDIA” S.C. Jacek Chojnowski, Andrzej Perzanowski Warszawa 2 278 690 PLN 278 690 PLN
PCG ACADEMIA Sp. z o.o. Rzeszów 2 196 800 PLN 196 800 PLN
Cloudware Polska Sp. z o.o Warszawa 2 247 000 PLN 247 000 PLN
Kognita Sp. z o. o. Warszawa 2 334 791 PLN 334 791 PLN
SUN CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wroc›aw 1 - -
VIDA Andrzej Tarasek Katowice 1 9 840 PLN 9 840 PLN
REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko - Biała 1 - -
BLUESIGNAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 1 71 531 PLN 71 531 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem.

IC Solutions Sp. z o.o. -

2026-08-28 10:55:38Z

Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR

INTEGRITY PARTNERS SP. Z O.O. -

2026-08-27 08:57:46Z

Zakup zintegrowanego systemu zarządzania jednostką administracyjną dla Powiatu Wrocławskiego

REKORD SI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-26 12:34:57Z

Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych wraz z integracją z systemem INFOMEDICA dla Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego

Business Online Services Sp. z o.o. -

2026-08-20 07:37:08Z

Dostawa dwóch serwerów wraz z ich montażem i uruchomieniem, dwóch przełączników SAN FC wraz z ich montażem i uruchomieniem oraz dwóch systemów operacyjnych Windows Serwer 2025 DC 16core

XCOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-08-11 09:31:53Z

Zakup wraz z instalacją programu do transgranicznej wymiany informacji oraz przeszkolenie użytkowników z jego obsługi.

BONASOFT Sp. z o.o. -

2026-08-10 08:42:24Z

CYBERBEZPIECZNE WODOCIĄGI W ZAKŁADZIE GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚWIERZAWIE – postępowanie powtórzone

Suntar Sp. z o. o. 488 310 PLN

2026-08-05 12:16:26Z

Dostawa i wdrożenie rozwiązania klasy EDR/XDR

iNTEGRITY PARTNERS Sp. z o.o. -

2026-07-28 10:00:42Z

„Dostawa i wdrożenie systemów do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z integracją z systemem HIS AMMS”

JT&T INFOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA -

2026-07-23 08:18:27Z

„Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego”

Asseco Poland Spółka Akcyjna -

2026-07-23 08:01:11Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 844 PLN Średnia: 167 561 PLN Max: 1 078 384 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311674

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Leśna 27-29

1.4.2.) Miejscowość: Świdnica

1.4.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.swidnica.pl, zam.publiczne.spzoz.swidnica@gmail.com

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.swidnica.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96739ac0-c491-46c3-afb2-93fb1d707dac

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357742

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 40/2026 135454-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

„Transformacja Cyfrowa SPZOZ w Świdnicy poprzez rozwój usług cyfrowych celem poprawy efektywności, dostępności i jakości udzielanych świadczeń medycznych oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania Aplikacyjnego, w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asseco Poland Spółka Akcyjna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010334578

4.3.3.) Ulica: ul. Olchowej 14

4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 35-322

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1980300,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 97/2026 346995-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1980300,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 48000000-8
48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)