Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych: gotowe zestawy operacyjne PAK
Zamawiający
Szpital Powiatowy w Zawierciu
Zawiercie, Śląskie
NIP: 6491918293
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Molnlycke Health Care Polska Sp. z oo. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Molnlycke Health Care Polska Sp. z oo. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3)
Najniższa cena
1 525 PLN
Średnia cena
67 016 PLN
Najwyższa cena
465 715 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz | 3 | 100 421 PLN | 52 428 PLN |
| ANMAR Spółka z o. o. Tychy | 3 | 99 773 PLN | 299 320 PLN |
| Anmar Sp. z o.o. Tychy | 2 | 61 830 PLN | 123 660 PLN |
| SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Przyszowice | 2 | 18 909 PLN | 37 818 PLN |
| MEDICAVERA Sp. z o.o. Dahlhausen Group Szczecin | 1 | 14 331 PLN | 27 687 PLN |
| MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 37 686 PLN | 37 686 PLN |
| Falco Medic Jerzy Kudrycki Białystok | 1 | 8 942 PLN | 8 942 PLN |
| HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA Tychy | 1 | 168 033 PLN | - |
| ANMAR Sp. z o.o. Tychy | 1 | - | - |
| NTM-MED s.c. Gorzów Wielkopolski | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych: gotowe zestawy operacyjne PAK
2026-09-04 08:39:28Z
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatorów parowych Sterivap
2026-08-26 10:51:36Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422568 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych: gotowe zestawy operacyjne PAK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zawierciu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276271110
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Miodowa 14
1.4.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalzawiercie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalzawiercie.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b3b2947-17cb-44ad-a075-542b992ea963
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422568
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 724210-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych: gotowe zestawy operacyjne PAK
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa jednorazowych materiałów medycznych: gotowe zestawy operacyjne PAK zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ formularza asortymentowo-cenowego.
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Molnlycke Health Care Polska Sp. z oo.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1171152,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 15178-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
przedłużenie terminu realizacji umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
umowa zawarta do dnia 19.06.2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1164910,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE