Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla jednostek MSPiR
Zamawiający
Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa
Gdynia, Pomorskie
NIP: 5862076216
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Handel Paliwem Oktan Marek Kurzawski | Gdynia | 5831106726 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Handel Paliwem Oktan Marek Kurzawski (Gdynia) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5)
Najniższa cena
52 275 PLN
Średnia cena
376 682 PLN
Najwyższa cena
860 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| EKOOPAŁ Sp. z o.o. Starogard Gdański | 3 | 411 287 PLN | 1 233 211 PLN |
| PHUP ROLMASZ Sp. z o.o. Słupsk | 2 | 175 078 PLN | 175 078 PLN |
| OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Golub-Dobrzyń | 1 | - | - |
| Handel Paliwem Oktan Marek Kurzawski Gdynia | 1 | - | - |
| OKTAN Brzeski Grzenkowicz Spółka z o.o. Słupsk | 1 | 421 200 PLN | - |
| Ekoopał Ossowski, Stenka sp. j. Starogard Gdański | 1 | - | - |
| Ekoopał Sp. z o.o. Starogard Gdański | 1 | 271 040 PLN | 59 840 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ROLMASZ Sp. z o. o. Słupsk | 1 | - | - |
| „EKOOPAŁ” Ossowski, Stenka Sp. j. Starogard Gdański | 1 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "ROLMASZ" Sp. z o.o. Słupsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa oleju opałowego lekkiego na cele grzewcze
2026-07-24 08:31:26Z
Sukcesywne dostawy oleju opałowego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska
2026-07-16 11:39:17Z
Dostawa oleju opałowego do kotłowni zlokalizowanych w kompleksach wojskowych, administrowanych przez 6 WOG Ustka- I Etap
2026-07-13 07:07:56Z
Dostawa oleju opałowego do kotłowni zlokalizowanych w kompleksach wojskowych, administrowanych przez 6 WOG Ustka - II ETAP.
2026-07-10 06:33:36Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego
2026-06-17 12:36:30Z
„Sukcesywna dostawa oleju opałowego do obiektów Gminy Wicko w 2026 roku”
2026-06-11 12:55:25Z
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla jednostek MSPiR
2026-05-19 12:47:52Z
SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO
2026-04-23 09:40:40Z
SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO
2026-04-23 09:28:17Z
„Sukcesywna dostawa oleju opałowego na rok 2026 na potrzeby ZS-P w Łęczycach”
2026-04-10 11:08:46Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00251270 z dnia 2026-05-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla jednostek MSPiR
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192634129
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Hryniewickiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-340
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zpub@sar.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sar.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d49d7d69-d6f0-11ee-8305-7e4937eb936d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251270
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 37/2024 106662-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla jednostek MSPiR
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla jednostek
MSPiR
3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Handel Paliwem Oktan Marek Kurzawski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5831106726
4.3.3.) Ulica: ul. Huzarska 6
4.3.4.) Miejscowość: Gdynia
4.3.5.) Kod pocztowy: 81-518
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 420810,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 102/2024 28.05.2024 nr 314416-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 420810,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE