Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywne dostawy oleju opałowego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska
Zamawiający
Gmina Dębnica Kaszubska
Dębnica Kaszubska, Pomorskie
NIP: 8392192397
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Golub-Dobrzyń | 360862079 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Golub-Dobrzyń) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5)
Najniższa cena
52 275 PLN
Średnia cena
376 682 PLN
Najwyższa cena
860 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| EKOOPAŁ Sp. z o.o. Starogard Gdański | 3 | 411 287 PLN | 1 233 211 PLN |
| PHUP ROLMASZ Sp. z o.o. Słupsk | 2 | 175 078 PLN | 175 078 PLN |
| OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Golub-Dobrzyń | 1 | - | - |
| Handel Paliwem Oktan Marek Kurzawski Gdynia | 1 | - | - |
| OKTAN Brzeski Grzenkowicz Spółka z o.o. Słupsk | 1 | 421 200 PLN | - |
| Ekoopał Ossowski, Stenka sp. j. Starogard Gdański | 1 | - | - |
| Ekoopał Sp. z o.o. Starogard Gdański | 1 | 271 040 PLN | 59 840 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ROLMASZ Sp. z o. o. Słupsk | 1 | - | - |
| „EKOOPAŁ” Ossowski, Stenka Sp. j. Starogard Gdański | 1 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "ROLMASZ" Sp. z o.o. Słupsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa oleju opałowego lekkiego na cele grzewcze
2026-07-24 08:31:26Z
Sukcesywne dostawy oleju opałowego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska
2026-07-16 11:39:17Z
Dostawa oleju opałowego do kotłowni zlokalizowanych w kompleksach wojskowych, administrowanych przez 6 WOG Ustka- I Etap
2026-07-13 07:07:56Z
Dostawa oleju opałowego do kotłowni zlokalizowanych w kompleksach wojskowych, administrowanych przez 6 WOG Ustka - II ETAP.
2026-07-10 06:33:36Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego
2026-06-17 12:36:30Z
„Sukcesywna dostawa oleju opałowego do obiektów Gminy Wicko w 2026 roku”
2026-06-11 12:55:25Z
Dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych dla jednostek MSPiR
2026-05-19 12:47:52Z
SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO
2026-04-23 09:40:40Z
SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO
2026-04-23 09:28:17Z
„Sukcesywna dostawa oleju opałowego na rok 2026 na potrzeby ZS-P w Łęczycach”
2026-04-10 11:08:46Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00346952 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju opałowego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębnica Kaszubska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979803
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ks. Antoniego Kani
1.4.2.) Miejscowość: Dębnica Kaszubska
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-248
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@debnicakaszubska.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debnicakaszubska.eu/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfae061d-34fc-45ee-9344-c7da3a6ce32d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346952
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00517086
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne dostawy oleju opałowego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego na potrzeby obiektów gminnych wraz z transportem posiadającym system dystrybucyjno-pomiarowy, na potrzeby:
1) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnicy Kaszubskiej, przy ul. Jana III Sobieskiego 3,
2) Urzędu Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, przy ul. ks. Antoniego Kani 16a.
2. Łączna szacunkowa ilość na cały okres obowiązywania zamówienia wynosi – 92 000 litrów oleju opałowego, tj.:
1) dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Dębnicy Kaszubskiej 70 000 litrów,
2) dla Urzędu Gminy 22 000 litrów.
3. Dostawy realizowane będą sukcesywnie po zamówieniu e-mailowym od zamawiającego, z terminem realizacji nie dłuższym niż 72 godziny.
4. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy najpóźniej do 24 godzin przed planowanym terminem realizacji.
5. W każdym zamówieniu Zamawiający określi ilość litrów oleju opałowego objętego dostawą. Minimalne jednorazowe zamówienie to 7000 litrów dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dębnicy Kaszubskiej i 2000 litrów dla Urzędu Gminy w Dębnicy Kaszubskiej.
6. Ilość zamawianego oleju opałowego będzie zależna od aktualnych potrzeb poszczególnych jednostek. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia lub zmniejszenia wielkości dostaw do 20% w stosunku do zapotrzebowania szacunkowego określonego w pkt. 2. SWZ w przypadku zaistnienia okoliczności, na które Zamawiający nie ma wpływu, np. warunki atmosferyczne.
3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): OLKOP BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360862079
4.3.3.) Ulica: Szosa Rypińska 26
4.3.4.) Miejscowość: Golub-Dobrzyń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-400
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 344080,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00568138/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmniejszenie zakresu umowy - mniejsza ilość zamówinnego oleju opalowego
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
„Ilość zamawianego oleju opałowego będzie zależna od aktualnych potrzeb poszczególnych jednostek. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia wielkości dostaw do 40% w stosunku do zapotrzebowania szacunkowego określonego w ust. 2 w przypadku zaistnienia okoliczności, na które Zamawiający nie ma wpływu, np. warunki atmosferyczne.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 242924,13 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE