Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
Zamawiający
GMINA OPOCZNO
Opoczno, Łódzkie
NIP: 7681717575
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o. | Wrzosowa | 5730008637 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o. (Wrzosowa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3)
Najniższa cena
30 000 PLN
Średnia cena
296 572 PLN
Najwyższa cena
443 716 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Ochotnicza Straż Pożarna w Raszynie Raszyn | 2 | - | - |
| Firma Handlowo-Usługowa Piotr Sandak Klonowa | 2 | 416 000 PLN | 416 000 PLN |
| CAR-TRANS Maciej Kowalski Kania Góra | 2 | 30 000 PLN | 300 000 PLN |
| Sebastian Kucharz Dąbrowa Górnicza | 1 | 443 716 PLN | 443 716 PLN |
| MOTO-TRUCK Sp. z o.o. Kielce | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o. Wrzosowa | 1 | - | - |
| Moto Truck sp. z o.o. Kielce | 1 | - | - |
| Moto Truck Sp. z o.o. Kielce | 1 | - | - |
| F.H.U. PROFIS Robert JANCZY Tymbark 396 | 1 | - | - |
| "DRAGON" SPÓŁKA CYWILNA, SEBASTIAN KUCHARZ, BOGUSŁAW DUDEK Dąbrowa Górnicza | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełdowie
2026-09-01 10:30:06Z
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Domaszno.
2026-08-31 08:37:55Z
Dostawa samochodów ratowniczo- gaśniczych z napędem 4x4
2026-08-21 08:23:06Z
Zakup 2 LEKKICH samochodów strażackich
2026-08-10 07:55:57Z
Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
2026-07-08 10:42:15Z
Zakup podnośnika koszowego dla OSP Wierzbie
2026-07-06 09:45:28Z
„Zakup średnich wozów ratowniczo -gaśniczych dla jednostek OSP z terenu Gminy Czarnocin”
2026-06-30 12:23:30Z
Zakup używanego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Bąkowa Góra
2026-06-17 09:54:36Z
Zakup podnośnika koszowego dla OSP Wierzbie
2026-06-16 06:17:17Z
Zakup używanego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Bąkowa Góra
2026-06-12 10:22:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330328 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOCZNO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648379
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Staromiejska 6
1.4.2.) Miejscowość: Opoczno
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 44/7860157
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia21@um.opoczno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opoczno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed93e564-b6d3-4006-86d5-8cd8bcd7248d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330328
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/ S 48 – 165138
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pod nazwą: „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: Dostawa lekkiego samochodu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w ramach zadania pn. „Ochrona ludności przed zagrożeniami pożarowymi poprzez doposażenie OSP na terenie Gminy Opoczno – etap II”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo- ratowniczego typu SCRT pick-up z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem w sprzęt do rozpoznawania, lokalizowania, monitorowania zagrożeń typu dron na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie o parametrach technicznych i wyposażeniu opisanych w załączniku nr 1 do SWZ.
4.3. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia i jego realizacji określają n/w załączniki:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ.
2) Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ - Załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 42415320-7 - Wyposażenie pojazdów ratowniczych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5730008637
4.3.3.) Ulica: Okólna 15, Korwinów
4.3.4.) Miejscowość: Wrzosowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-263
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 338250,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 99-357046
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 338250,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 08.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE