Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

„Zakup średnich wozów ratowniczo -gaśniczych dla jednostek OSP z terenu Gminy Czarnocin”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00315353

Zamawiający

Gmina Czarnocin

Czarnocin, Łódzkie

NIP: 7711733812

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

34-650 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
F.H.U. PROFIS Robert JANCZY Tymbark 396 7371299215

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 F.H.U. PROFIS Robert JANCZY (Tymbark 396) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3)

Najniższa cena

30 000 PLN

Średnia cena

296 572 PLN

Najwyższa cena

443 716 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ochotnicza Straż Pożarna w Raszynie Raszyn 2 - -
Firma Handlowo-Usługowa Piotr Sandak Klonowa 2 416 000 PLN 416 000 PLN
CAR-TRANS Maciej Kowalski Kania Góra 2 30 000 PLN 300 000 PLN
Sebastian Kucharz Dąbrowa Górnicza 1 443 716 PLN 443 716 PLN
MOTO-TRUCK Sp. z o.o. Kielce 1 - -
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o. Wrzosowa 1 - -
Moto Truck sp. z o.o. Kielce 1 - -
Moto Truck Sp. z o.o. Kielce 1 - -
F.H.U. PROFIS Robert JANCZY Tymbark 396 1 - -
"DRAGON" SPÓŁKA CYWILNA, SEBASTIAN KUCHARZ, BOGUSŁAW DUDEK Dąbrowa Górnicza 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 30 000 PLN Średnia: 451 339 PLN Max: 1 250 910 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Zakup średnich wozów ratowniczo -gaśniczych dla jednostek OSP z terenu Gminy Czarnocin”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647888

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Główna 142

1.4.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.4.3.) Kod pocztowy: 97-318

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.4.7.) Numer telefonu: 44 616-51-69

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@czarnocin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarnocin.bip.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bd41b76-4200-4fbe-804c-a450865b7fdb

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315353

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 23-77090

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Zakup średnich wozów ratowniczo -gaśniczych dla jednostek OSP z terenu Gminy Czarnocin”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch (2) średnich samochodów ratowniczo gaśniczych dla jednostek
OSP z terenu Gminy Czarnocin. 2. Zamówienie obejmuje dostawę dwóch (2) jednakowych średnich samochodów
ratowniczo gaśniczych, jeden dla OSP Dalków, jeden dla OSP Biskupia Wola. 3. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia stanowi – Załącznik nr 11 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, w tym minimalne WYMAGANIA
TECHNICZNO – UŻYTKOWE DLA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO GAŚNICZEGO). Wszystkie
wymagania określone w SWZ stanowią minimalne (techniczne i jakościowe) wymagania, a ich spełnienie jest
obligatoryjne. 4. Wykonawca w ramach dostawy zobowiązany jest w szczególności do: 1) Sprzedaży i dostarczenia
przedmiotu zamówienia, zgodnego z załącznikiem nr 11 do SWZ; 2) Dostarczenia przedmiotu zamówienia/Umowy
do siedziby Zamawiającego na wyłączny koszt i ryzyko Wykonawcy. Wykonawcy z powyższego tytułu nie należy
się żadne odrębne wynagrodzenie, a także nie przysługuje mu jakiekolwiek roszczenie wobec Zamawiającego; 3)
Dostarczenie sprzętu wolnego od wad, fabrycznie nowego, nieużywanego, sprawnego technicznie, kompletnego i
gotowego do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego; 4) Przeprowadzenia
bezpłatnego szkolenia dla dwóch osób do każdego samochodu wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi
podstawowej i i eksploatacji przedmiotu umowy; 5) Oznakowania samochodów ratowniczo – gaśniczych numerami
operacyjnymi Ochotniczej Straży Pożarnej, herbem Gminy Czarnocin oraz znakami (związanymi z promocją projektu,
na który gmina uzyskała dofinansowanie), zgodnie z Księgą znaków dostępną na stronie internetowej Instytucji
Zarządzającej i Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta Funduszy Europejskich na lata 20212027 w zakresie
informacji i promocji, projekt oznakowania należy uzgodnić z Zamawiającym; 6) Wykonawca zobowiązany jest do
dostarczenia wraz z pojazdami niezbędnych dokumentów, w szczególności: # Dokumentacji technicznej, instrukcji
obsługi w języku polskim do podwozia samochodu, zabudowy pożarniczej i zainstalowanych urządzeń i wyposażenia;
# Aktualnego świadectwa dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej dla pojazdu, (świadectwo
ważne na dzień odbioru przedmiotu zamówienia); # Dokumentacji niezbędnej do zarejestrowania pojazdu jako
„samochód specjalny”, wynikającej z ustawy Prawo o ruchu drogowymi, w tym świadectwa homologacji oraz
pozostałych wymaganych zgodnie z załącznikiem nr 10 do SWZ; 7) Udzielenia gwarancji jakości i wydłużenia okresu
rękojmi do okresu równego gwarancji na: # Podwozie, silnik, podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne
– na okres min. 24 miesięcy, # Zabudowę pożarniczą – na okres wskazany w ofercie /min.24 miesiące, max. 60
miesięcy* * Kryterium oceny ofert 5. Przedmiotowe zamówienie dotyczy projektu pn. „Zwiększenie odporności na
zmiany klimatu poprzez doposażenie w wozy strażackie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy
Czarnocin”, na który Gmina Czarnocin otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U. PROFIS Robert JANCZY

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371299215

4.3.4.) Miejscowość: Tymbark 396

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-650

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2560000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 69-242574

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2560000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

W sekcji 3.1.) Charakter zamówienia powinno być:
Zamówienie klasyczne - od 170 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne.

W sekcji 4.2.) Okres realizacji zamówienia wskazano 70 dni jako odpowiednik 10 tygodni.
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 34144210-3
34144210-3 (Wozy strażackie)