Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa licencji oprogramowania
Zamawiający
Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu
Nowy Targ, Małopolskie
NIP: 7352178657
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Mednow Sp z o.o. | Katowice | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mednow Sp z o.o. (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72263000-6)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Syndra Piotr Glanc Szczecinek | 1 | - | - |
| IC Solutions Sp z o.o. Poznań | 1 | - | - |
| Mednow Sp z o.o. Katowice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa licencji oprogramowania
2026-08-18 10:08:05Z
Dostawa urządzeń doobsługi systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wrzaz z akcoriamii
2026-08-18 08:17:25Z
Dostawa i wdrożenie systemu SIEM i SOAR wraz z serwerem
2026-03-05 13:50:02Z
Cała Polska — 39 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00395918 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa licencji oprogramowania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308324
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Szpitalna14
1.4.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pszs.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszs.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-746f6c97-4071-4f53-a459-417a1643068a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395918
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 16/2026- 52402
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
KPOD.07.03-IP.10-0169/25 Inwestycja D1.1.2 Przyspiezenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozój uslug cyfrowych w ochronie zdrowia" w ramach KPO i Zwiększenia Odporności KPO.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa licencji oprogramowania
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa karty do znieczulenia, Karta Intensywnego Nadzoru
3.9.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mednow Sp z o.o.
4.3.3.) Ulica: ul. J. Baidona 64 A
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-115
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 902082,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 208699-2026, 26.03.2026r.
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 902082,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE