Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa urządzeń doobsługi systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wrzaz z akcoriamii

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00395487

Zamawiający

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

Nowy Targ, Małopolskie

NIP: 7352178657

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

61-245 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
IC Solutions Sp z o.o. Poznań -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 IC Solutions Sp z o.o. (Poznań) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72263000-6)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Syndra Piotr Glanc Szczecinek 1 - -
IC Solutions Sp z o.o. Poznań 1 - -
Mednow Sp z o.o. Katowice 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 39 przetargów

Min: 163 160 PLN Średnia: 400 285 PLN Max: 596 648 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa urządzeń doobsługi systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wrzaz z akcoriamii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308324

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Szpitalna14

1.4.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pszs.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszs.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f44b2b10-782b-49b1-94de-26cda49da724

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395487

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 236/2025 - 814219

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

KPOD.07.03-IP.10-0169/25 Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowychn w ochronie zdrowia" w ramach KPO.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa urządzeń doobsługi systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wrzaz z akcoriamii

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa urządzeń do obsługi systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z akcesoriamii

3.9.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): IC Solutions Sp z o.o.

4.3.3.) Ulica: ul. abpa Walentego Dynka 188

4.3.4.) Miejscowość: Poznań

4.3.5.) Kod pocztowy: 61-245

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1536823,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: DZ.U.S: 23/2026 77041-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1536823,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
18.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 72263000-6
72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania)