Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 09:00 (Jutro)

Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej dla Sądu Najwyższego - KPP III.2611.7.2026

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00410723

Numer referencyjny: KPP III.2611.7.2026

Zamawiający

SĄD NAJWYŻSZY

Plac Krasińskich 2/4/6

00-951 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5272050090

REGON: 000000224

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostawę oprogramowania środowiska wirtualnego obejmującego produkty VMware i Horizon (Licencje wraz ze wsparciem technicznym producenta) lub rozwiązania równoważnego, 2) świadczenie usługi asysty technicznej dla produktów przedstawionych powyżej lub rozwiązania równoważnego. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)

Najniższa cena

16 PLN

Średnia cena

247 348 PLN

Najwyższa cena

958 910 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
COMPRO SYSTEM IT Sp. z.o.o. Katowice 4 12 288 PLN 12 288 PLN
Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. Kraków 3 - 16 064 PLN
Onex Group P.S.A. Warszawa 2 23 406 PLN 23 406 PLN
KC96 s.r.o. Klatovy 2 - -
Betacom S.A. Warszawa 2 294 214 PLN 294 214 PLN
Decsoft S.A. Warszawa 2 123 861 PLN 247 722 PLN
RESTOR P.ANTON, A.CZAPSKI, T.ROSTROPOWICZ SPÓŁKA JAWNA Warszawa 2 93 946 PLN 187 891 PLN
Getinge Polska Sp. z o.o Warszawa 2 - 1 020 162 PLN
AVL List GmbH Graz 2 - 257 395 PLN
TRANSITION TECHNOLOGIES PSC S.A. Łódź 2 449 188 PLN 449 188 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup i dostawa rocznych, komercyjnych subskrypcji/licencji oprogramowania Sparx Systems Enterprise Architect Corporate Edition w wersji z licencjonowaniem pływającym (Floating License)

Rynek 13 Piasecki Spółka Jawna 15 340 PLN

2026-09-03 08:00:10Z

Dostawa urządzeń klasy UTM (Unified Threat Management), oprogramowania menadżera logów i oprogramowania typu Network Security Policy Management & Orchestration do GIJHARS

SOFTINET Sp. z o.o. 182 348 PLN

2026-09-02 12:04:40Z

Dostawa oprogramowania komputerowego

Paweł Owczarzak EUPOL -

2026-09-02 06:14:12Z

Dostawa i wdrożenie systemu analizy logów.

MWT Solutions S.A. -

2026-09-01 06:42:35Z

Dostawa i instalacja systemu PACS

Philips Polska sp. z o.o. -

2026-08-31 12:20:54Z

Dostawa i wdrożenie systemu do gromadzenia danych transportowych.

GIS Support Sp. z o.o. -

2026-08-31 11:34:26Z

Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL

Yotta Volt sp. z o.o. 112 354 PLN

2026-08-31 09:03:06Z

Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell

NETSECURE SP. Z O.O. 78 437 PLN

2026-08-31 08:57:33Z

Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell

NETSECURE SP. Z O.O. 59 950 PLN

2026-08-31 08:57:33Z

dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie

INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o. -

2026-08-27 17:51:09Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 844 PLN Średnia: 173 820 PLN Max: 1 078 384 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej dla Sądu Najwyższego - KPP III.2611.7.2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD NAJWYŻSZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000224

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Krasińskich 2/4/6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-951

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@sn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sn.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Wymiar Sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej dla Sądu Najwyższego - KPP III.2611.7.2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e6d4df5-bb28-460e-95b0-0709fc02dccf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410723

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127472/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e6d4df5-bb28-460e-95b0-0709fc02dccf

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z Rozdziałem I ust. 4 SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem I ust. 5 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: KPP III.2611.7.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę oprogramowania środowiska wirtualnego obejmującego produkty VMware i Horizon (Licencje wraz ze wsparciem technicznym producenta) lub rozwiązania równoważnego,
2) świadczenie usługi asysty technicznej dla produktów przedstawionych powyżej lub rozwiązania równoważnego.
Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

72591000-4 - Rozszerzanie umów serwisowych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 3 umowy (zamówienia) których przedmiotem była dostawa licencji oprogramowania wirtualizacyjnego, o wartości każdej umowy nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto.
Pod pojęciem jednego zamówienia należy rozumieć realizację jednej umowy (jednego zamówienia na rzecz jednego zamawiającego).
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum, spółka cywilna), warunki udziału w Postępowaniu mogą zostać spełnione przez jednego Wykonawcę lub łącznie przez wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
3. Ocena spełniania warunków wymaganych od Wykonawców nastąpi wg formuły: „spełnia – nie spełnia”, na podstawie informacji zawartych w złożonych oświadczeniach i dokumentach.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity: Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich trzech lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, z którego wynika że Wykonawca należycie wykonał dostawy odpowiadające wymaganiom określonym w Rozdziale IV ust. 1 pkt 1.1 ppkt 4 SWZ wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane (wzór wykazu dostaw stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ), z załączeniem dowodów określających, czy zostały one wykonane lub są wykonywane należycie.
Dowodami w powyższym zakresie są:
a) referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane;
b) oświadczenie Wykonawcy – jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów.
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji dostaw wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, wykaz dotyczy dostaw, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wykonawca zobowiązany jest składając ofertę załączyć do niej na Platformie zakupowej następujące oświadczenia i/lub dokumenty podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez właściwy podmiot:
1) wypełniony Formularz ofertowy, którego wzór stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ, zawierający wszelkie informacje zawarte w tym wzorze, w szczególności: cenę oferty brutto, zobowiązania dotyczące terminu realizacji zamówienia, oświadczenie o okresie związania ofertą oraz o akceptacji wszystkich postanowień SWZ i projektowanych postanowień Umowy bez zastrzeżeń - składany w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego;
2) oświadczenie Wykonawcy składane na podstawie art. 125 ust. 1 Ustawy – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ;
3) dokumenty potwierdzające, że ofertę podpisała osoba do tego umocowana (pełnomocnictwo – jeżeli podpisuje pełnomocnik oraz odpis z rejestru, z którego wynika kto jest upoważniony do reprezentacji, z zastrzeżeniem postanowień Rozdziału IV ust. 3 pkt 3.6 SWZ). Pełnomocnictwo należy złożyć w formie określonej zgodnie z zasadami zawartymi w Rozdziale III ust. 2 pkt 18 - 20 SWZ;
4) w przypadku Wykonawców składających wspólną ofertę, do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (wystawione zgodnie z art. 58 ust. 2 Ustawy). Treść pełnomocnictwa musi jednoznacznie wskazywać czynności, do wykonywania których pełnomocnik jest upoważniony (zakres umocowania). Pełnomocnictwo należy złożyć w formie określonej zgodnie z zasadami zawartymi w Rozdziale III ust. 2 pkt 18-20 SWZ;
5) zobowiązanie podmiotu trzeciego zgodnie z Rozdziałem IV ust. 5 pkt 2 SWZ (jeśli dotyczy), dokument należy złożyć w formie określonej zgodnie z zasadami zawartymi w Rozdziale III ust. 2 pkt 18-20 SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium na okres związania ofertą. Wadium utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 Ustawy.
2. Wadium powinno być wniesione przed upływem terminu składania ofert. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie je w sposób nieprawidłowy, zostanie odrzucona.
3. Wadium ustala się w wysokości: 7 000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych).
4. Wadium wnoszone w formie określonej w ust. 9 należy dołączyć do oferty.
5. Wadium może być wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 Ustawy.
6. Wadium wnoszone w pieniądzu powinno być wpłacone przelewem na konto Zamawiającego: Sąd Najwyższy, 00-951 Warszawa, Plac Krasińskich 2/4/6 na rachunek: 10 1130 1017 0020 0800 5120 0003 w banku BGK Oddział w Warszawie z oznaczeniem: „Wadium w Postępowaniu KPP III.2611.7.2026”.
7. W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu środki powinny znaleźć się na rachunku bankowym Zamawiającego w terminie określonym dla wniesienia wadium. Za moment wniesienia wadium uznaje się moment uznania na rachunku Zamawiającego. Ze względu na ryzyko związane z czasem trwania okresu rozliczeń międzybankowych Zamawiający zaleca dokonanie przelewu ze stosownym wyprzedzeniem.
8. Wadium wnoszone w formie innej niż w pieniądzu musi w szczególności określać bezwarunkowy, nieodwołalny obowiązek zapłaty na pierwsze żądanie Zamawiającego w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 pkt 1-3 Ustawy oraz być ważne przez okres związania ofertą, określony w niniejszej SWZ. Wadium nie może mieć postanowień ograniczających obowiązek zapłaty wadium.
9. Wadium wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 pkt 2-4 Ustawy należy wnieść za pośrednictwem Platformy zakupowej w formie elektronicznej – Zamawiający wymaga złożenia wadium poprzez wczytanie na Platformie zakupowej oryginału dokumentu, tj. opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionych do jego wystawienia ze strony gwaranta/poręczyciela. Dokument winien zostać przekazany Zamawiającemu w takiej formie, w jakiej został on ustanowiony przez gwaranta lub poręczyciela (w oryginale).
10. Wadium wniesione w formach określonych w art. 97 ust. 7 pkt 2 - 4 Ustawy, w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, musi obejmować swą treścią wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub z treści wadium musi wynikać, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum).
11. Dokument musi zawierać informację, iż stanowi zabezpieczenie wadium na rzecz Sądu Najwyższego, w zamówieniu publicznym prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji pn. „Dostawa licencji oprogramowania środowiska wirtualnego wraz z usługą asysty technicznej dla Sądu Najwyższego". Postępowanie nr KPP III.2611.7.2026.
12. Wszelkie koszty związane z wniesieniem wadium ponosi Wykonawca.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia Umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia i dokumenty, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenia te potwierdzają na dzień składania ofert brak podstaw do wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w Postępowaniu, w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w Postępowaniu.
3) Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z Postępowania, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający dopuszcza możliwość wprowadzenia zmian do Umowy określonych w art. 455 Ustawy.
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany terminu realizacji przedmiotu Umowy, w przypadku:
1) wystąpienia okoliczności mających wpływ na realizację przedmiotu Umowy, a okoliczności te nie leżą po stronie Wykonawcy;
2) przedłużającej się procedury Postępowania, w szczególności na skutek wniesienia środków ochrony prawnej.
3. Zmiana Umowy może być dokonana za porozumieniem Stron i wymaga formy pisemnego aneksu.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Oferty należy składać za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Licencje dostarczonego Oprogramowania zostają udzielone na okresy wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla:
1) Licencji, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt.1 lit. a) PPU – okres od dnia 21.10.2026 roku do dnia 20.10.2027 roku,
2) Licencji, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt.1 lit. b) PPU – okres od dnia 27.10.2026 roku do dnia 26.10.2027 roku.
2. Wykonawca dostarczy Licencje w formie elektronicznej w terminie gwarantującym rozpoczęcie działania odpowiednio dla:
1) Licencji, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt. 1 lit. a)PPU - od dnia 21.10.2026 roku,
2) Licencji, o których mowa w § 1 ust. 1 pkt. 1 lit. b) PPU - od dnia 27.10.2026 roku,
wraz z informacją, na podstawie której Zamawiający będzie w stanie potwierdzić zrealizowanie kompletnej dostawy oraz uzyskanie praw do korzystania z dostarczonego Oprogramowania przez okresy wskazane w ust. 1.
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 71356300-1 (Usługi wsparcia technicznego) 72260000-5 (Usługi w zakresie oprogramowania) 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego) 72591000-4 (Rozszerzanie umów serwisowych) 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego 72591000-4 - Rozszerzanie umów serwisowych

Okres realizacji

12 miesiące