Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 112 354 PLN
Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL
Numer referencyjny: SAFiZP.261.16.2026
Zamawiający
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
PLAC POLITECHNIKI 1
00-661 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005834
REGON: 000001554
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Yotta Volt sp. z o.o. | Warszawa | 5272939805 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Yotta Volt sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | 112 354 PLN | 112 354 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)
Najniższa cena
16 PLN
Średnia cena
252 749 PLN
Najwyższa cena
958 910 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| COMPRO SYSTEM IT Sp. z.o.o. Katowice | 4 | 12 288 PLN | 12 288 PLN |
| Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. Kraków | 3 | - | 16 064 PLN |
| Onex Group P.S.A. Warszawa | 2 | 23 406 PLN | 23 406 PLN |
| KC96 s.r.o. Klatovy | 2 | - | - |
| Betacom S.A. Warszawa | 2 | 294 214 PLN | 294 214 PLN |
| Decsoft S.A. Warszawa | 2 | 123 861 PLN | 247 722 PLN |
| RESTOR P.ANTON, A.CZAPSKI, T.ROSTROPOWICZ SPÓŁKA JAWNA Warszawa | 2 | 93 946 PLN | 187 891 PLN |
| Getinge Polska Sp. z o.o Warszawa | 2 | - | 1 020 162 PLN |
| AVL List GmbH Graz | 2 | - | 257 395 PLN |
| TRANSITION TECHNOLOGIES PSC S.A. Łódź | 2 | 449 188 PLN | 449 188 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa oprogramowania komputerowego
2026-09-02 06:14:12Z
Dostawa i wdrożenie systemu analizy logów.
2026-09-01 06:42:35Z
Dostawa i instalacja systemu PACS
2026-08-31 12:20:54Z
Dostawa i wdrożenie systemu do gromadzenia danych transportowych.
2026-08-31 11:34:26Z
Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL
2026-08-31 09:03:06Z
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell
2026-08-31 08:57:33Z
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell
2026-08-31 08:57:33Z
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
2026-08-27 17:51:09Z
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-27 12:21:11Z
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-27 12:21:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304881 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.ci@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dc95d59-7117-4547-bbc1-25f1e679908b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.66 Dostawa subskrypcji i licencji oprogramowania LabVIEW na okres jednego roku.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z pkt 10-12 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z pkt 1 SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z pkt 1 SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SAFiZP.261.16.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji do licencji edukacyjnej oprogramowania LabVIEW i Multisim wraz z komponentami oraz z prawem do aktualizacji.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 3 do SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48983000-2 - Pakiety oprogramowania do opracowywania programów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: wg załącznika nr 2 do SWZ
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
1. W celu skutecznego złożenia oferty Wykonawca zobowiązany jest złożyć:1) Formularz oferty, wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy – wg załącznika nr 1 do SWZ.
2) Jeżeli dotyczy – stosowne pełnomocnictwo(a) – do reprezentowania Wykonawcy
w postępowaniu albo do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu i zawarcia umowy, jeżeli osoba reprezentująca Wykonawcę w postępowaniu o udzielenie zamówienia nie jest wskazana, jako upoważniona do jego reprezentacji we właściwym rejestrze lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
3) Jeżeli dotyczy, w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców (np. członkowie konsorcjum, wspólnicy spółki cywilnej) – stosowne pełnomocnictwo – do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, zgodnie z art. 58 ust. 2 PZP.
4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu agresji, składane na podstawie art. 125 ust. 1 PZP – wg załącznika nr 2 do SWZ.
5) Jeżeli dotyczy, w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców (np. członkowie konsorcjum, wspólnicy spółki cywilnej) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu agresji składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienia – wg załącznika nr 2 do SWZ.
6) Jeżeli dotyczy, w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców (np. członkowie konsorcjum, wspólnicy spółki cywilnej) Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 PZP, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy, według wzoru stanowiącego – wg załącznika nr 5 do SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Zgodnie z pkt 9 SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1) Projektowane postanowienia umowy zostały zawarte załącznik nr 4 do SWZ pod nazwą „Wzór umowy”.2) Postanowienia ustalone we wzorze umowy nie podlegają negocjacjom w okresie jej obowiązywania.
3) Zmiany umowy zostały przewidziane we Wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-01 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem platformazakupowa.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-01 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-30
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
1. Wykonawca dostarczy subskrypcje do licencji na oprogramowanie do Zamawiającego do 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.2. Termin obowiązywania subskrypcji: 12 miesięcy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.06.2026
- Termin składania ofert
- 01.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 112 354 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
10 dni