Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
Zamawiający
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5271045483
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
16 PLN
Średnia cena
252 749 PLN
Najwyższa cena
958 910 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| COMPRO SYSTEM IT Sp. z.o.o. Katowice | 4 | 12 288 PLN | 12 288 PLN |
| Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. Kraków | 3 | - | 16 064 PLN |
| Onex Group P.S.A. Warszawa | 2 | 23 406 PLN | 23 406 PLN |
| KC96 s.r.o. Klatovy | 2 | - | - |
| Betacom S.A. Warszawa | 2 | 294 214 PLN | 294 214 PLN |
| Decsoft S.A. Warszawa | 2 | 123 861 PLN | 247 722 PLN |
| RESTOR P.ANTON, A.CZAPSKI, T.ROSTROPOWICZ SPÓŁKA JAWNA Warszawa | 2 | 93 946 PLN | 187 891 PLN |
| Getinge Polska Sp. z o.o Warszawa | 2 | - | 1 020 162 PLN |
| AVL List GmbH Graz | 2 | - | 257 395 PLN |
| TRANSITION TECHNOLOGIES PSC S.A. Łódź | 2 | 449 188 PLN | 449 188 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa oprogramowania komputerowego
2026-09-02 06:14:12Z
Dostawa i wdrożenie systemu analizy logów.
2026-09-01 06:42:35Z
Dostawa i instalacja systemu PACS
2026-08-31 12:20:54Z
Dostawa i wdrożenie systemu do gromadzenia danych transportowych.
2026-08-31 11:34:26Z
Dostawa rocznych subskrypcji licencji LabVIEW for Academic Use oraz Multisim AVL
2026-08-31 09:03:06Z
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell
2026-08-31 08:57:33Z
Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji bezpieczeństwa dla urządzenia FortiGate 200F oraz przedłużenie wsparcia serwisowego i gwarancyjnego dla serwerów Dell
2026-08-31 08:57:33Z
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
2026-08-27 17:51:09Z
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-27 12:21:11Z
Zakup i wdrożenie oprogramowania oraz zakup agregatu prądotwórczego w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-27 12:21:11Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411119 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011035381
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marcina Kasprzaka 17
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-211
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wolski.med.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolski.med.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8766cc4b-1549-4416-87aa-268f68b4af0a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411119
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026-OJS121-00440923-pl-ts
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Transformacja cyfrowa SZPITALA WOLSKIEGO IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SP. Z O.O. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie oprogramowania aplikacyjnego realizującego funkcjonalność systemu kopii zapasowych, wraz z udzieleniem licencji na jego użytkowanie
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 175646,58 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS121-00440923-pl-ts
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 175646,58 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE