Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 344 050 PLN

Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00312607

Numer referencyjny: 26/2026/Z

Zamawiający

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964

gen. Leonarda Skierskiego 1

03-650 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5242376036

REGON: 017172392

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia I części jest dostawa materiałów i artykułów biurowych

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Termin dostawy 30%
zatrudnienie żołnierza OT lub AR (Z) 10%

Część 2

Cena 60%
termin dostawy 30%
zatrudnienie żołnierza OT lub AR (Z) 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Amad sp. z o. o. Warszawa 1181932126
Amad sp. z o. o. Warszawa 1181932126

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Amad sp. z o. o. (Warszawa) Umowa podpisana 239 501 PLN 239 501 PLN
2 Amad sp. z o. o. (Warszawa) Umowa podpisana 104 549 PLN 104 549 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 63 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe)

Najniższa cena

1 799 PLN

Średnia cena

154 890 PLN

Najwyższa cena

756 177 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Amad sp zo.o. Łomianki 3 216 179 PLN 648 536 PLN
Amad Sp. z o.o. Łomianki 3 234 075 PLN 353 000 PLN
Neo-System Marcin Krajewski Brodnica 2 19 781 PLN 48 660 PLN
BARBARA BOGUCKA MARTER Wiązowna 2 122 427 PLN 244 853 PLN
Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. Sp. K. Jaworzno 2 70 621 PLN 70 621 PLN
PARTNER KLEKS Sp. z o. o. Toruń 2 109 560 PLN 219 120 PLN
Amad sp. z o. o. Warszawa 2 172 025 PLN 344 050 PLN
RESPOL POLSKA SP. Z O.O. Szczecin 1 15 907 PLN 15 907 PLN
Miranex Sp. z o.o. Sady 1 171 085 PLN 171 085 PLN
AMAD Sp. z o.o. Łomianki 1 756 177 PLN 756 177 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 144 PLN Średnia: 92 599 PLN Max: 756 177 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017172392

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. Leonarda Skierskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-650

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozjw3964@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozjw3964.wp.mil.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Jednostka Wojskowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddb0c240-88dc-4883-8d96-6faed5005327

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011978/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333799

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333799

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333799

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z dokumentami zamówienia

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): zgodnie z dokumentami zamówienia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 26/2026/Z

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia I części jest dostawa materiałów i artykułów biurowych

4.2.6.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryterium: cena oferty brutto, terminem dostawy przedmiotu, zatrudnienie żołnierza OT
lub AR.
2. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty nie podlegające odrzuceniu.
3. Kryterium oceny ofert:
a. Po stwierdzeniu ważności złożonej oferty Zamawiający wybierze ofertę według poniższych kryteriów:
1) kryterium cenowe: Cena oferty brutto (X) – znaczenie 60%,
2) kryterium jakościowe: Termin dostawy przedmiotu (Y) – znaczenie 30%,
3) kryterium jakościowe: zatrudnienie żołnierza OT lub AR (Z) – znaczenie 10%,
W przypadku kryterium nr 1:
1) oferta z najniższą ceną otrzymuje 60 pkt,
2) pozostałe oferty są punktowane liniowo wedle formuły arytmetycznej, określonej poniżej:
X = (Cn : Cb) x 60

gdzie: Cn – cena najkorzystniejszej oferty,
Cb – cena oferty badanej.

W przypadku kryterium nr 2:
1) oferta z terminem dostawy do 20 dni otrzymuje 30 pkt,
2) oferta z terminem dostawy do 25 dni otrzymuje 20 pkt,
3) oferta z terminem dostawy do 30 dni otrzymuje 0 pkt.
Wykonawca składający ofertę z terminem realizacji krótszym niż do 20 dni,
w kryterium oceny ofert „termin dostawy” otrzyma nie więcej niż 30 pkt;

W przypadku kryterium nr 3: „zatrudnienie żołnierza OT lub AR” (Z)*):
a) zatrudnienie przy realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę co najmniej 1 osoby będącej żołnierzem Obrony Terytorialnej (OT) lub żołnierzem Aktywnej Rezerwy (AR) przez cały okres trwania umowy
- otrzymuje 10 pkt.
b) niezatrudnianie przy realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę
co najmniej 1 osoby będącej żołnierzem Obrony Terytorialnej (OT)
lub żołnierzem Aktywnej Rezerwy (AR) przez cały okres trwania umowy
- otrzymuje 0 pkt.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: zatrudnienie żołnierza OT lub AR (Z)

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia II części jest dostawa papieru.

4.2.6.) Główny kod CPV: 30197630-1 - Papier do drukowania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: zatrudnienie żołnierza OT lub AR (Z)

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b

Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c

Art. 109 ust. 1 pkt 3

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zgodnie z rozdz. 18 SWZ.
Zgodnie z art. 57 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, o udzielenie zamówienia mogą ubiegać
się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu.
Informacja o warunkach udziału w postępowaniu - o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają
warunki udziału w postępowaniu, w zakresie:
sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
a) Informacją banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej,
w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność
kredytową wykonawcy, wystawionej nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. Z informacji banku
bądź kasy oszczędnościowo-kredytowej musi wynikać jednoznacznie, iż wykonawca posiada środki finansowe lub zdolność
kredytową w wysokości minimum: 200 000,00 zł – I część; 70 000,00 zł – II część.
Jeżeli dotyczy: W przypadku składania oferty na obie części zamówienia, wartość środków finansowych lub zdolności
kredytowej winna być w wysokości minimum 270 000,00 zł.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z SWZ, m.in.:
w celu potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu, Wykonawca, na wezwanie Zamawiającego dostarczy:
1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej,
sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
2) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 ustawy, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy,
odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – wystawionej nie wcześniej niż 6
miesięcy przed jej złożeniem;
3) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714) z innym Wykonawcą,
który złożył odrębną ofertę w postępowaniu albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami
lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy
kapitałowej – zgodnie ze wzorem oświadczenia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ;
4) oświadczenie Wykonawcy o braku wydania wobec niego prawomocnego wyroku sądu lub ostatecznej decyzji administracyjnej o
zaleganiu z uiszczaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne albo - w przypadku wydania
takiego wyroku lub decyzji - dokumentów potwierdzających dokonanie płatności tych należności wraz z ewentualnymi odsetkami lub
grzywnami lub zawarcie wiążącego porozumienia w sprawie spłat tych należności (w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy).

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z SWZ, m.in.:
W celu potwierdzenia spełniania warunków, Wykonawca, na wezwanie Zamawiającego dostarczy:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób
szczególny.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób
szczególny.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
a) Informacją banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzającej
wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawionej nie wcześniej niż 3 miesiące przed
upływem terminu składania ofert. Z informacji banku bądź kasy oszczędnościowo-kredytowej musi wynikać jednoznacznie, iż
wykonawca posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości minimum: 200 000,00 zł – I część; 70 000,00 zł – II
część.
Jeżeli dotyczy: W przypadku składania oferty na obie części zamówienia, wartość środków finansowych lub zdolności kredytowej
winna być w wysokości minimum 270 000,00 zł.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie precyzuje w tym zakresie żadnych wymagań, których spełnienie Wykonawca zobowiązany jest wykazać w sposób
szczególny.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zgodnie z rodz. 20 SWZ
W przypadku oferowania materiałów równoważnych (lecz o parametrach nie gorszych od opisywanych w Załączniku nr 2 do
SWZ), w celu potwierdzenia zgodności oferowanego asortymentu Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty
przedmiotowe środki dowodowe, tj.:
1) oświadczenie własne Wykonawcy, że oferuje produkt równoważny,
2) zdjęcia i/lub prospekty i/lub katalogi z opisami w języku polskim;
przedmiot zamówienia winien być wyraźnie przedstawiony w prospekcie i/lub katalogu i/lub na zdjęciu, w kolorze, dającym
możliwość porównania i sprawdzenia opisu oferowanego przedmiotu zamówienia z załącznikiem nr 2 do SWZ (Opis
przedmiotu zamówienia). Jednocześnie należy zaznaczyć (np.: zakreślaczem) w prospekcie i/lub katalogu i/lub na zdjęciu,
proponowane wzory przedmiotu zamówienia – dotyczy wszystkich oferowanych przedmiotów.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

W przypadku oferowania materiałów równoważnych (lecz o parametrach nie gorszych od opisywanych w Załączniku nr 2 do
SWZ), w celu potwierdzenia zgodności oferowanego asortymentu Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty
przedmiotowe środki dowodowe, tj.:
1) oświadczenie własne Wykonawcy, że oferuje produkt równoważny,
2) zdjęcia i/lub prospekty i/lub katalogi z opisami w języku polskim;
przedmiot zamówienia winien być wyraźnie przedstawiony w prospekcie i/lub katalogu i/lub na zdjęciu, w kolorze, dającym
możliwość porównania i sprawdzenia opisu oferowanego przedmiotu zamówienia z załącznikiem nr 2 do SWZ (Opis
przedmiotu zamówienia). Jednocześnie należy zaznaczyć (np.: zakreślaczem) w prospekcie i/lub katalogu i/lub na zdjęciu,
proponowane wzory przedmiotu zamówienia – dotyczy wszystkich oferowanych przedmiotów.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości:
część I: 3.500,00 zł,
część II: 1.300,00 zł.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z rozdz.17 SWZ.
1. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1) warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o którym mowa w
art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy,
jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada
uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te
uprawnienia są wymagane;
2) w odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie
ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do
realizacji których te zdolności są wymagane;
3) w przypadku, o którym mowa w pkt 1 i 2, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają
odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
Wykonawcy składają oświadczenia (o ile dotyczy) w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego opatrzonego
kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osoby upoważnione do
reprezentowania wykonawców zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy
organizacyjnej lub w innym dokumencie.
Uwaga! Warunek dot. braku podstaw wykluczenia z postępowania musi spełniać każdy z Wykonawców samodzielnie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z rozdz. 7 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ "Projektowane postanowienia umowy"

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 09:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333799

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 09:45

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

w części nr 1: termin dostawy na kalendarze do 30.10.2026 r.
2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.06.2026
Termin składania ofert
14.07.2026 07:30
Wartość umowy
344 050 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe) 30197630-1 (Papier do drukowania)

Okres realizacji

30 dni