Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
Zamawiający
Główny Inspektorat Transportu Drogowego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262596640
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. | Łomianki Dolne | NIP: 1181783347 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. (Łomianki Dolne) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 63 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30190000-7)
Najniższa cena
1 799 PLN
Średnia cena
154 890 PLN
Najwyższa cena
756 177 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Amad sp zo.o. Łomianki | 3 | 216 179 PLN | 648 536 PLN |
| Amad Sp. z o.o. Łomianki | 3 | 234 075 PLN | 353 000 PLN |
| Neo-System Marcin Krajewski Brodnica | 2 | 19 781 PLN | 48 660 PLN |
| BARBARA BOGUCKA MARTER Wiązowna | 2 | 122 427 PLN | 244 853 PLN |
| Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. Sp. K. Jaworzno | 2 | 70 621 PLN | 70 621 PLN |
| PARTNER KLEKS Sp. z o. o. Toruń | 2 | 109 560 PLN | 219 120 PLN |
| Amad sp. z o. o. Warszawa | 2 | 172 025 PLN | 344 050 PLN |
| RESPOL POLSKA SP. Z O.O. Szczecin | 1 | 15 907 PLN | 15 907 PLN |
| Miranex Sp. z o.o. Sady | 1 | 171 085 PLN | 171 085 PLN |
| AMAD Sp. z o.o. Łomianki | 1 | 756 177 PLN | 756 177 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
2026-08-28 07:36:36Z
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
2026-08-27 14:42:07Z
Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.
2026-08-27 09:19:31Z
Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.
2026-08-27 09:19:31Z
Dostawa artykułów i materiałów biurowych, materiałów poligraficznych i introligatorskich
2026-08-25 09:10:12Z
Dostawa artykułów i materiałów biurowych, materiałów poligraficznych i introligatorskich
2026-08-25 09:10:12Z
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
2026-08-21 13:00:22Z
Dostawa materiałów biurowych do Naczelnego Sądu Administracyjnego
2026-08-14 08:26:30Z
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
2026-08-10 05:50:50Z
Dostawy artykułów biurowych dla PFRON
2026-07-24 06:43:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384157 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Główny Inspektorat Transportu Drogowego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017427604
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 94
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-807
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gitd.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gitd.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10efe24d-7d84-4039-940d-73a63150fa92
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384157
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 36/202 115094-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, określonych w Załączniku nr 1a do SWZ.
2. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących artykułów biurowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ, stanowiącym Formularz asortymentowo–cenowy. Ilości artykułów biurowych zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowią sumę ilości artykułów biurowych dla poszczególnych Jednostek Administracji Państwowej objętych zamówieniem. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy. 4. Oferowane przez Wykonawcę artykuły muszą być dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej oraz spełniać odpowiednio wymagania określone w obowiązujących w okresie realizacji umowy przepisach i normach zgodnie z zapisami SWZ.
5. Zamawiający wymaga aby Wykonawca, któremu udzielone zostanie zamówienie, udostępnił Jednostkom na czas realizacji umowy, w pełni funkcjonalny Internetowy System do obsługi klienta - (zwaną dalej „Platformę on-line”), za pośrednictwem którego każda Jednostka objęta zamówieniem będzie dokonywała zamówień cząstkowych na artykuły biurowe, będące przedmiotem zamówienia.
6. Wskazane w Załączniku nr 1b oraz Załączniku 2 do SWZ ilości są ilościami szacunkowymi, które Jednostki zamierzają zrealizować w okresie obowiązywania umowy i nie stanowią zobowiązania Jednostek do zakupu artykułów we wskazanych ilościach. Umowy zawarte zostaną do wysokości środków zabezpieczonych przez Jednostki na sfinansowanie zamówienia.
7. W ramach wynagrodzenia określonego w ofercie Wykonawca zapewni transport i rozładunek zamówionego artykułu do wskazanych miejsc dostaw. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia dostarczonych artykułów do pomieszczenia wskazanego przez upoważnionych pracowników poszczególnych Jednostek.
8. Dostarczane artykuły muszą być fabrycznie nowe, zapakowane w sposób chroniący przed uszkodzeniem, wolne od wad fizycznych oraz prawnych oraz roszczeń osób trzecich, nie mogą nosić znamion użytkowania oraz muszą być pełnowartościowe w pierwszym gatunku, w tym bez odkształceń, nieuszkodzone mechanicznie, kompletne. Dostarczane artykuły biurowe muszą być opakowane oryginalnie, opakowania muszą być nienaruszone, posiadać zabezpieczenia zastosowane przez producenta oraz znaki identyfikujące produkt.
9. Termin każdorazowej dostawy cząstkowej, określony będzie w złożonej ofercie, przy założeniu że nie może być dłuższy niż 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Jednostkę za pośrednictwem Platformy on-line. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Dostawy będą realizowane w godzinach pracy Jednostki.
3.9.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1181783347
4.3.3.) Ulica: Aleja Fryderyka Chopina 55
4.3.4.) Miejscowość: Łomianki Dolne
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 460431,48 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 165/2025 565620-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 460431,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
2. Postępowanie nr WIP.261.8.2025.NPA w wyniku którego została zawarta umowa nr WIP.261.8.2025.NPA/GITD (nr GITD 184/2025), w imieniu i na rzecz którego, na podstawie §7.1 Zarządzenia nr 249 Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie wskazania centralnego zamawiającego dla jednostek administracji rządowej oraz wskazania jednostek administracji rządowej zobowiązanych do nabywania zamówień od centralnego zamawiającego, działa: Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie przy ul. Powsińskiej 69/71, 02-903 Warszawa, NIP: 5213590436.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE