Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
Zamawiający
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261647453
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. | Łomianki Dolne | 1181783347 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. (Łomianki Dolne) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 63 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30190000-7)
Najniższa cena
1 799 PLN
Średnia cena
154 890 PLN
Najwyższa cena
756 177 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Amad sp zo.o. Łomianki | 3 | 216 179 PLN | 648 536 PLN |
| Amad Sp. z o.o. Łomianki | 3 | 234 075 PLN | 353 000 PLN |
| Neo-System Marcin Krajewski Brodnica | 2 | 19 781 PLN | 48 660 PLN |
| BARBARA BOGUCKA MARTER Wiązowna | 2 | 122 427 PLN | 244 853 PLN |
| Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. Sp. K. Jaworzno | 2 | 70 621 PLN | 70 621 PLN |
| PARTNER KLEKS Sp. z o. o. Toruń | 2 | 109 560 PLN | 219 120 PLN |
| Amad sp. z o. o. Warszawa | 2 | 172 025 PLN | 344 050 PLN |
| RESPOL POLSKA SP. Z O.O. Szczecin | 1 | 15 907 PLN | 15 907 PLN |
| Miranex Sp. z o.o. Sady | 1 | 171 085 PLN | 171 085 PLN |
| AMAD Sp. z o.o. Łomianki | 1 | 756 177 PLN | 756 177 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
2026-08-28 07:36:36Z
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
2026-08-27 14:42:07Z
Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.
2026-08-27 09:19:31Z
Dostawa materiałów i artykułów biurowych oraz papieru w 2026 r.
2026-08-27 09:19:31Z
Dostawa artykułów i materiałów biurowych, materiałów poligraficznych i introligatorskich
2026-08-25 09:10:12Z
Dostawa artykułów i materiałów biurowych, materiałów poligraficznych i introligatorskich
2026-08-25 09:10:12Z
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
2026-08-21 13:00:22Z
Dostawa materiałów biurowych do Naczelnego Sądu Administracyjnego
2026-08-14 08:26:30Z
Sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
2026-08-10 05:50:50Z
Dostawy artykułów biurowych dla PFRON
2026-07-24 06:43:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411573 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Klimatu i Środowiska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001064858
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wawelska 52/54
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-922
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.jasinski@klimat.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/klimat
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9123425-22e9-45a9-b825-2ceef2295792
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411573
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 115094-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, określonych w Załączniku nr 1a do SWZ. 2. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących artykułów biurowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ, stanowiącym Formularz asortymentowo–cenowy. Ilości artykułów biurowych zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowią sumę ilości artykułów biurowych dla poszczególnych Jednostek Administracji Państwowej objętych zamówieniem. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181783347
4.3.3.) Ulica: Al. Fryderyka Chopina 55
4.3.4.) Miejscowość: Łomianki Dolne
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 63801,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. Urz. UE 565620-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 44008,02 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE