Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
Zamawiający
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005828
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa | Wolin | 9860265903 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa (Wolin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 183 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39162100-6)
Najniższa cena
664 PLN
Średnia cena
38 305 PLN
Najwyższa cena
329 886 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Simedu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zielona Góra | 7 | - | - |
| FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin | 4 | - | - |
| Strefa Kreatywności sp. z o.o. Leżajsk | 4 | 20 892 PLN | 83 570 PLN |
| Simedu Sp. z .o.o. Zielona Góra | 4 | 3 383 PLN | 13 530 PLN |
| PUH Meritum Adam Kruk Lublin | 4 | - | - |
| Firma Wielobranżowa FANTOM Andrzej Miętkiewicz Wolin | 3 | - | - |
| FANTOM-FW A. MIĘTKIEWICZ Spółka Komandytowa Wolin | 3 | - | - |
| FANTOM-FW A. MIĘTKIEWICZ Sp. k. Wolin | 3 | 947 PLN | 2 840 PLN |
| New Life Property sp. z o.o. Warszawa | 2 | 43 201 PLN | 86 401 PLN |
| Paweł Ludwiniak Ludwik-MED, Warszawa | 2 | 329 886 PLN | 329 886 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa pomocy dydaktycznych do przedszkola w miejscowości Maszewo Duże
2026-08-25 11:35:37Z
Zakup wyposażenia pracowni zawodowej – technik elektronik ZS nr 1 Piaseczno projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24
2026-08-23 16:54:59Z
Zakup wyposażenia pracowni zawodowej – technik elektronik ZS nr 1 Piaseczno projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24
2026-08-23 16:54:59Z
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
2026-08-20 13:00:13Z
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
2026-08-20 12:55:07Z
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
2026-08-20 12:49:16Z
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
2026-08-20 12:42:32Z
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
2026-08-20 12:35:11Z
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
2026-08-20 12:27:49Z
Skompletowanie i dostawa 250 zestawów edukacyjnych Odkryjmy to! dla potrzeb Centrum Nauki Kopernik.
2026-07-21 11:08:49Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400868 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Uniwersytet Medyczny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288917
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 61
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-091
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: aez@wum.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wum.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fae0fb96-0d72-40f0-a81f-8f28c45a48ac
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400868
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 040-137803
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Innowacyjna Dydaktyka=Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej WUM, KPO i Zwiększania Odporności w ramach Komponentu D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycji D2.1.1 Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne, KPOD.07.05-IP.10- 0020/24/KPO/1210/2025/94
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na części zamówienia, zwane dalej ,,Pakietami” od 1 do 10:
Pakiet 3 Model do edukacji ginekologicznej
3.9.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9860265903
4.3.3.) Ulica: Niedamira 10
4.3.4.) Miejscowość: Wolin
4.3.5.) Kod pocztowy: 72-510
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3569,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 134-487250
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3569,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE