Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00400868

Zamawiający

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250005828

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

72-510 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin 9860265903

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa (Wolin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 183 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39162100-6)

Najniższa cena

664 PLN

Średnia cena

38 305 PLN

Najwyższa cena

329 886 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Simedu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zielona Góra 7 - -
FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin 4 - -
Strefa Kreatywności sp. z o.o. Leżajsk 4 20 892 PLN 83 570 PLN
Simedu Sp. z .o.o. Zielona Góra 4 3 383 PLN 13 530 PLN
PUH Meritum Adam Kruk Lublin 4 - -
Firma Wielobranżowa FANTOM Andrzej Miętkiewicz Wolin 3 - -
FANTOM-FW A. MIĘTKIEWICZ Spółka Komandytowa Wolin 3 - -
FANTOM-FW A. MIĘTKIEWICZ Sp. k. Wolin 3 947 PLN 2 840 PLN
New Life Property sp. z o.o. Warszawa 2 43 201 PLN 86 401 PLN
Paweł Ludwiniak Ludwik-MED, Warszawa 2 329 886 PLN 329 886 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa pomocy dydaktycznych do przedszkola w miejscowości Maszewo Duże

Moje Bambino Sp. z o.o. 58 386 PLN

2026-08-25 11:35:37Z

Zakup wyposażenia pracowni zawodowej – technik elektronik ZS nr 1 Piaseczno projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro M. Kowalski, Z. Kowalska spółka cywilna 82 226 PLN

2026-08-23 16:54:59Z

Zakup wyposażenia pracowni zawodowej – technik elektronik ZS nr 1 Piaseczno projektu nr FEMA.05.04-IP.01-05U2/24

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro M. Kowalski, Z. Kowalska spółka cywilna 117 982 PLN

2026-08-23 16:54:59Z

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa -

2026-08-20 13:00:13Z

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

Simedu Sp. z o. o. -

2026-08-20 12:55:07Z

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa -

2026-08-20 12:49:16Z

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa -

2026-08-20 12:42:32Z

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa -

2026-08-20 12:35:11Z

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa -

2026-08-20 12:27:49Z

Skompletowanie i dostawa 250 zestawów edukacyjnych Odkryjmy to! dla potrzeb Centrum Nauki Kopernik.

PUH Meritum Adam Kruk -

2026-07-21 11:08:49Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 641 PLN Średnia: 71 533 PLN Max: 380 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Uniwersytet Medyczny

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288917

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 61

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-091

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: aez@wum.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wum.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fae0fb96-0d72-40f0-a81f-8f28c45a48ac

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400868

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 040-137803

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Innowacyjna Dydaktyka=Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej WUM, KPO i Zwiększania Odporności w ramach Komponentu D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycji D2.1.1 Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne, KPOD.07.05-IP.10- 0020/24/KPO/1210/2025/94

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-025/2026

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na części zamówienia, zwane dalej ,,Pakietami” od 1 do 10:
Pakiet 3 Model do edukacji ginekologicznej

3.9.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9860265903

4.3.3.) Ulica: Niedamira 10

4.3.4.) Miejscowość: Wolin

4.3.5.) Kod pocztowy: 72-510

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3569,46 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 134-487250

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3569,46 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 39162100-6
39162100-6 (Pomoce dydaktyczne)