Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00412652

Zamawiający

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Kalisz, Wielkopolskie

NIP: 6182025893

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 181 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)

Najniższa cena

880 PLN

Średnia cena

127 963 PLN

Najwyższa cena

980 499 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BIOKOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Janki 9 - 21 798 PLN
ANALITYK Ewa Kowalczyk Warszawa 7 - 320 463 PLN
Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 6 - 16 230 PLN
Bio-Techne Sp. z o.o. Warszawa 5 - 25 198 PLN
Lab-JOT Ltd. Sp. z o.o. Warszawa 5 - 21 335 PLN
Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 4 15 782 PLN 63 127 PLN
GENOS sp. z o.o. Łódź 4 - 49 139 PLN
PZ Cormay SA Łomianki 4 206 538 PLN 826 150 PLN
Tusnovics Instruments Sp. z o. o. Kraków 4 4 752 PLN 19 010 PLN
BIOKOM Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytowa Janki 4 - 53 372 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 421 PLN Średnia: 97 696 PLN Max: 936 101 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Poznańska 79

1.4.2.) Miejscowość: Kalisz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5e14f39-ddb1-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412652

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 107-296259

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1 dostawę odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych, w ilości dostosowanej do ilości badań określonych przez Zamawiającego w Formularzu Cenowym (1) – stanowiącym załącznik nr 3
do SWZ,
1.2 dzierżawę:
2 analizatorów biochemicznych,
2 analizatorów immunochemicznych,
modułu preanalitycznego- sortera.

3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2022-07-25 do 2026-07-24

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 4865722,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 165-468670

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana wyrobu wymienionego w poz. 9.59 Formularza Cenowego nastąpiła na wniosek wykonawcy z uwagi na okoliczności przewidziane i opisane w paragrafie 6 ust.2 umowy .

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

w Formularzu cenowym w poz. 95.9
było: CRP Latex Calibrator Highly Sensitive Set producent Beckman Coulter nr katalogowy ODC0027
jest: CRP Latex Calibrator Normal Set producent Beckman Coulter, nr katalogowy ODC0026

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana wyrobu wymienionego w poz. 68 Formularza Cenowego nastąpiła na wniosek wykonawcy z uwagi na okoliczności przewidziane i opisane w paragrafie 6 ust.2 umowy .

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

w Formularzu cenowym w poz. 68
było: Przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie (Tg) producent Beckman Coulter nr katalogowy A32898
jest: Przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie Antibody II (TgAb) producent Beckman Coulter nr katalogowy C86552

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana wyrobu wymienionego w poz. 71 Formularza Cenowego nastąpiła na wniosek wykonawcy z uwagi na okoliczności przewidziane i opisane w paragrafie 6 ust.2 umowy .

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

w Formularzu cenowym w poz. 71
było: FT4, producent Beckman Coulter, nr katalogowy 33880
jest: FT4, producent Beckman Coulter, nr katalogowy C76421

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4550277,77 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33696500-0
33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne)