Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dzierżawa analizatora równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dostawą odczynników
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU
Turek, Wielkopolskie
NIP: 6681580495
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Siemens Healthcare Sp. z o. o. | Warszawa | 1132885680 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siemens Healthcare Sp. z o. o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 181 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)
Najniższa cena
880 PLN
Średnia cena
127 963 PLN
Najwyższa cena
980 499 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BIOKOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Janki | 9 | - | 21 798 PLN |
| ANALITYK Ewa Kowalczyk Warszawa | 7 | - | 320 463 PLN |
| Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa | 6 | - | 16 230 PLN |
| Bio-Techne Sp. z o.o. Warszawa | 5 | - | 25 198 PLN |
| Lab-JOT Ltd. Sp. z o.o. Warszawa | 5 | - | 21 335 PLN |
| Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 4 | 15 782 PLN | 63 127 PLN |
| GENOS sp. z o.o. Łódź | 4 | - | 49 139 PLN |
| PZ Cormay SA Łomianki | 4 | 206 538 PLN | 826 150 PLN |
| Tusnovics Instruments Sp. z o. o. Kraków | 4 | 4 752 PLN | 19 010 PLN |
| BIOKOM Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytowa Janki | 4 | - | 53 372 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa odczynników
2026-08-31 08:01:36Z
Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń biochemicznych i immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów oraz modułu preanalitycznego-sor
2026-08-28 11:38:54Z
Dostawa odczynników do Instytut Genetyki Człowieka Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu.
2026-08-27 07:50:30Z
Dostawa odczynników
2026-08-26 18:09:57Z
Dostawa odczynników
2026-08-26 09:18:42Z
Dostawa odczynników
2026-08-24 12:55:43Z
Dostawa odczynników
2026-08-19 06:42:56Z
Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania preparatów cytologicznych na podłożu płynnym (LBC) kompatybilnych z posiadanym przez Zamawiającego systemem BD Totalys™ SlidePrep
2026-08-17 10:52:04Z
Dzierżawa analizatora równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dostawą odczynników
2026-08-11 07:59:21Z
Dostawa odczynników
2026-08-10 15:25:50Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386466 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dzierżawa analizatora równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dostawą odczynników
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000300050
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Poduchowne 1
1.4.2.) Miejscowość: Turek
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.7.) Numer telefonu: 632805600
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.turek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.turek.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0549c4d3-10cb-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386466
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dzierżawa analizatora równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dostawą odczynników
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest dzierżawa analizatora równowagi, kwasowo-zasadowej wraz z dostawa odczynników, dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zostały określone w załącznikach nr 2 i 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 38434000-6 - Analizatory
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-124.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Siemens Healthcare Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132885680
4.3.3.) Ulica: ul. Żupnicza
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 138791,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00337665/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 124491,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE