Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 06:00 (5 dni)

Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 na zabezpieczenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w 2026 roku

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00420680

Numer referencyjny: D/79/2026

Zamawiający

28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5

08-110 Siedlce, Mazowieckie

NIP: 8212680541

REGON: 523025966

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 na zabezpieczenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w 2026 roku z podziałem na 2 zadania: Zadanie 1: Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do kompleksu wojskowego K-8737 w miejscowości Biała Podlaska. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4, do SWZ (projektowane postanowienia umowy).

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 84 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5 - Olej opałowy)

Najniższa cena

5 PLN

Średnia cena

291 069 PLN

Najwyższa cena

914 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AUTOCENTRUM Paliwa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Płock 6 66 924 PLN 334 620 PLN
TERM-OIL Sp. z o.o. Radom 4 358 793 PLN 717 582 PLN
TRANSBIK Sp. z o.o. Sobienie Jeziory 3 340 513 PLN 340 513 PLN
Stacja Paliw Deptuła Sp. z o.o. Kadzidło 2 - -
TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków 2 581 164 PLN 581 164 PLN
P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI Felicjanów 2 172 446 PLN 172 446 PLN
EUROSPED Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytom 2 221 990 PLN 221 990 PLN
Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 2 233 975 PLN 233 975 PLN
'KOPER' SPÓŁKA JAWNA Pilaszków 1 - -
TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków 1 414 756 PLN 414 756 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w II półroczu roku 2026

Olkop Bis Sp. z o.o. 237 882 PLN

2026-08-26 11:26:59Z

Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

ARAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 271 154 PLN

2026-08-24 09:49:29Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

TRANSBIK Sp. Z O.O. 914 400 PLN

2026-08-19 09:21:38Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

ARAN Spółka Z O.O. Spółka Komandytowa 68 166 PLN

2026-08-19 09:21:38Z

Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.

TRANSBIK SP Z.O.O. -

2026-07-24 09:12:59Z

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026

OLKOP BIS Sp. z o.o. -

2026-07-23 11:24:43Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

Transbik Sp. zo.o. -

2026-07-21 12:28:21Z

Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Gzy

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-21 11:08:42Z

Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów

Eurodorex Czechowscy,Zglec Sp. Jawna 137 422 PLN

2026-07-17 05:42:46Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI -

2026-07-14 11:28:15Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 5 PLN Średnia: 292 299 PLN Max: 1 003 926 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 na zabezpieczenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523025966

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO 5

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub1.28wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.28wog.wp.mil.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Skarb Państwa-jednostka budżetowa, podsektor rządowy

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 na zabezpieczenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50d06622-565f-48f4-a325-17a866929398

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420680

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi
w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy.
3. Oferta powinna być:
a) sporządzona na podstawie załączników niniejszej SWZ w języku polskim,
b) złożona przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem platformazakupowa.pl/pn/28wog,
c) podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub elektronicznym podpisem zaufanym lub elektronicznym podpisem osobistym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Wymagania regulują zapisy SWZ-Rozdział IX Rozdział Informacja o sposobie porozumiewania się z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów XII Opis sposobu przygotowania ofert

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Rozdział XXI SWZ Ochrona Danych osobowych

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Rozdział XXI SWZ Ochrona Danych osobowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: D/79/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 na zabezpieczenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w 2026 roku z podziałem na 2 zadania:
Zadanie 1: Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do kompleksu wojskowego K-8737 w miejscowości Biała Podlaska.
Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono
w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4, do SWZ (projektowane postanowienia umowy).

4.2.6.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

9. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
9.1. Realizacja prawa opcji w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego.
9.2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym.
9.3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia.
9.4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej trzy dniowym wyprzedzeniem.
9.5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawieniem Zamawiającego.
9.6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.
9.7. W przypadku niekorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
9.8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 na zabezpieczenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w 2026 roku z podziałem na 2 zadania:
Zadanie 2: Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do kompleksu wojskowego K-0315 oraz K-0507 w miejscowości Życzyn.
Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono
w załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4A do SWZ (projektowane postanowienia umowy).

4.2.6.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Realizacja prawa opcji w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego.
Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym.
Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia.
Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej trzy dniowym wyprzedzeniem.
Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawieniem Zamawiającego.
Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego.
. W przypadku niekorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy ani aneksu.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

- o udzielenie zamówienia, mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu,
w zakresie:
3.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu jeśli posiada aktualną koncesję na prowadzenie działalności w zakresie obrotu paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 t.j.)
4. Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych w ramach przedmiotowego postępowania na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu, złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, potwierdzający udzielenie certyfikacji odpowiednio w zakresie niepodlegania wykluczeniu lub zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia.
5. W przypadku posługiwania się certyfikatem, o którym mowa w pkt 4, wykonawca wskazuje w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, numer
i oznaczenie certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, okres ważności certyfikacji oraz zakres, w jakim certyfikat ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
6. Certyfikat zastępuje odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie, w jakim z jego treści wynika potwierdzenie braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych w niniejszej SWZ. Jeżeli certyfikat obejmuje wyłącznie część podstaw wykluczenia lub część warunków udziału w postępowaniu, wykonawca jest obowiązany wykazać pozostały zakres zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
7. Zamawiający dokonuje weryfikacji certyfikatu z uwzględnieniem zakresu certyfikacji wykonawcy, okresu jej ważności, statusu certyfikacji ujawnionego w bazie certyfikacji oraz zgodności certyfikatu z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ.
8. W przypadku zawieszenia ważności certyfikacji albo utraty ważności certyfikatu
w toku postępowania o udzielenie zamówienia, zamawiający wzywa wykonawcę
do złożenia, w wyznaczonym terminie, podmiotowych środków dowodowych
w zakresie, w jakim certyfikat miał potwierdzać brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
9. Złożenie certyfikatu nie wyłącza uprawnienia zamawiającego do żądania wyjaśnień
w przypadkach przewidzianych przepisami ustawy Pzp oraz ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w szczególności w razie powzięcia uzasadnionych wątpliwości co do zakresu certyfikacji, jej aktualności albo zgodności certyfikatu z wymaganiami niniejszego postępowania.
10. Zamawiający informuje, iż posługiwanie się certyfikatem jest prawem wykonawcy. Posiadanie odpowiedniego certyfikatu wykonawcy zamówienia publicznego nie stanowi warunku udziału w postępowaniu.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: . O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą brak podstaw do wykluczenia z powodu niespełnienia warunków określonych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1, 4 i 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Zamawiający uzna, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania, zgodnie z art. 108 ust. 1 oraz art.109 ust. 1 pkt. 1, 4 i 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, jeżeli z przedstawionych przez Wykonawcę oświadczeń i dokumentów wynikać będzie, że nie występują uwarunkowania określone w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4 i 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. W przypadkach, gdy Wykonawca wykazując spełnianie warunków, polega na zasobach innych podmiotów, w stosunku do żadnego z tych podmiotów nie mogą występować uwarunkowania art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 3, 4, 6 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1, 4, 7 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
2.2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców
w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. 514 t.j.)

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
2.1. w zakresie potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z postępowania:
2.1.1. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
2.2 w zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
2.2.1. aktualną koncesję na prowadzenie działalności w zakresie obrotu paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji na podstawie ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 t.j.)

Zamawiający nie wezwie do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli można je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r.
o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile Wykonawca wskaże w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 1, dane umożliwiające dostęp do tych środków.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający dopuszcza wprowadzenie zmian umowy w sytuacjach określonych w art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz załączniku nr 4, 4A do SWZ (projektowane postanowienia umowy).
W celu dokonania zmian zapisów umowy wnioskowanych przez Stronę zobowiązana jest ona pisemnie wystąpić z propozycją zmiany warunków umowy wraz z ich uzasadnieniem.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/28wog

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 08:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.09.2026
Termin składania ofert
11.09.2026 06:00
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 09135100-5 - Olej opałowy
09135100-5 (Olej opałowy)

Okres realizacji

do 2026-12-31