Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 172 446 PLN

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00097906

Numer referencyjny: ZS.26.02.2026

Zamawiający

Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich

1 Maja 8C

09-310 Zielona, Mazowieckie

NIP: 5720004520

REGON: 000861825

Opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: sukcesywną dostawę oleju opałowego lekkiego w łącznej ilości ok. 50 000 l, w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla potrzeb Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI Felicjanów 6680010583

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI (Felicjanów) Umowa podpisana 172 446 PLN 172 446 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 84 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5 - Olej opałowy)

Najniższa cena

5 PLN

Średnia cena

291 069 PLN

Najwyższa cena

914 400 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AUTOCENTRUM Paliwa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Płock 6 66 924 PLN 334 620 PLN
TERM-OIL Sp. z o.o. Radom 4 358 793 PLN 717 582 PLN
TRANSBIK Sp. z o.o. Sobienie Jeziory 3 340 513 PLN 340 513 PLN
Stacja Paliw Deptuła Sp. z o.o. Kadzidło 2 - -
TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków 2 581 164 PLN 581 164 PLN
P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI Felicjanów 2 172 446 PLN 172 446 PLN
EUROSPED Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bytom 2 221 990 PLN 221 990 PLN
Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 2 233 975 PLN 233 975 PLN
'KOPER' SPÓŁKA JAWNA Pilaszków 1 - -
TRANSBIK SP. Z O.O. Stary Zambrzyków 1 414 756 PLN 414 756 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w II półroczu roku 2026

Olkop Bis Sp. z o.o. 237 882 PLN

2026-08-26 11:26:59Z

Sukcesywna dostawa oleju opałowego do Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi w Dzierżeninie

ARAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 271 154 PLN

2026-08-24 09:49:29Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

TRANSBIK Sp. Z O.O. 914 400 PLN

2026-08-19 09:21:38Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

ARAN Spółka Z O.O. Spółka Komandytowa 68 166 PLN

2026-08-19 09:21:38Z

Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.

TRANSBIK SP Z.O.O. -

2026-07-24 09:12:59Z

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Ołdakach w I półroczu roku 2026

OLKOP BIS Sp. z o.o. -

2026-07-23 11:24:43Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego

Transbik Sp. zo.o. -

2026-07-21 12:28:21Z

Dostawa oleju opałowego do kotłowni w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Gzy

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-07-21 11:08:42Z

Zakup i dostawa oleju opałowego do celów grzewczych na potrzeby kompleksów administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu w szacunkowej ilości 25 tysięcy litrów

Eurodorex Czechowscy,Zglec Sp. Jawna 137 422 PLN

2026-07-17 05:42:46Z

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI -

2026-07-14 11:28:15Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 5 PLN Średnia: 284 028 PLN Max: 1 003 926 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich

1.3.) Oddział zamawiającego: w Zielonej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000861825

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 8C

1.5.2.) Miejscowość: Zielona

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-310

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp_zielona@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zspzielona.szkolnastrona.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34e7871d-d80c-4d2b-8031-9932b9d8d4b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00097906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031459/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/zespol-szkol-im-batalionow-chlopskich-w-zielonej

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1) Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych (Platforma ZP) który dostępny jest po zalogowaniu na stronie https://app.sidaspzp.pl.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) Korespondencja przy użyciu środków komunikacji elektronicznej odbywa się w następujący sposób:
a. Przed upływem terminu składania ofert (między innymi: pytania do postępowania, wnioski o wyjaśnienie SWZ):
• za pośrednictwem Platformy ZP, gdzie po zalogowaniu się na uprzednio założone swoje konto, użytkownik wskazuje postępowanie. Po wejściu w szczegół wskazanego postępowania przechodzi do zakładki „Komunikacja”, która dotyczy wybranego postępowania. W celu przygotowania nowej wiadomości wybiera opcje „Utwórz wiadomość”. Następnie wskazuje „Kategorię wiadomości” i wprowadza treść w polu „Wiadomość”. W ramach korespondencji można dodać załącznik poprzez opcję „Dołącz plik”
• bezpośrednio na adres poczty elektronicznej zsp_zielona@poczta.onet.pl
b. Po upływie terminu składania ofert (między innymi: dokumenty, oświadczenia, wyjaśnienia)
• Za pośrednictwem Platformy ZP – analogicznie jak w przypadku korespondencji przed upływem terminu składania ofert.
2) Komunikacja za pośrednictwem Platformy ZP:
a. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. rejestrując się bezpłatnie lub w przypadku posiadania konta na Platformie ZP, logując się akceptuje warunki korzystania z platformy, określone w regulaminie dostępnym pod adresem: https://app.sidaspzp.pl/assets/regulamin-SIDAS-PZP-CG9Ksu1v.pdf oraz uznaje go za wiążący.
b. Każdy załączany plik zawierający dokumenty, oświadczenia lub pełnomocnictwa musi być uprzednio opatrzony podpisem kwalifikowanym, osobistym lub profilem zaufanym przez upoważnione osoby reprezentujące odpowiednio wykonawcę, wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, inny podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega wykonawca na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP lub wykonawców.
c. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę wysłania wiadomości wraz z załącznikiem z poziomu zakładki „Komunikacja”, która prezentowana jest również w wysłanej wiadomości.
3) Zamawiający zaleca podpisywanie dokumentów PDF formatem PAdES. Dodatkowo informuje, że:
a. pliki podpisane przy pomocy podpisu zewnętrznego XAdES należy załączać wraz z plikiem podpisu,
b. formularz oferty podpisany przy użyciu podpisu zewnętrznego XAdES należy dodać w jeden z poniższych sposobów:
• z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty należy umieścić plik, który był podpisywany, a plik z podpisem należy dodać oddzielnie jako załącznik,
• spakować jako plik oferty i plik z podpisem do paczki „zip” i dołączyć z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1 z późń. zm.), dalej „RODO”, informuję, że:
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej
inspektorem ochrony danych osobowych jest Pan Łukasz Grzelak, z którym można się kontaktować poprzez adres e-mail: zsp_zielona@poczta.onet.pl lub pisemnie na adres: Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej, ul. 1 Maja 8C, 09-310 Kuczbork-Osada.*
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na: ,,Dostawę oleju opałowego lekkiego na I półrocze 2026r.”
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są lub mogą zostać: podmioty, którym na podstawie umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych, operatorzy pocztowi i firmy kurierskie, banki, organy administracji publicznej w tym inne jednostki samorządu terytorialnego lub urzędy państwowe w zakresie, w jakim będzie to wynikać z przepisów prawa zobowiązujących do udostępnienia tych danych, podmioty, którym Administrator ma obowiązek przekazać dane na podstawie obowiązujących przepisów prawa m.in. w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy z dnia 11września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.), dalej „ustawa Pzp”;
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania):  posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienie Pani/Pana danych osobowych z tym zastrzeżeniem, że sprostowanie lub uzupełnienie nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp**;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZS.26.02.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: sukcesywną dostawę oleju opałowego lekkiego w łącznej ilości ok. 50 000 l, w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla potrzeb Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 126 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
- uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
posiadania aktualnej koncesji Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi, jeżeli: złoży oświadczenie na formularzu będącym załącznikiem nr 3 do SWZ
Odnośnie do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, warunek ten zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje świadczenie, do którego realizacji te uprawnienia są wymagane.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1.Wszelkie zmiany i uzupełnienia treści niniejszej umowy, wymagają aneksu sporządzonego z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności.
2.Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia istotnych zmian do umowy w przypadkach:
a) gdy konieczność zmiany, w tym w zakresie wysokości wynagrodzenia, związana jest ze zmianą powszechnie obowiązujących przepisów prawa (np. w zakresie zmiany wysokości stawki podatku VAT);
b) w każdym przypadku, gdy zmiana jest korzystna dla Zamawiającego (powoduje zmniejszenie wartości zamówienia);
c) rezygnacja przez Zamawiającego z realizacji części przedmiotu umowy. W takim przypadku wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy zostanie pomniejszone, przy czym Zamawiający zapłaci za wszystkie udokumentowane dostawy, które Wykonawca zrealizował zgodnie z umową;
d) zmiana podwykonawcy, przy pomocy którego Wykonawca wykonuje przedmiot umowy na innego dysponującego, co najmniej porównywalnym doświadczeniem, potencjałem technicznym i osobowym;
e) rozszerzenie zakresu podwykonawstwa w porównaniu do wskazanego w ofercie Wykonawcy, o ile posłużenie się podwykonawcą doprowadzi do poprawienia jakości lub skrócenia czasu wykonywania poszczególnych zleceń, zgłoszeń;
f) inne zmiany spowodowane przyczynami zewnętrznymi, niezależnymi od Zamawiającego oraz Wykonawcy skutkującymi niemożliwością wykonania usługi na warunkach określonych w umowie (w szczególności spowodowane zmianami obowiązującego prawa w zakresie przedmiotu zamówienia).
3.Wszystkie powyższe postanowienia stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Nie stanowią jednocześnie zobowiązania do wyrażenia takiej zgody.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-02-13 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://sidaspzp.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-02-13 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-03-14

2026-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
05.02.2026
Termin składania ofert
13.02.2026 09:00
Wartość umowy
172 446 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 09135100-5 - Olej opałowy
09135100-5 (Olej opałowy)

Okres realizacji

126 dni