Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E do 62 punktów poboru zlokalizowanych w obiektach Policji na terenie województwa wielkopolskiego
Zamawiający
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7770001878
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| UNIMOT ENERGIA i GAZ sp. z o.o. | Warszawa | 970619205 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNIMOT ENERGIA i GAZ sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7)
Najniższa cena
111 733 PLN
Średnia cena
524 377 PLN
Najwyższa cena
1 048 147 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 267 263 PLN | 801 788 PLN |
| PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa | 2 | 944 855 PLN | 944 855 PLN |
| PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | - | - |
| PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| myORLEN sp. z o.o. Warszawa | 1 | 368 733 PLN | 368 733 PLN |
| 7773129484 Warszawa | 1 | 1 048 147 PLN | 1 048 147 PLN |
| UNIMOT ENERGIA i GAZ sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | 350 101 PLN |
| UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 534 071 PLN | 534 071 PLN |
| UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o., Warszawa | 1 | 497 425 PLN | 497 425 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gminy Czerwonak i podmiotów wymienionych w SWZ, na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
2026-08-28 06:02:45Z
Zakup i dystrybucja paliwa gazowego dla Muzeum Miasta Poznania - oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu.
2026-08-13 12:11:59Z
Zaopatrzenie obiektów Gminy Szamocin i jej jednostek organizacyjnych w paliwo gazowe na rok 2027
2026-07-31 10:11:55Z
Dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E do 62 punktów poboru zlokalizowanych w obiektach Policji na terenie województwa wielkopolskiego
2026-07-28 06:18:51Z
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gminy Miejskiej Wągrowiec oraz jej jednostek organizacyjnych na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
2026-07-21 06:01:27Z
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu na okres od 01.07.2026 r. do 30.06.2027 r. ”
2026-06-16 08:49:33Z
Dostawa paliwa gazowego na potrzeby wybranych Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
2026-06-08 12:15:59Z
KOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO (GRUPA E) DLA GMINY MIEJSKIEJ KOŁO I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NA OKRES OD 01.06.2026 R. DO 31.05.2027 R.
2026-05-27 11:35:59Z
Zakup w ramach umowy kompleksowej paliwa gazowego i jego dystrybucji na potrzeby jednostek organizacyjnych Miasta Kalisza i innych podmiotów w roku 2025
2026-05-18 09:12:17Z
Kompleksowa dostawa paliwa gazowego (gazu ziemnego wysokometanowego typu E) obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji paliwa gazowego na potrzeby Gminy Kostrzyn
2026-05-07 06:25:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364352 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E do 62 punktów poboru zlokalizowanych w obiektach Policji na terenie województwa wielkopolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630703410
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jana Kochanowskiego 2A
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 60-844
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@po.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkopolska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e4ee09a-78d2-4cfc-bd34-88f9e3aba055
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364352
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 063-204554
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego wysokometanowego typu E do 62 punktów poboru zlokalizowanych w obiektach Policji na terenie województwa wielkopolskiego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego w postaci gazu ziemnego
wysokometanowego typu E do 62 punktów poboru, zlokalizowanych w obiektach Policji na terenie województwa wielkopolskiego, obejmujący również świadczenie usług dystrybucji tego paliwa gazowego.
3.9.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 65210000-8 - Przesył gazu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UNIMOT ENERGIA i GAZ sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 970619205
4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 142B
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-305
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2950352,94 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 123-425342
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Dodanie nowego punktu poboru - ul. Klonowa 24, Suchy Las
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Dostawa paliwa gazowego do nowego punktu poboru - ul. Klonowa 24, Suchy Las
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2613547,19 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE