Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa robota neurochirurgicznego, stołu operacyjnego, ramy stereotaktycznej w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie (...)

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00397511

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

Lublin, Lubelskie

NIP: 9462146139

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
INVESTMED-INVESTCARS-ADAMSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA Konin NIP: 6653048452

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 INVESTMED-INVESTCARS-ADAMSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Konin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)

Najniższa cena

583 PLN

Średnia cena

97 016 PLN

Najwyższa cena

781 508 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MUSI LUBLIN Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Lublin 4 26 007 PLN 104 028 PLN
Elektro Med Niepołomice 3 - -
MEDCOMPLEX Sp. z o.o. Lublin 3 - -
Elekto Med Niepołomice 2 - -
"RONOMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Wrocław 2 47 840 PLN 95 679 PLN
Eres Medical sp. z o. o. Tomaszowice 1 - -
Eppendorf Poland sp. z o. o. Warszawa 1 - -
Sklep dla lekarza Łódź 1 - -
BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Cirro Sp. z o.o. Białystok 1 203 035 PLN 203 035 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 464 PLN Średnia: 123 747 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa robota neurochirurgicznego, stołu operacyjnego, ramy stereotaktycznej w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430972180

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grenadierów 3

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-331

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalmsw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalmsw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-631c6726-5cb8-4e3a-a7d3-098fa3321616

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397511

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026-OJS048-00165529-pl-ts

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy: UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa robota neurochirurgicznego, stołu operacyjnego, ramy stereotaktycznej w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie (...)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa robota neurochirurgicznego, stołu operacyjnego, ramy stereotaktycznej w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej.

Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy: UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA
w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój
i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia.

2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany Załączniku nr 5a do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) -robot neurochirurgiczny; Załączniku nr 5b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - stół operacyjny; Załącznik nr 5c do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - rama stereotaktyczna.
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-05-06 do 2026-06-25

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INVESTMED-INVESTCARS-ADAMSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6653048452

4.3.4.) Miejscowość: Konin

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 12209400,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS089-00318525-pl-ts

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 12209400,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1
33100000-1 (Urządzenia medyczne)