Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej”
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 9462146139
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TMS Sp. z o.o. | Warszawa | NIP: 5211004948 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TMS Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
583 PLN
Średnia cena
97 016 PLN
Najwyższa cena
781 508 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MUSI LUBLIN Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Lublin | 4 | 26 007 PLN | 104 028 PLN |
| Elektro Med Niepołomice | 3 | - | - |
| MEDCOMPLEX Sp. z o.o. Lublin | 3 | - | - |
| Elekto Med Niepołomice | 2 | - | - |
| "RONOMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Wrocław | 2 | 47 840 PLN | 95 679 PLN |
| Eres Medical sp. z o. o. Tomaszowice | 1 | - | - |
| Eppendorf Poland sp. z o. o. Warszawa | 1 | - | - |
| Sklep dla lekarza Łódź | 1 | - | - |
| BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Cirro Sp. z o.o. Białystok | 1 | 203 035 PLN | 203 035 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa laparoskopu ginekologicznego z wyposażeniem.
2026-08-28 06:36:00Z
Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej”
2026-08-21 07:06:47Z
Dostawa robota neurochirurgicznego, stołu operacyjnego, ramy stereotaktycznej w celu realizacji projektu pn. Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie (...)
2026-08-19 08:26:38Z
Dostawa aparatury medycznej - 6 zadań
2026-08-18 09:49:15Z
Dostawa aparatury medycznej - 6 zadań
2026-08-18 09:49:15Z
Dostawa aparatury medycznej - 6 zadań
2026-08-18 09:49:15Z
Dostawa aparatury medycznej - 6 zadań
2026-08-18 09:49:15Z
Dostawa aparatury medycznej - 6 zadań
2026-08-18 09:49:15Z
Dostawa aparatury medycznej - 6 zadań
2026-08-18 09:49:15Z
Dostawa aspiratora ultradźwiękowego.
2026-08-13 13:07:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401465 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430972180
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Grenadierów 3
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-331
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalmsw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalmsw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06bc9290-1f32-465a-b0bc-a93789979868
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401465
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026-OJS096-00345763-pl-ts
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy: UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa USG w celu realizacji projektu pn: „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej”
Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy: UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-
0096/24/KPO/1067/2025/74 z dnia 29.05.2025 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Rozwój zdolności leczenia onkologicznego w SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez utworzenie nowych oddziałów wraz z modernizacją bazy sprzętowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” zawarta między SPZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany Załączniku nr 5 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) – Dostawa USG dla SP ZOZ MSWIA w Lublinie.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-16 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TMS Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5211004948
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 256068,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS120-00437755-pl-ts
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 256068,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE