Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa ruchomych elementów wyposażenia w związku z kompleksową aranżacją wnętrz budynku Kunsztu Wodnego w Gdańsku w ramach zadania „Budynek Kunsztu Wodnego – wykończenie i wyposażenie. Etap II
Zamawiający
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5840203274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Usług Tartaczno-Stolarskich Robert Śliwiński | Gąsawa | 5621505319 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Usług Tartaczno-Stolarskich Robert Śliwiński (Gąsawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 35 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3)
Najniższa cena
8 908 PLN
Średnia cena
142 698 PLN
Najwyższa cena
522 479 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRAMNŻOWE REST ANDRZEJ WINNICKI Kobylnica | 6 | - | - |
| Kosmal, Wojciech Kosmala Mareza | 3 | 21 539 PLN | 43 077 PLN |
| MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke Człuchów | 3 | 82 232 PLN | 246 695 PLN |
| Stolarstwo Meblowo-Budowlane Eugeniusz Miotk Małkowo | 2 | - | - |
| Cezary Wolak Czar Drzew Swarożyn | 2 | 35 800 PLN | 35 800 PLN |
| 4stol Dorota Anna Parszuto. Maciej Marszał spółka cywilna Stargard | 2 | 19 991 PLN | 19 991 PLN |
| ALL MED KINGA JAKUBAS Poznań | 2 | 387 733 PLN | 775 465 PLN |
| PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz | 2 | 265 079 PLN | 265 079 PLN |
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 2 | 30 400 PLN | 60 800 PLN |
| Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o. Białystok | 1 | 283 946 PLN | 283 946 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup łóżek na potrzeby Domów Studenckich
2026-09-02 09:24:43Z
Dostawa mebli na wymiar do kuchni dydaktycznej do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim ul. Chojnicka 70 (4/D/SOSW/2026)
2026-08-27 21:31:52Z
Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie
2026-08-21 12:47:28Z
Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie
2026-08-21 12:47:28Z
Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie
2026-08-21 12:47:28Z
Dostawa ruchomych elementów wyposażenia w związku z kompleksową aranżacją wnętrz budynku Kunsztu Wodnego w Gdańsku w ramach zadania „Budynek Kunsztu Wodnego – wykończenie i wyposażenie. Etap II
2026-08-18 12:08:11Z
DZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE
2026-08-13 09:41:56Z
Dostawa wyposażenia meblowego do budynku Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdańsku przy ul. Opłotki 1
2026-08-03 09:11:32Z
Dostawa wyposażenia meblowego do budynku Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdańsku przy ul. Opłotki 1
2026-08-03 09:11:32Z
Zakup łóżek na potrzeby Domów Studenckich
2026-08-03 08:50:46Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396456 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa ruchomych elementów wyposażenia w związku z kompleksową aranżacją wnętrz budynku Kunsztu Wodnego w Gdańsku w ramach zadania „Budynek Kunsztu Wodnego – wykończenie i wyposażenie.
Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffe90aaa-6efc-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396456
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00461887/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa ruchomych elementów wyposażenia w związku z kompleksową aranżacją wnętrz budynku Kunsztu Wodnego w Gdańsku w ramach zadania „Budynek Kunsztu Wodnego – wykończenie i wyposażenie.
Etap II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Dostawa ruchomych elementów wyposażenia w związku z kompleksową aranżacją wnętrz budynku Kunsztu Wodnego w Gdańsku w ramach zadania „Budynek Kunsztu Wodnego – wykończenie i wyposażenie. Etap II – wyposażenie pomieszczeń”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wyposażenie dla którego parametry
zostały opisane w załączniku nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem wszystkie prace i czynności konieczne dla wykonania zamówienia: zakup, załadunek, transport, rozładunek, wniesienie rozpakowanie, montaż i ustawienie w pomieszczeniach wskazanych w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ).
4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone
w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39130000-2 - Meble biurowe
39112000-0 - Krzesła
39121000-6 - Biurka i stoły
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
126 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usług Tartaczno-Stolarskich Robert Śliwiński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621505319
4.3.4.) Miejscowość: Gąsawa
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1063640 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00084737/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-06-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1063640 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE