Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00391072

Zamawiający

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W KOŚCIERZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kościerzyna, Pomorskie

NIP: 5911694694

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
STUDIO KRESKA PRZEMYSŁAW PATSZYŃSKI BYDGOSZCZ -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 STUDIO KRESKA PRZEMYSŁAW PATSZYŃSKI (BYDGOSZCZ) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 35 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3)

Najniższa cena

8 908 PLN

Średnia cena

142 698 PLN

Najwyższa cena

522 479 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRAMNŻOWE REST ANDRZEJ WINNICKI Kobylnica 6 - -
Kosmal, Wojciech Kosmala Mareza 3 21 539 PLN 43 077 PLN
MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke Człuchów 3 82 232 PLN 246 695 PLN
Stolarstwo Meblowo-Budowlane Eugeniusz Miotk Małkowo 2 - -
Cezary Wolak Czar Drzew Swarożyn 2 35 800 PLN 35 800 PLN
4stol Dorota Anna Parszuto. Maciej Marszał spółka cywilna Stargard 2 19 991 PLN 19 991 PLN
ALL MED KINGA JAKUBAS Poznań 2 387 733 PLN 775 465 PLN
PB Tenders Jakub Pawulski Bydgoszcz 2 265 079 PLN 265 079 PLN
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 2 30 400 PLN 60 800 PLN
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o. Białystok 1 283 946 PLN 283 946 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup łóżek na potrzeby Domów Studenckich

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRAMNŻOWE REST ANDRZEJ WINNICKI -

2026-09-02 09:24:43Z

Dostawa mebli na wymiar do kuchni dydaktycznej do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim ul. Chojnicka 70 (4/D/SOSW/2026)

Cezary Wolak Czar Drzew -

2026-08-27 21:31:52Z

Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke 44 034 PLN

2026-08-21 12:47:28Z

Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke 159 192 PLN

2026-08-21 12:47:28Z

Dostawa mebli do Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Człuchowie

MAR-ZEM Marcin Kucharski-Zemke 43 469 PLN

2026-08-21 12:47:28Z

Dostawa ruchomych elementów wyposażenia w związku z kompleksową aranżacją wnętrz budynku Kunsztu Wodnego w Gdańsku w ramach zadania „Budynek Kunsztu Wodnego – wykończenie i wyposażenie. Etap II

Zakład Usług Tartaczno-Stolarskich Robert Śliwiński -

2026-08-18 12:08:11Z

DZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE

STUDIO KRESKA PRZEMYSŁAW PATSZYŃSKI -

2026-08-13 09:41:56Z

Dostawa wyposażenia meblowego do budynku Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdańsku przy ul. Opłotki 1

Meble Mateusz Baczewicz 466 441 PLN

2026-08-03 09:11:32Z

Dostawa wyposażenia meblowego do budynku Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdańsku przy ul. Opłotki 1

P.P.H.U. AS POMORZANKA Andrzej Szarmach 59 827 PLN

2026-08-03 09:11:32Z

Zakup łóżek na potrzeby Domów Studenckich

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRAMNŻOWE REST ANDRZEJ WINNICKI -

2026-08-03 08:50:46Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 504 PLN Średnia: 114 795 PLN Max: 830 866 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W KOŚCIERZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191103039

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Piechowskiego 36

1.4.2.) Miejscowość: Kościerzyna

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.koscierzyna.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital-koscierzyna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16dc657d-3e6d-4908-b45c-39102f8a934b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391072

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 156/2025, 536360-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane w ramach Projektu: KPOD.07.08-IP.10-0090/24/KPO/1090/2025/63 „Utworzenie Centrum Senioralnego w Dzierżążnie poprzez przystosowanie placówki do obsługi pacjentów w podeszłym wieku”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DZP/29/25 DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

DOSTAWA MEBLI I WYPOSAŻENIA WRAZ Z MONTAŻEM DLA
CENTRUM SENIORALNEGO W DZIERŻĄŻNIE

3.9.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): STUDIO KRESKA PRZEMYSŁAW PATSZYŃSKI

4.3.4.) Miejscowość: BYDGOSZCZ

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 765338,22 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: nr pub. 298507-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Rozszerzenie zakresu rzeczowego Umowy o dodatkowe wyposażenie meblowe do pomieszczeń, które nie zostały przewidziane w postępowaniu DZP/29/25

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Realizacja zamówienia polegające na dostawie mebli wraz z montażem.

5.4.6.) Wartość zmiany: 76484,38

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 841822,60 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 39100000-3
39100000-3 (Meble)