Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00397987

Numer referencyjny: ML.2370.10.2026

Zamawiający

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej

Sidorska 93

21-500 Biała Podlaska, Lubelskie

NIP: 5371991890

REGON: 030238735

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Rzepecki-Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 7822136516

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Rzepecki-Mroczkowski Sp. z o.o. (Poznań) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)

Najniższa cena

91 143 PLN

Średnia cena

214 311 PLN

Najwyższa cena

483 636 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CRH Żagiel Auto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lublin 4 332 223 PLN 664 446 PLN
NAZARUK SERICE SP. Z O.O. LUBLIN 4 - 80 520 PLN
AUTORUD STALOWA WOLA SP. Z O.O. Stalowa Wola 2 224 900 PLN 224 900 PLN
Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 2 - -
Delik Sp. z o.o. Przeźmierowo 2 170 847 PLN 170 847 PLN
MM Cars sp. z o. o. Katowice, 2 188 000 PLN 188 000 PLN
AUTO PODLASIE Sp. z o.o. Siedlce 2 209 000 PLN 209 000 PLN
Duda-Cars S.A. Poznań 1 329 948 PLN 329 948 PLN
CARRARA Spółka z o. o. Lublin 1 209 000 PLN 209 000 PLN
GREEN WAY Kamila Sadowska Makówka 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa samochodu - LUB.WO.260.3.2026

Delik Sp. z o.o. -

2026-09-03 06:08:18Z

Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

Rzepecki-Mroczkowski Sp. z o.o. -

2026-09-01 06:32:32Z

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

NAZARUK SERICE SP. Z O.O. -

2026-08-21 12:23:29Z

„Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego nowego samochodu do 3,5 tony – typu VAN z przestrzenią ładunkową”

Duda-Cars S.A. 329 948 PLN

2026-08-21 11:26:18Z

Dostawa samochodu osobowego spalinowego (benzyna) fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026 r. przeznaczonego na dojazdy inspektorów do miejsca wykonywania czynności w ilości 1 sztuka - Część 2

MARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 91 143 PLN

2026-08-20 07:38:02Z

„Dostawa mikrobusa do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia”

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. -

2026-08-19 12:57:02Z

Dostawa dwóch samochodów osobowych

Auto Podlasie Sp. z o. o. „Oddział Toyota-Biała Podlaska” w Białej Podlaskiej -

2026-08-17 06:30:16Z

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

NAZARUK SERICE SP. Z O.O. 80 520 PLN

2026-07-29 07:31:55Z

Dostawa samochodu osobowego fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026 r. przeznaczonego na dojazdy inspektorów do miejsca wykonywania czynności w ilości 2 sztuk.

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA 118 998 PLN

2026-07-22 12:57:18Z

Zakup samochodu służbowego do Urzędu Miejskiego w Parczewie.

CRH Żagiel Auto Sp. z o.o. -

2026-07-16 07:03:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 328 PLN Średnia: 249 059 PLN Max: 667 350 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sidorska 93

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 3447200

1.5.8.) Numer faksu: 83 3447227

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: km_bialapodlaska@straz.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazbiala.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2774b629-fecd-43f8-8323-b2cc21ba227d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397987

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00184916/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl/#/offer/34ff4881-3c59-4140-9838-e11023ea0e4a

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym
a Wykonawcami odbywa się przy użyciu strony: https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl oraz poczty elektronicznej pod adresem: km_bialapodlaska@lubelskie.straz.gov.pl, przy czym złożenie oferty wraz z załączonymi do oferty dokumentami może nastąpić wyłącznie za pośrednictwem strony: https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl.
Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
2. Instrukcja Użytkownika - korzystania z Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP znajduje się na Portalu, w zakładce „Pomoc” oraz została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
administratorem danych osobowych osób fizycznych pozyskanych w toku trybu podstawowego na "Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4”

a) jest Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 93, 21 – 500 Biała Podlaska, NIP: 5371991890, REGON: 030238735;
b) w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych pod następującym adresem: 20-012 Lublin, ul. Strażacka 7, tel. 81 53 51 237, e-mail: iod@lubelskie.straz.gov.pl
dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym
z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego realizowanym w trybie podstawowym
na "Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4”

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 1. Skorzystanie przez osobę, której dane dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą;
2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania,
o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.
3. W przypadku gdy wniesienie żądania dotyczącego prawa, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, spowoduje ograniczenie przetwarzania danych osobowych zawartych w protokole postępowania lub załącznikach do tego protokołu, od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający nie udostępnia tych danych, chyba że zachodzą przesłanki, o których mowa w art. 18 ust. 2 rozporządzenia 2016/679.
4. Udostępnianie protokołu i załączników do protokołu ma zastosowanie do wszystkich danych osobowych, z wyjątkiem danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, zebranych w toku postępowania o udzielenie zamówienia. Ograniczenia zasady jawności,
o których mowa w pkt 3 i art. 18 ust. 3–6 ustawy Pzp, stosuje się odpowiednio.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ML.2370.10.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 210000 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. Zgodnie z art. 57 i art. 112 w zw. z art. 266 ustawy Pzp, o udzielenie zamówienie mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału
w postępowaniu dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
d) zdolności technicznej lub zawodowej.
2 W niniejszym postępowaniu, Zamawiający nie określa innych warunków udziału w postępowaniu

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: nie są wymagane

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: nie są wymagane

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

nie są wymagane

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

nie dotyczy

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W tym wypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich
w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wzór pełnomocnictwa został zawarty
w Załączniku nr 4 do SWZ.
3. Do Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy o Wykonawcach ubiegających się indywidualnie o udzielenie zamówienia.
4. Warunek niepodlegania wykluczenia z postępowania każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia spełnia odrębnie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

2. Strony przewidują następujące warunki, w jakich dopuszczalne są zmiany zawartej umowy:
- konieczność przedłużenia terminu wykonania umowy ,
- prowadzenie kontroli albo innego rodzaju czynności sprawdzających w trakcie trwania postępowania;
- wystąpienie siły wyższej,

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-27 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl/#/offer/34ff4881-3c59-4140-9838-e11023ea0e4a

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-27 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-26

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
27.08.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34110000-1 - Samochody osobowe
34110000-1 (Samochody osobowe) 34115200-8 (Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób) 34144200-0 (Pojazdy służb ratowniczych) 34113000-2 (Pojazdy z napędem na 4 koła) 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

Okres realizacji

14 dni