Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 80 520 PLN
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie
Zamawiający
WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE
ul. Diamentowa 6
20-447 Lublin, Lubelskie
NIP: 7122718067
REGON: 000565647
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| NAZARUK SERICE SP. Z O.O. | LUBLIN | 9462392016 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NAZARUK SERICE SP. Z O.O. (LUBLIN) | Umowa podpisana | - | 80 520 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1)
Najniższa cena
91 143 PLN
Średnia cena
214 311 PLN
Najwyższa cena
483 636 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CRH Żagiel Auto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lublin | 4 | 332 223 PLN | 664 446 PLN |
| NAZARUK SERICE SP. Z O.O. LUBLIN | 4 | - | 80 520 PLN |
| AUTORUD STALOWA WOLA SP. Z O.O. Stalowa Wola | 2 | 224 900 PLN | 224 900 PLN |
| Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań | 2 | - | - |
| Delik Sp. z o.o. Przeźmierowo | 2 | 170 847 PLN | 170 847 PLN |
| MM Cars sp. z o. o. Katowice, | 2 | 188 000 PLN | 188 000 PLN |
| AUTO PODLASIE Sp. z o.o. Siedlce | 2 | 209 000 PLN | 209 000 PLN |
| Duda-Cars S.A. Poznań | 1 | 329 948 PLN | 329 948 PLN |
| CARRARA Spółka z o. o. Lublin | 1 | 209 000 PLN | 209 000 PLN |
| GREEN WAY Kamila Sadowska Makówka | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa samochodu - LUB.WO.260.3.2026
2026-09-03 06:08:18Z
Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4
2026-09-01 06:32:32Z
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie
2026-08-21 12:23:29Z
„Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego nowego samochodu do 3,5 tony – typu VAN z przestrzenią ładunkową”
2026-08-21 11:26:18Z
Dostawa samochodu osobowego spalinowego (benzyna) fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026 r. przeznaczonego na dojazdy inspektorów do miejsca wykonywania czynności w ilości 1 sztuka - Część 2
2026-08-20 07:38:02Z
„Dostawa mikrobusa do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia”
2026-08-19 12:57:02Z
Dostawa dwóch samochodów osobowych
2026-08-17 06:30:16Z
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie
2026-07-29 07:31:55Z
Dostawa samochodu osobowego fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026 r. przeznaczonego na dojazdy inspektorów do miejsca wykonywania czynności w ilości 2 sztuk.
2026-07-22 12:57:18Z
Zakup samochodu służbowego do Urzędu Miejskiego w Parczewie.
2026-07-16 07:03:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367020 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: WIORiN w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000565647
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Diamentowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-447
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 817440326
1.5.8.) Numer faksu: wi-lublin@piorin.gov.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi-lublin@piorin.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wiorin-lublin
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f4b2e08-f774-4c13-b929-9e3708cfd995
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00537181/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu osobowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WAD.272.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 65463,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
wymagania dotyczące określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NAZARUK SERICE SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462392016
7.3.3) Ulica: ABRAMOWICKA 45
7.3.4) Miejscowość: LUBLIN
7.3.5) Kod pocztowy: 20-442
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 65 463 PLN
- Wartość umowy
- 80 520 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE