Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 80 520 PLN

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00367020

Zamawiający

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE

ul. Diamentowa 6

20-447 Lublin, Lubelskie

NIP: 7122718067

REGON: 000565647

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
NAZARUK SERICE SP. Z O.O. LUBLIN 9462392016

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 NAZARUK SERICE SP. Z O.O. (LUBLIN) Umowa podpisana - 80 520 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1)

Najniższa cena

91 143 PLN

Średnia cena

214 311 PLN

Najwyższa cena

483 636 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CRH Żagiel Auto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Lublin 4 332 223 PLN 664 446 PLN
NAZARUK SERICE SP. Z O.O. LUBLIN 4 - 80 520 PLN
AUTORUD STALOWA WOLA SP. Z O.O. Stalowa Wola 2 224 900 PLN 224 900 PLN
Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 2 - -
Delik Sp. z o.o. Przeźmierowo 2 170 847 PLN 170 847 PLN
MM Cars sp. z o. o. Katowice, 2 188 000 PLN 188 000 PLN
AUTO PODLASIE Sp. z o.o. Siedlce 2 209 000 PLN 209 000 PLN
Duda-Cars S.A. Poznań 1 329 948 PLN 329 948 PLN
CARRARA Spółka z o. o. Lublin 1 209 000 PLN 209 000 PLN
GREEN WAY Kamila Sadowska Makówka 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa samochodu - LUB.WO.260.3.2026

Delik Sp. z o.o. -

2026-09-03 06:08:18Z

Dostawa samochodu do przewozu ratowników z napędem 4x4

Rzepecki-Mroczkowski Sp. z o.o. -

2026-09-01 06:32:32Z

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

NAZARUK SERICE SP. Z O.O. -

2026-08-21 12:23:29Z

„Zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego nowego samochodu do 3,5 tony – typu VAN z przestrzenią ładunkową”

Duda-Cars S.A. 329 948 PLN

2026-08-21 11:26:18Z

Dostawa samochodu osobowego spalinowego (benzyna) fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026 r. przeznaczonego na dojazdy inspektorów do miejsca wykonywania czynności w ilości 1 sztuka - Część 2

MARVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 91 143 PLN

2026-08-20 07:38:02Z

„Dostawa mikrobusa do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia”

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. -

2026-08-19 12:57:02Z

Dostawa dwóch samochodów osobowych

Auto Podlasie Sp. z o. o. „Oddział Toyota-Biała Podlaska” w Białej Podlaskiej -

2026-08-17 06:30:16Z

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

NAZARUK SERICE SP. Z O.O. 80 520 PLN

2026-07-29 07:31:55Z

Dostawa samochodu osobowego fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026 r. przeznaczonego na dojazdy inspektorów do miejsca wykonywania czynności w ilości 2 sztuk.

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA 118 998 PLN

2026-07-22 12:57:18Z

Zakup samochodu służbowego do Urzędu Miejskiego w Parczewie.

CRH Żagiel Auto Sp. z o.o. -

2026-07-16 07:03:26Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 41 328 PLN Średnia: 249 059 PLN Max: 667 350 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE

1.3.) Oddział zamawiającego: WIORiN w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000565647

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Diamentowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-447

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 817440326

1.5.8.) Numer faksu: wi-lublin@piorin.gov.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi-lublin@piorin.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wiorin-lublin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f4b2e08-f774-4c13-b929-9e3708cfd995

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00537181/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup samochodu osobowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAD.272.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 65463,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sprzedaż i dostawa samochodu osobowego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

wymagania dotyczące określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NAZARUK SERICE SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462392016

7.3.3) Ulica: ABRAMOWICKA 45

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-442

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
65 463 PLN
Wartość umowy
80 520 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34110000-1
34110000-1 (Samochody osobowe)