Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa samochodu osobowego tzw. „mikrobusa” do przewozu 9 osób specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00288824

Numer referencyjny: MIKROBUS/2026/PFRON/2

Zamawiający

FUNDACJA WERWA

48

87-162 Rogowo, Kujawsko-pomorskie

NIP: 8792694369

REGON: 368065572

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego mikrobusa do przewozu 9 osób (w tym kierowca) z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Pojazd musi być fabrycznie nowy zgodnie z definicją ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 361 z późn. zm) zawartą w art. 2 pkt 10 lit a) oraz dostosowany po przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim. Ponadto wyposażenie winno obejmować windę do wprowadzania osoby na wózku, fotele pasażerskie tapicerowane materiałem łatwym w utrzymaniu czystości. 1. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg mniejszy niż 6000km i upłynęło więcej niż 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych. 2. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg większy niż 6000 km i nie upłynęło 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych, 3. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg mniejszy niż 6000km i nie upłynęło 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych Pojazd musi posiadać wszelkie niezbędne wymagane przepisami homologacje i dokumenty dopuszczające go do ruchu; być sprawny technicznie i wolny od wad konstrukcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym szczegółowe wymagania Zamawiającego, co do elementów nadwozia, parametrów silnika, systemów bezpieczeństwa, wyposażenia wewnętrznego pojazdu oraz elementów dodatkowych wymaganego wyposażenia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Evervan Sp. z o.o. Zamiany 9512565997

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Evervan Sp. z o.o. (Zamiany) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób)

Najniższa cena

188 888 PLN

Średnia cena

218 229 PLN

Najwyższa cena

247 570 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Toyota Sabaj Łódź Spółka Jawna Rzgów 1 188 888 PLN 188 888 PLN
TOYOTA Jaworski Auto sp. z o.o. Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Motor Poland CO., LTD. Włocławek 1 - -
Europejskim Funduszem Leasingowym Spółka Akcyjna Wrocław 1 247 570 PLN 247 795 PLN
Evervan Sp. z o.o. Zamiany 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 113 przetargów

Min: 95 000 PLN Średnia: 249 075 PLN Max: 892 786 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego tzw. „mikrobusa” do przewozu 9 osób specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FUNDACJA WERWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368065572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 48

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-162

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 794140516

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prezes@fundacjawerwa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.fundacjawerwa.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Fundacja

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz w wieku emerytalnym.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego tzw. „mikrobusa” do przewozu 9 osób specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6506e0f4-ff84-45ee-8cac-f59ee03527b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288824

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6506e0f4-ff84-45ee-8cac-f59ee03527b5

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Ofertę, wnioski, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 pzp., składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje na temat RODO zostały opisane w Pkt. XX SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MIKROBUS/2026/PFRON/2

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego mikrobusa do przewozu 9 osób (w tym kierowca) z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim.
Pojazd musi być fabrycznie nowy zgodnie z definicją ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 361 z późn. zm) zawartą w art. 2 pkt 10 lit a) oraz dostosowany po przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim. Ponadto wyposażenie winno obejmować windę do wprowadzania osoby na wózku, fotele pasażerskie tapicerowane materiałem łatwym w utrzymaniu czystości.
1. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg mniejszy niż 6000km i upłynęło więcej niż 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych.
2. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg większy niż 6000 km i nie upłynęło 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych,
3. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg mniejszy niż 6000km i nie upłynęło 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych
Pojazd musi posiadać wszelkie niezbędne wymagane przepisami homologacje
i dokumenty dopuszczające go do ruchu; być sprawny technicznie i wolny od wad konstrukcyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym szczegółowe wymagania Zamawiającego, co do elementów nadwozia, parametrów silnika, systemów bezpieczeństwa, wyposażenia wewnętrznego pojazdu oraz elementów dodatkowych wymaganego wyposażenia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.2.6.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający, przy wyborze oferty najkorzystniejszej będzie kierował się następującym kryterium: 100% cena

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy niepodlegający wykluczeniu z powodów, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1- 6 pzp.

Nadto o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w okresie ostatnich 2 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonali należycie, co najmniej 2 dostawy fabrycznie nowych busów o liczbie miejsc 8-9, o wartości, co najmniej 100 000 zł brutto każdy z nich wraz z podaniem ich wartości, dat wykonania i nazw podmiotów na rzecz, których dostawy dokonano. Wykonawcy ubiegający się wspólnie
o udzielenie zamówienia, muszą wykazać łączne spełnienie ww. warunku.

Zamawiający odstępuje od wymagania podmiotowych środków dowodowych
w zakresie: zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to
z odrębnych przepisów, sytuacji ekonomicznej lub finansowej.

Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
a) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 pzp o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ww. oświadczenie, składa każdy z Wykonawców
b) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616),
z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ww. oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej składa każdy z wykonawców osobno.
c) Wykaz dostaw w okresie ostatnich 2 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie.
d) Zobowiązanie się innego podmiotu do oddania niezbędnych zasobów Wykonawcy na potrzeby realizacji niniejszego zadania, w sytuacji, gdy Wykonawca w celu potwierdzenia zdolności udziału w postępowaniu polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących ich stosunków i w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na te zasoby zobowiązany.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 pzp o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ww. oświadczenie, składa każdy z Wykonawców
b) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616),
z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ww. oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej składa każdy z wykonawców osobno.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy obejmują:
a) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 pzp o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ww. oświadczenie, składa każdy z Wykonawców
b) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616),
z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ww. oświadczenie o braku przynależności do grupy kapitałowej składa każdy z wykonawców osobno.
c) Wykaz dostaw w okresie ostatnich 2 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie.
d) Zobowiązanie się innego podmiotu do oddania niezbędnych zasobów Wykonawcy na potrzeby realizacji niniejszego zadania, w sytuacji, gdy Wykonawca w celu potwierdzenia zdolności udziału w postępowaniu polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących ich stosunków i w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na te zasoby zobowiązany.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

4.1 Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ i OPZ.
4.2 Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe pozwalające na ocenę zgodności oferowanych produktów, ich elementów, funkcji i wyposażenia oraz ich parametrów technicznych i warunków wymaganych w SWZ – przedmiotowe środki dowodowe dotyczą :
oferta techniczna, specyfikacja pojazdu, karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych lub inne dokumenty lub oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia, w języku polskim lub obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzające, że oferowany przedmiot zamówienia, odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w treści SWZ.
4.3 Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

4.1 Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ i OPZ.
4.2 Wykonawca wraz z ofertą musi złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe pozwalające na ocenę zgodności oferowanych produktów, ich elementów, funkcji i wyposażenia oraz ich parametrów technicznych i warunków wymaganych w SWZ – przedmiotowe środki dowodowe dotyczą :
oferta techniczna, specyfikacja pojazdu, karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych lub inne dokumenty lub oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia, w języku polskim lub obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzające, że oferowany przedmiot zamówienia, odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w treści SWZ.
4.3 Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Przystępując do niniejszego postępowania każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100)

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy ubiegający się wspólnie
o udzielenie zamówienia, muszą wykazać łączne spełnienie ww. warunku.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień umowy w przypadkach określonych w art. 455 ust. 1 i 2 pzp, a także w przypadku wystąpienia niżej wymienionych okoliczności:
a) zmianę jakości, parametrów lub innych cech charakterystycznych dla przedmiotu zamówienia, w tym zmianę numeru katalogowego towaru bądź nazwy własnej pojazdu w przypadku gdy: nastąpi zmiana w procesie produkcyjnym wynikająca z postępu technologicznego. Pojazd zamienny nie może posiadać gorszych parametrów od objętych umową, bądź będzie to konieczne ze względu na zmianę przepisów prawa,
b) zmianę organizacyjną po stronie Zamawiającego lub Wykonawcy
w szczególności, gdy nastąpi zmiana adresu siedziby,
c) przejściowy brak pojazdu, zakończenie produkcji lub wycofanie z rynku przedmiotu umowy. Pojazd zamienny nie może posiadać gorszych parametrów od tego objętego umową.

Zmiany o których mowa powyżej nie mogą skutkować podwyższeniem ceny jednostkowej wskazanej w ofercie.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-22 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma internetowa e-zamówienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-22 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.06.2026
Termin składania ofert
23.06.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
34115200-8 (Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób)

Okres realizacji

90 dni