Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Kliniki Otolaryngologii
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8981816856
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| RONEST Spółka Cywilna Jerzy Nędzewicz, Lech Rosochowicz, Tomasz Stawarz | Poznań | REGON: 634589743 NIP: 778-00-46-279 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RONEST Spółka Cywilna Jerzy Nędzewicz, Lech Rosochowicz, Tomasz Stawarz (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
744 PLN
Średnia cena
113 128 PLN
Najwyższa cena
615 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Ronomed Sp. z o. o. Sp. k. Wrocław | 6 | 16 815 PLN | 106 590 PLN |
| ANMAR Spółka z o. o. Tychy | 3 | 25 649 PLN | 79 946 PLN |
| Ronomed Sp. z o. o. Sp. k. wrocław | 2 | 3 430 PLN | 17 042 PLN |
| Ronomed Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław | 2 | 276 185 PLN | 276 185 PLN |
| PHU Technomex Sp.z o.o. Gliwice | 2 | 57 828 PLN | 115 656 PLN |
| Netmed Joanna Kraińska Wrocław | 2 | 18 038 PLN | 36 075 PLN |
| Egzotech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gliwice | 2 | 90 630 PLN | 181 260 PLN |
| SMT Polonia Sp. z o.o. Gdańsk | 2 | - | - |
| Beryl Med Poland Sp.z o.o. Warszawa | 2 | 5 346 PLN | 10 692 PLN |
| MIRO Prosta Spółka Akcyjna Warszawa | 2 | 254 500 PLN | 509 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Kliniki Otolaryngologii
2026-09-02 12:05:23Z
Zakup, dostawa i montaż sterylizatora plazmowego dla Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
2026-08-26 08:52:35Z
Zakup i montaż angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Pracowni Elektrofizjologii WCSKJ
2026-08-17 09:51:23Z
Przetarg w trybie podstawowym na dostawę sprzętu medycznego i mebli dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej' w Kłodzku.
2026-08-13 10:17:51Z
Przetarg w trybie podstawowym na dostawę sprzętu medycznego i mebli dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej' w Kłodzku.
2026-08-13 10:17:51Z
Dostawa sprzętu medycznego – systemu chłodzenia skóry głowy pacjenta podczas chemioterapii dla WS-SPZOZ w Zgorzelcu
2026-08-07 10:21:30Z
Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.
2026-08-06 08:49:53Z
Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.
2026-08-06 08:49:53Z
Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.
2026-08-06 08:49:53Z
Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.
2026-08-06 08:49:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418785 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Kliniki Otolaryngologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289012
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Borowska 213
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-556
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: maryla.lewandowska@usk.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac972877-90a9-4197-a0e2-6fef6f317976
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418785
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00547275
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Kliniki Otolaryngologii
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet nr 26 poz.1
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-254.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RONEST Spółka Cywilna Jerzy Nędzewicz, Lech Rosochowicz, Tomasz Stawarz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 634589743 NIP: 778-00-46-279
4.3.3.) Ulica: ul. Krakowska 23
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-893
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 249480,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00650950/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wobec zaistnienia okoliczności wskazanych w § 9 ust. 12 Umowy polegających na braku zamówienia, w pierwotnym okresie obowiązywania Umowy, maksymalnej, szacunkowej ilości asortymentu objętego przedmiotem Umowy Nr DZP.242.291.2024 z dnia 06.12.2024 r. oraz koniecznością zapewnienia niezbędnej ilości przedmiotowego asortymentu dla prawidłowego funkcjonowania Zamawiającego, Strony zawierają Aneks nr 1 o następującej treści:
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Strony zgodnie postanawiają, że zmianie ulega § 4 Umowy, który otrzymuje następujące brzmienie:
„Termin obowiązywania niniejszej Umowy ustala się na okres do dnia rozstrzygnięcia nowej procedury przetargowej dotyczącej tożsamego asortymentu lub wyczerpania wartości Umowy, o której stanowi § 5 ust. 1 Umowy, jednak nie później niż do dnia 25.06.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 105840,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE