Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 146 200 PLN

Dostawa sprzętu diagnostycznego dla Miejskiego Centrum Zdrowia w Ujeździe

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00339342

Numer referencyjny: MCZ.2510.1.2026

Zamawiający

MIEJSKIE CENTRUM ZDROWIA W UJEŹDZIE

ul. Parkowa 4

97-225 Ujazd, Łódzkie

NIP: 7732128312

REGON: 590728322

Opis przedmiotu zamówienia

Część I - Dostawa aparatu ultrasonograficznego (USG): • aparat USG wszechstronny z funkcją Doppler, funkcjami kardiologicznymi i naczyniowymi oraz możliwością diagnostyki jamy brzusznej – 1 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w zał. nr 6a do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 80%
Długość okresu gwarancji 20%

Część 2

Cena 80%
Długość okresu gwarancji 20%

Część 3

Cena 80%
Długość okresu gwarancji 20%

Dokumenty zamówienia

Załącznik nr 1c - formularz oferty dla cz. 3

Załącznik nr 1c do SWZ- formularz oferty.docx

Specyfikacja Warunków Zamówienia

SWZ.pdf

Załącznik nr 2b - projekt umowy dla cz. 2

Załącznik nr 2b do SWZ-Projekt umowy - pozostały sprzęt diagnostyczny.docx

Załącznik nr 3 - oświadczenie dot. warunków udziału i podstaw wykluczenia

Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie dot warunkow udzialu i podstaw wykluczenia.docx

Załącznik nr 4 - oświadczenie o braku powiązań z Zamawiajacym

Załacznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o braku powiązań z Zamawiającym.docx

Załącznik nr 1a - formularz oferty dla cz. 1

Załącznik nr 1a do SWZ- formularz oferty.docx

Załącznik nr 6b - Opis Przedmiotu Zamówienia dla cz. 2

Załącznik nr 6b do SWZ - OPZ.docx

Załącznik nr 6 c - Opis Przedmiotu Zamówienia dla cz. 3

Załącznik nr 6c do SWZ - OPZ.docx

Załącznik nr 2a - projekt umowy dla cz. 1

Załącznik nr 2a do SWZ -Projekt umowy USG.docx

Załącznik nr 2c - projekt umowy dla cz. 3

Załącznik nr 2c do SWZ -Projekt umowy tablet medyczny.docx

Załącznik nr 6a - Opis Przedmiotu Zamówienia dla cz. 1

Załącznik nr 6a do SWZ - OPZ.docx

Załącznik nr 1b - formularz oferty dla cz. 2

Załącznik nr 1b do SWZ- formularz oferty.docx

Załącznik nr 5 - Oświadczenie o braku wykluczenia w związku z działaniami Rosji

Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o braku wykluczenia w związku z działaniami Rosji.docx

Załącznik nr 3 - oświadczenie dot. podstaw wykluczenia- AKTUALIZACJA

Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie dot podstaw wykluczenia.docx

Powiadomienie o zmianach do SWZ z dnia 15.07.2026

Zmiana terminu.pdf

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dn. 15.07.2026r.

08dee26a-71be-9aee-f572-b0000118fe00.pdf

Odpowiedź na pytanie nr 1

odp pyt. nr 1.pdf

Odpowiedź na pytanie nr 2

odp pyt. nr 2.pdf

Odpowiedź na pytanie nr 3

odp pyt. nr 3.pdf

Odpowiedź na pytanie nr 4

odp pyt. nr 4.pdf

Informacja z otwarcia ofert z dnia 24.07.2026r.

Informacja z otwarcia ofert.pdf

Unieważnienie postępowania w zakresie części II i III

Unieważnienie postępowania.pdf

Powiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty z dnia 31.07.2026r.

Powiadomienie o wyborze oferty.pdf

Ogloszenie o wyniku postępowania z dn. 23.08.2026r.

Ogloszenie o wyniku postępowania z dnia 23.08.2026r..pdf

Ogłoszenie o wyniku postępowania w zakresie cz. II i III

Ogloszenie o wyniku postępowania w zakresie cz. II i III.pdf

Wypełnij dokumenty

Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SPOTMED sp. z o.o. Warszawa 5213643440
-
-

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SPOTMED sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 146 200 PLN 146 200 PLN
2 - Unieważniono - -
3 - Unieważniono - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne)

Najniższa cena

146 200 PLN

Średnia cena

233 497 PLN

Najwyższa cena

300 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Spotmed sp. z o.o. Warszawa 1 248 210 PLN 248 210 PLN
SPOTMED sp. z o.o. Warszawa 1 146 200 PLN 146 200 PLN
Spotmed Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Varimed Sp. z o.o. Wrocław 1 - -
EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o. o. Poznań 1 - -
Philips Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 239 577 PLN 239 577 PLN
ALL MEDICAL SYSTEMS Sp. z o.o. Nekielka 1 300 000 PLN 300 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 156 PLN Średnia: 207 663 PLN Max: 904 500 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu diagnostycznego dla Miejskiego Centrum Zdrowia w Ujeździe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM ZDROWIA W UJEŹDZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590728322

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Ujazd

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-225

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcz@ujazd.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mcz.ujazd.com.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu diagnostycznego dla Miejskiego Centrum Zdrowia w Ujeździe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-113600bb-0827-46d3-9e98-c345bcff9fef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00334487/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa aparatu ultrasonograficznego (USG)

1.2.2 Dostawa sprzętu diagnostycznego

1.2.3 Dostawa medycznych urządzeń komputerowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Projekt grantowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, na podstawie umowy o powierzenie grantu nr 05OW/777/II/2026. Projekt jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021–2027 (FEnIKS) oraz współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-113600bb-0827-46d3-9e98-c345bcff9fef

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2) W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem
Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail:
mcz@ujazd.com.pl, z zastrzeżeniem, że ofertę składa się tylko za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Minimalne wymagania techniczne
dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia
określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): W związku z przetwarzaniem przez Zamawiającego danych osobowych w celu
związanym z postępowaniem
o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego, informujemy – zgodnie z art. 13 ust. 1-3 Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., nr 119, s. 1, ze. zm), zwanego dalej w skrócie
„RODO”, iż:
1. ADMINISTRATOR DANYCH
Administratorem Państwa danych osobowych jest Dyrektor Miejskiego Centrum Zdrowia w Ujeździe z siedzibą przy ul. Parkowej 4,
97-225 Ujazd
2. INSPEKTOROCHRONY DANYCH
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod.mcz@ujazd.com.pl lub pisemnie na adres Miejskiego Centrum
Zdrowia, ul. Parkowa 4, 97-225 Ujazd.
3. PODSTAWA PRAWNA I CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z prowadzonym postępowaniem o
udzielenie zamówienia publicznego. Podstawą prawną ich przetwarzania jest Państwa zgoda wyrażona poprzez fakt uczestnictwa w
postępowaniu oraz poniższe przepisy prawa:
• ustawa z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych,
• rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakie może żądać zamawiający od
wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia
• ustawa o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
4. ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019r. poz. 1843 ze zm.),
dalej „ustawa Pzp”;
5. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH OSOBOWYCH
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy;
6. WYMOG DOTYCZĄCY PODANIA DANYCH OSOBOWYCH
Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje
niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7. ZAUTOMATYZOWANE PRZETWARZANIE DANYCH
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8. PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄ
Posiada Pani/Pan:
• prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (art. 15 RODO);
• prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (art. 16 RODO);
• prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych (art. 18 RODO) z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
Nie przysługuje Pani/Panu:
• w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
• prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
• na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
9. PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO
W sytuacji gdy przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych
przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MCZ.2510.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Dostawa aparatu ultrasonograficznego (USG):
• aparat USG wszechstronny z funkcją Doppler, funkcjami kardiologicznymi i naczyniowymi oraz możliwością diagnostyki jamy brzusznej – 1 szt.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w zał. nr 6a do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 20,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Dostawa sprzętu diagnostycznego:
• aparat do szybkiej diagnostyki (wykonujący różne testy, w tym oznaczenia CRP) – 1 szt.,
• elektrokardiograf 12-kanałowy – 2 szt.,
• bilirubinometr – 1 szt.,
• detektor tętna płodu – 1 szt.,
• spirometr – 1 szt.,
• wizualizator naczyniowy (skaner żył) – 2 szt
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w zał. nr 6b do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 20,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Dostawa medycznych urządzeń komputerowych.
• tablet medyczny / komputer panelowy medyczny – 2 szt.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w zał. nr 6c do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 30213200-7 - Komputer tablet

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Długość okresu gwarancji

4.3.6.) Waga: 20,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 58–60 ustawy Prawo zamówień publicznych. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiany umowy mogą nastąpić wyłącznie w przypadkach określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych, w szczególności w zakresie:
• zmiany terminu realizacji z przyczyn niezależnych od stron,
• zmiany danych stron,
• zastąpienia oferowanego modelu urządzeniem równoważnym lub lepszym, bez zwiększenia wynagrodzenia i z zachowaniem wszystkich parametrów wymaganych w SWZ.
• wystąpienia konieczności wprowadzenia zmian niezbędnych do prawidłowej realizacji umowy, których potrzeby nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, pod warunkiem że zmiany te nie mają charakteru istotnego i są dopuszczalne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą – Prawo zamówień publicznych.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-21 15:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-21 16:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-19

2026-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.07.2026
Termin składania ofert
24.07.2026 13:00
Wartość umowy
146 200 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
33112200-0 (Aparaty ultrasonograficzne) 33124100-6 (Urządzenia diagnostyczne) 33123200-0 (Urządzenia do elektrokardiografii) 30213200-7 (Komputer tablet) 33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii

Okres realizacji

50 dni