Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup aparatu USG dla potrzeb Zakładu diagnostyki obrazowej
Zamawiający
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Bełchatów, Łódzkie
NIP: 7691787666
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o. o. | Poznań | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o. o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0)
Najniższa cena
146 200 PLN
Średnia cena
233 497 PLN
Najwyższa cena
300 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Spotmed sp. z o.o. Warszawa | 1 | 248 210 PLN | 248 210 PLN |
| SPOTMED sp. z o.o. Warszawa | 1 | 146 200 PLN | 146 200 PLN |
| Spotmed Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Varimed Sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o. o. Poznań | 1 | - | - |
| Philips Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 239 577 PLN | 239 577 PLN |
| ALL MEDICAL SYSTEMS Sp. z o.o. Nekielka | 1 | 300 000 PLN | 300 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup aparatu USG dla potrzeb Zakładu diagnostyki obrazowej
2026-08-24 07:09:48Z
Dostawa sprzętu diagnostycznego dla Miejskiego Centrum Zdrowia w Ujeździe
2026-08-23 09:16:43Z
Dostawa aparatów USG w ramach realizacji projektu: PRU UMED - Poprawa warunków studiowania w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, poprzez budowę, rozbudowę, modernizację i doposażenie obiektów (...)
2026-06-18 08:40:58Z
Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Pro Familia w Radomsku
2026-03-25 09:34:26Z
Dostawa aparatu USG wszechstronnego, holtera ciśnieniowego oraz holtera ekg w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
2026-03-06 12:16:27Z
Dostawa aparatu USG dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
2026-02-23 07:37:18Z
EZ.28.122.2025 Dostawa aparatu USG dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
2026-02-23 07:17:01Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403385 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup aparatu USG dla potrzeb Zakładu diagnostyki obrazowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306503
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Czapliniecka 123
1.4.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: z.publiczne@szpital-belchatow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital-belchatow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c11a607e-e845-4c93-a57b-ffd8dfb8f86b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403385
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 91/2026 325081-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup aparatu USG dla potrzeb Zakładu diagnostyki obrazowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatu USG dla potrzeb Zakładu diagnostyki obrazowej
2. Zamówienie stanowiące przedmiot zamówienia realizowane jest ze środków pochodzących z dotacji Gminy Bełchatów na podstawie umowy 10/2026/BF
z dnia 18.03.2026 r.
3. Kod i nazwa według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ.
2) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasady współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o. o.
4.3.3.) Ulica: Grunwaldzka 137
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-313
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 649666,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 139/2026 507290-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 649666,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE