Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 39 772 PLN

Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00370774

Numer referencyjny: RO.271.2.10.2026.EK

Zamawiający

Gmina Stara Dąbrowa

Stara Dąbrowa 20

73-112 Stara Dąbrowa, Zachodniopomorskie

NIP: 8542229275

REGON: 811685728

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd" Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
JT-SYSTEMS Sp. z o.o. Szczecin 852 270 00 02
-

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 JT-SYSTEMS Sp. z o.o. (Szczecin) Umowa podpisana 39 772 PLN 39 772 PLN
2 - Unieważniono - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 89 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)

Najniższa cena

488 PLN

Średnia cena

177 124 PLN

Najwyższa cena

1 033 325 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MISKAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zielęcice 4 37 395 PLN 148 144 PLN
TK-MED Sp. z o.o. Chorzów 3 62 935 PLN 188 805 PLN
System-IT Szczecin 2 687 570 PLN 687 570 PLN
COMP S.A. Warszawa 2 85 990 PLN 85 990 PLN
Web-Profit Maciej Kuźlik Piekary Śląskie 2 187 516 PLN 375 033 PLN
IT Serwis sp. z o.o. Szczecin 2 559 746 PLN 1 119 493 PLN
DKOMP.PL Dominik Chlebicki Chwalęcice 2 190 107 PLN 380 214 PLN
MBA SYSTEM SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 2 495 434 PLN 495 434 PLN
EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA Stargard 2 4 333 PLN 8 665 PLN
PCSECURE Alicja Matejko Piekary Śląskie 2 158 958 PLN 317 916 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z wdrożeniem w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd dla Urzędu Gminy w Brojcach

IT Pozytywni Sp. z o.o. -

2026-09-03 08:44:53Z

Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn.: „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”

Comdrev.PL Sp. z o.o. -

2026-09-02 12:56:56Z

Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd

JT-SYSTEMS Sp. z o.o. 39 772 PLN

2026-08-28 12:17:15Z

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających cyberbezpieczeństwo szpitala w Choszcznie-II

Perceptus Sp. z o.o. -

2026-08-05 19:39:11Z

Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa systemów wodociągowych i kanalizacyjnych w Gminie Drawsko Pomorskie

JT-SYSTEMS Spółka z o.o. 583 143 PLN

2026-07-30 12:28:10Z

Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn.: „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”

Comdrev.PL Sp. z o.o. 316 368 PLN

2026-07-23 13:57:03Z

Sprzęt komputerowy

FAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o. -

2026-07-22 06:54:01Z

Doposażenie pracowni szczecińskich szkół zawodowych w sprzęt informatyczny – ZS 4, ZSB, TŁiMC, ZCEMiP

Ledholo Sp. z o.o. 96 185 PLN

2026-07-20 10:36:35Z

Dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby wyposażenia pracowni wykładowo – multimedialnej w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

COMP S.A. -

2026-07-18 12:01:18Z

Dostawa komputerów, części i akcesoriów komputerowych do SPZOZ w Choszcznie

Kombit Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-07-13 09:25:30Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 178 209 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Dąbrowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685728

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stara Dąbrowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Stara Dąbrowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-112

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: edyta.krzywanska@staradabrowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.staradabrowa.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcd7dc07-81ff-45be-b868-8d0c17a8564e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370774

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dinwestycyjne.ezamawiajacy.pl/pn/DINWEST/demand/308275/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://dinwestycyjne.ezamawiajacy.pl/pn/DINWEST/demand/308275/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zamawiający określa dopuszczalny
format podpisu elektronicznego, jako:
1) dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES,
2) dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W
związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć prócz podpisanego dokumentu oddzielny plik z podpisem.
2. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie tj.:
1) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej
przeglądarki internetowej;
3) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2;
4) Włączona obsługa JavaScript;
5) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
3. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie podpisu elektronicznego:
1) Przeglądarka internetowa Microsoft Edge, Chrome, Firefox w wersji wspieranej przez producenta. Rekomendowaną przeglądarką
do złożenia oferty podpisanej elektronicznie jest Firefox w wersji wspieranej przez producenta.
2) Uruchomienie oprogramowania do składania podpisu wymaga również zainstalowania Java (licencja EPL) w wersji OpenJDK 8
lub Java (licencja Oracle) w wersji 1.8.0_202 32 bitowej oraz 64 bitowej, pozwalające na przyjmowanie przez użytkownika sesyjnych
plików cookie oraz obsługującej szyfrowanie. Konieczne jest również dodanie adresu witryny platformy eZamawiający
(ezamawiający.pl) do wyjątków (exception site list) w Javie. Uwaga: wymaga to uprawnień administracyjnych na komputerze.
3) Zainstaluj dedykowany komponent Szafir SDK oraz aplikację Szafir Host, który odpowiada za obsługę funkcjonalności podpisu
elektronicznego w platformie eZamawiający. Rozszerzenie Szafir SDK można pobrać tutaj. Po zainstalowaniu rozszerzenia Szafir
SDK oraz aplikacji Szafir Host należy przeładować bieżącą stronę.
4) Przed uruchomieniem platformy eZamawiający, w pierwszej kolejności podłącz czytnik z kartą kryptograficzną do komputera.
4. Informacje dotyczące odpowiedniego przygotowania stanowiska znajdują się na stronie:
https://oneplace.marketplanet.pl/przygotuj-stanowisko-pc-wykonujac-ponizsze-kroki
5. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp,
doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar,
gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc.
6. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: plik załączony przez Wykonawcę na Platformie i
zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero
po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert.
7. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego
serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia
4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Stara Dąbrowa;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych Pana Sławomira Kozieł tel.: 531 860 802 email:
s.koziel@4consult.com.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym
postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 74 ustawy p.z.p.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 p.z.p. przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisanych ustawy p.z.p., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22
RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego
prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania
dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie
zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie
może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie
niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem
okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2
RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy
interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych
osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych
osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki
2, 00-193 Warszawa.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: RO.271.2.10.2026.EK

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd"
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-11

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd"
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania

4.2.6.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-11

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 7. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w ust. 4 pkt 2, składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. Dokument, o którym mowa powyżej, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.
8. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 5, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich okoliczności, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 p.z.p., zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Dokument, o którym mowa powyżej, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 4. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują:
1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ;
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
3) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 1, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania; wzór oświadczenia stanowi - załącznik nr 5 do SWZ.
4. Wykonawca, zamiast podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 4 pkt 1 i 2 może złożyć Certyfikat, tj. dokument wystawiony przez podmiot certyfikujący, potwierdzający, że dany Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia uzyskany przez Wykonawcę w procesie certyfikacji, o której mowa w art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1235) zwany dalej „Certyfikat”. Certyfikat zastępuje odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w takim zakresie, w jakim z jego treści wynika potwierdzenie braku podstaw wykluczenia określonych w SWZ. Jeżeli Certyfikat obejmuje wyłącznie część podstaw wykluczenia, Wykonawca zobowiązany jest wykazać pozostały zakres za pomocą odpowiednich podmiotowych środków dowodowych.
5. W przypadku podstawy wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 p.z.p., Certyfikatem nie są objęte zdarzenia będące podstawą wykluczenia, zaistniałe w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia. W takiej sytuacji, Wykonawca oprócz Certyfikatu, składa również oświadczenie, o którym mowa w ust. 4 pkt 1.
6. Wykonawca, w przypadku gdy będzie posługiwał się certyfikatem, w oświadczeniu stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ wskazuje, czy będzie posługiwał się certyfikatem, podaje numer i oznaczenie certyfikatu, nazwę podmiotu certyfikującego, okres ważności certyfikacji oraz zakres podstaw wykluczenia, których dotyczy certyfikat.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

1) Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna urządzeń (przedmiotowy środek dowodowy);

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Złożenie oferty odbywa się poprzez wypełnienie zdefiniowanego przez Zamawiającego
w systemie – systemowego formularza ofertowego (SFO - Formularza Oferty). Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna urządzeń (przedmiotowy środek dowodowy);
2) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ;
3) zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w Rozdziale X ust. 3 SWZ (jeżeli dotyczy);
4) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy).
5) oświadczenie wykonawców składających ofertę wspólną (jeżeli dotyczy).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie ze wzorem umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-07 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://dinwestycyjne.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-07 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-05

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zadanie realizowane w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd współfinansowanego przez Unię Europejską z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, na podstawie umowy o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23
2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.07.2026
Termin składania ofert
07.08.2026 08:00
Wartość umowy
39 772 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Okres realizacji

do 2026-09-11