Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających cyberbezpieczeństwo szpitala w Choszcznie-II
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
Choszczno, Zachodniopomorskie
NIP: 5941248545
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Perceptus Sp. z o.o. | Szczecin | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Perceptus Sp. z o.o. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 89 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
488 PLN
Średnia cena
177 124 PLN
Najwyższa cena
1 033 325 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MISKAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zielęcice | 4 | 37 395 PLN | 148 144 PLN |
| TK-MED Sp. z o.o. Chorzów | 3 | 62 935 PLN | 188 805 PLN |
| System-IT Szczecin | 2 | 687 570 PLN | 687 570 PLN |
| COMP S.A. Warszawa | 2 | 85 990 PLN | 85 990 PLN |
| Web-Profit Maciej Kuźlik Piekary Śląskie | 2 | 187 516 PLN | 375 033 PLN |
| IT Serwis sp. z o.o. Szczecin | 2 | 559 746 PLN | 1 119 493 PLN |
| DKOMP.PL Dominik Chlebicki Chwalęcice | 2 | 190 107 PLN | 380 214 PLN |
| MBA SYSTEM SPÓŁKA Z O.O. Warszawa | 2 | 495 434 PLN | 495 434 PLN |
| EL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA Stargard | 2 | 4 333 PLN | 8 665 PLN |
| PCSECURE Alicja Matejko Piekary Śląskie | 2 | 158 958 PLN | 317 916 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa sprzętu i oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa wraz z wdrożeniem w ramach realizacji grantu Cyberbezpieczny Samorząd dla Urzędu Gminy w Brojcach
2026-09-03 08:44:53Z
Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn.: „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”
2026-09-02 12:56:56Z
Dostawa sprzętu informatycznego - poprawa cyberbezpieczeństwa w obszarze technicznym związanego z realizacją projektu w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd
2026-08-28 12:17:15Z
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających cyberbezpieczeństwo szpitala w Choszcznie-II
2026-08-05 19:39:11Z
Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa systemów wodociągowych i kanalizacyjnych w Gminie Drawsko Pomorskie
2026-07-30 12:28:10Z
Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn.: „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w szkołach: ZST, ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 6 w Szczecinku”
2026-07-23 13:57:03Z
Sprzęt komputerowy
2026-07-22 06:54:01Z
Doposażenie pracowni szczecińskich szkół zawodowych w sprzęt informatyczny – ZS 4, ZSB, TŁiMC, ZCEMiP
2026-07-20 10:36:35Z
Dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby wyposażenia pracowni wykładowo – multimedialnej w Zespole Szkół Morskich w Darłowie
2026-07-18 12:01:18Z
Dostawa komputerów, części i akcesoriów komputerowych do SPZOZ w Choszcznie
2026-07-13 09:25:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00379731 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających cyberbezpieczeństwo szpitala w Choszcznie-II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210373543
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: M. Niedziałkowskiego 4 A
1.4.2.) Miejscowość: Choszczno
1.4.3.) Kod pocztowy: 73-200
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@spzozchoszczno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozchoszczno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9147bfe1-3a63-4180-a3d2-6d96ea7c490d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379731
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 27307-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających cyberbezpieczeństwo szpitala w Choszcznie-II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających
cyberbezpieczeństwo, zwanych w dalszej części SWZ: „systemem/oprogramowaniem
/sprzętem” do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry i wymagania techniczno
funkcjonalne zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Wykaz funkcjonalności minimalnych - Opis
przedmiotu zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści
SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Perceptus Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4098347,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 306946-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4098347,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE