Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 08:00 (Dziś)

Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie z podziałem na trzy części

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00403075

Numer referencyjny: ZSP.3601.01.2026

Zamawiający

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

Ul. Sportowa 8

97-410 Kleszczów, Łódzkie

NIP: 7692181753

REGON: 100721417

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie: Część 1 – dostawa laptopów (16 szt.) i monitorów (4 szt.) Szczegółowy opis zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w : Załączniku Nr 3.1. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 oraz w Załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy, dotyczący Części 1.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Gwarancja 40%

Część 2

Cena 60%
Gwarancja 40%

Część 3

Cena 60%
Gwarancja 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 155 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)

Najniższa cena

0 PLN

Średnia cena

111 106 PLN

Najwyższa cena

608 995 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Kutno 4 74 204 PLN 298 815 PLN
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA Kutno 3 209 900 PLN -
Piotr Migda Warszawa 3 22 062 PLN 123 278 PLN
INVAR PC MEDIA Sp. z o.o. Sieradz 3 - -
KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 151 356 PLN 358 900 PLN
Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg Błaszki 2 121 025 PLN 242 051 PLN
KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 201 702 PLN 403 404 PLN
IT Creators Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Łódź 2 297 903 PLN 297 903 PLN
PC-EKSPERT Jarosław Nowak Łowicz 2 131 955 PLN 263 910 PLN
A.G. Libra Adam Gach Zgierz 2 10 561 PLN 10 561 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup, dostawa i instalacja sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANTYTOWO AKCYJNA 26 568 PLN

2026-08-31 20:38:40Z

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby pracowni zawodowych technika informatyka i technika grafiki i poligrafii cyfrowej

PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZO-HANDLOWE "WIP" MAŁGORZATA SZCZEPANIK-GRZYWOCZ 608 995 PLN

2026-08-30 16:42:05Z

„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Oporowie, gm. Oporów”

ZENEO OLEKSIEWICZ Spółka Komandytowo-Akcyjna 237 070 PLN

2026-08-23 11:13:10Z

Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica

DKS Sp. z o.o. -

2026-08-20 12:01:52Z

Zakup wyposażenia do realizacji zajęć w SP w Bukowcu nad Pilicą w ramach projektu pn. „Wsparcie równego dostępu do dobrej jakości edukacji szkolnej w Gminie Mniszków”

Moja Szkoła Kornelia Klamann 19 987 PLN

2026-08-19 11:18:34Z

Zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej im. Julina Tuwima w Inowłodzu „Utworzenia pracowni komputerowej”

CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 67 958 PLN

2026-08-18 12:55:59Z

Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Grupa E Sp. z o.o. -

2026-08-14 09:19:27Z

Dostawa serwera

FORIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 147 452 PLN

2026-08-10 06:40:28Z

Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: "LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach stawia na kompetencje"

NORDWECO Sp. z o.o. 23 845 PLN

2026-08-03 10:40:38Z

Podniesienie jakości kształcenia w Szkołach Podstawowych w Dzietrznikach i Pątnowie - zakup i dostawa sprzętu IT i urządzeń

Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Handlowe „WIP” Małgorzata Szczepanik-Grzywocz -

2026-07-30 11:00:34Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 186 930 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych
na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie
z podziałem na trzy części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100721417

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Sportowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspkleszczow@zspkleszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zspkleszczow.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych
na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie
z podziałem na trzy części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e9b83b3-4299-4f67-8326-661bcb09415e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403075

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039371/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Zakup sprzętu komputerowego, monitorów, urządzeń wielofukcyjnych monitorów interaktywnych, serwerów oraz akcesoriów komputerowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e9b83b3-4299-4f67-8326-661bcb09415e

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Numeracja przywołana w ogłoszeniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
11.3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
11.4. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania do Platformy e-Zamówienia.
11.5. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.
11.6. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia , o którym mowa w pkt 11.6 SWZ, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.
Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Ochronę Danych Osobowych, Klauzula informacyjna RODO opisano w § 12 projektu umowy.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Ochronę Danych Osobowych, Klauzula informacyjna RODO opisano w § 12 projektu umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZSP.3601.01.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie:
Część 1 – dostawa laptopów (16 szt.) i monitorów (4 szt.)
Szczegółowy opis zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w :
Załączniku Nr 3.1. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 oraz w Załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy, dotyczący Części 1.

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30213000-5 - Komputery osobiste

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert, które nie zostały odrzucone, na podstawie następujących kryteriów oceny ofert:
Część 1 – dostawa laptopów (16 szt.) i monitorów (4 szt.)
Cena (C) – 60 %
Gwarancja (G) – 40 %
Szczegółowy opis oceny ofert zawiera Rozdział 17 SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie:
Część 2 – dostawa monitorów interaktywnych wraz ze statywami (2 szt.)
Szczegółowy opis zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w :
Załączniku Nr 3.2. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 2 oraz w Załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy, dotyczący Części 2;

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert, które nie zostały odrzucone, na podstawie następujących kryteriów oceny ofert:
Część 2 – dostawa monitorów interaktywnych wraz ze statywami (2 szt.)
Cena (C) – 60 %
Gwarancja (G) – 40 %
Szczegółowy opis oceny ofert zawiera Rozdział 17 SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie:
Część 3 – dostawa urządzeń wielofunkcyjnych drukujących (3 szt.).
Szczegółowy opis zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w :
Załączniku Nr 3.3. do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 3
oraz w Załączniku Nr 2 do SWZ – projekt umowy, dotyczący Części 3;

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert, które nie zostały odrzucone, na podstawie następujących kryteriów oceny ofert:
Część 3 – dostawa urządzeń wielofunkcyjnych drukujących (3 szt.)
Cena (C) – 60 %
Gwarancja (G) – 40 %
Szczegółowy opis oceny ofert zawiera Rozdział 17 SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty:
1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach);
Uwaga: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu ofertowym dane identyfikujące oferowany sprzęt.
W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże danych identyfikujących oferowany sprzęt (nazwa producenta, model/wersję/symbol (kod producenta)) Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
2) Oświadczenia wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/ składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ;
3) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy:
a) Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru;
b) Wykonawca lub podmiot udostępniający zasoby nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów,
c) jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit. a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy.
4) Pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ składa z ofertą każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje brak podstaw wykluczenia w postępowaniu.
3. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian w umowie w następujących przypadkach:
1) termin wykonania umowy może ulec przesunięciu w przypadku zaistnienia okoliczności lub zdarzeń uniemożliwiających realizację Umowy w wyznaczonym terminie, o ile ich powstanie nie jest lub nie było w jakikolwiek sposób zależne od Wykonawcy. Zmianie może ulec termin realizacji Umowy o okres trwania zdarzenia lub okoliczności, o których mowa powyżej, a które uniemożliwiają realizację przedmiotu Umowy zgodnie z jej treścią i w sposób należyty;
2) w przypadku zaistnienia innych okoliczności, bez względu na ich charakter, w tym leżących po stronie Zamawiającego, skutkujących niemożliwością wykonania lub należytego wykonania przedmiotu Umowy zgodnie z jej postanowieniami, o ile ich pojawienie się nie jest lub nie było w jakikolwiek sposób zależne od Wykonawcy, w tym o charakterze prawnym, organizacyjnym, ekonomicznym, administracyjnym lub technicznym, możliwa jest uzasadniona tymi okolicznościami zmiana:
a) sposobu wykonania Umowy,
b) zakresu przedmiotu Umowy, w tym wyłączenia części przedmiotu Umowy,
c) zmiana terminu realizacji przedmiotu Umowy odpowiednio do okresu trwania przeszkody, która uniemożliwia realizację przedmiotu Umowy, zgodnie z jej treścią i w sposób należyty.
2. W przypadku zmiany ustawowej stawki podatku od towarów i usług - zmianie ulegnie wysokość wynagrodzenia Wykonawcy adekwatnie do wprowadzonej zmiany wysokości stawki VAT.
3. Dopuszczalna jest również zmiana postanowień zawartej umowy w przypadkach określonych w art. 455 ust. 1 pkt 3 i 4 oraz w art. 455 ust. 2. Ustawy Pzp.
4. Wszelkie zmiany Umowy są dokonywane przez umocowanych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy w formie pisemnej w drodze aneksu Umowy, pod rygorem nieważności.
5. Zmiany umowy nie stanowi:
1) zmiana danych teleadresowych,
2) zmiana rachunku bankowego,
3) zmiana osób odpowiedzialnych za realizację umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pomocą Platformy dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na
Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, wykonawca składa pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
03.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30213100-6 (Komputery przenośne) 30213000-5 (Komputery osobiste) 30231300-0 (Monitory ekranowe) 30231320-6 (Monitory dotykowe) 42962000-7 (Urządzenia drukujące i graficzne) 30232110-8 (Drukarki laserowe) 30213100-6 - Komputery przenośne 30213000-5 - Komputery osobiste 30231300-0 - Monitory ekranowe

Okres realizacji

21 dni