Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 41 549 PLN

Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00308354

Numer referencyjny: ZP.272.12.2026

Zamawiający

POWIAT TOMASZOWSKI

ul. św. Antoniego 41

97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

NIP: 7732321115

REGON: 590648451

Opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miejscowości Krzemienica”. 4.2 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji na przedmiot zamówienia na okres wskazany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, tj. 36 miesięcy On-Site. 4.3 Zasady równoważności zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załączniki nr 1 do do SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równo-ważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wy-magania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 4.4 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana została nazwa producenta, znak towarowy, patent lub pochodzenie w stosunku do określonych materiałów, urządzeń, itp. Zamawiający wymaga, aby traktować takie wskazanie jako przykładowe i dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów, urządzeń, itp. równoważnych o parametrach nie gorszych niż wskazane. Wszystkie wymienione wymagania techniczne na-leży traktować jako minimalne. Obowiązek wykazania, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych w stosunku do rozwiązań określonych w SWZ i załącznikach do SWZ 4.5 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ wskazane zostało odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując opis przedmiotu zamówienia powinien założyć, że każdemu odniesieniu, o którym mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp użytemu w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszy wyraz „lub równo-ważne", co oznacza, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Obowiązek wykazania, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku oferowania rozwiązań równo-ważnych w stosunku do rozwiązań określonych w SWZ i załącznikach do SWZ Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 5 i 6 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 4 i 5 ustawy Pzp. 4.6 Wynagrodzenie wykonawcy ma charakter ryczałtu, który stanowi ekwiwalent świadczenia wykonawcy. 4.7 Wykazując równoważność Wykonawca musi dać dowód, że oferowany produkt ma porównywalne parametry.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
DKS Sp. z o.o. Kowale 5832790417

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 DKS Sp. z o.o. (Kowale) Umowa podpisana 41 549 PLN 41 549 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 156 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)

Najniższa cena

0 PLN

Średnia cena

111 106 PLN

Najwyższa cena

608 995 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Kutno 4 74 204 PLN 298 815 PLN
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA Kutno 3 209 900 PLN -
Piotr Migda Warszawa 3 22 062 PLN 123 278 PLN
INVAR PC MEDIA Sp. z o.o. Sieradz 3 - -
KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 151 356 PLN 358 900 PLN
Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg Błaszki 2 121 025 PLN 242 051 PLN
KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań 2 201 702 PLN 403 404 PLN
IT Creators Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Łódź 2 297 903 PLN 297 903 PLN
PC-EKSPERT Jarosław Nowak Łowicz 2 131 955 PLN 263 910 PLN
A.G. Libra Adam Gach Zgierz 2 10 561 PLN 10 561 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup, dostawa i instalacja sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANTYTOWO AKCYJNA 26 568 PLN

2026-08-31 20:38:40Z

Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby pracowni zawodowych technika informatyka i technika grafiki i poligrafii cyfrowej

PRZEDSIĘBIORSTWO WYTWÓRCZO-HANDLOWE "WIP" MAŁGORZATA SZCZEPANIK-GRZYWOCZ 608 995 PLN

2026-08-30 16:42:05Z

„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Oporowie, gm. Oporów”

ZENEO OLEKSIEWICZ Spółka Komandytowo-Akcyjna 237 070 PLN

2026-08-23 11:13:10Z

Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica

DKS Sp. z o.o. -

2026-08-20 12:01:52Z

Zakup wyposażenia do realizacji zajęć w SP w Bukowcu nad Pilicą w ramach projektu pn. „Wsparcie równego dostępu do dobrej jakości edukacji szkolnej w Gminie Mniszków”

Moja Szkoła Kornelia Klamann 19 987 PLN

2026-08-19 11:18:34Z

Zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej im. Julina Tuwima w Inowłodzu „Utworzenia pracowni komputerowej”

CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. 67 958 PLN

2026-08-18 12:55:59Z

Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie

Grupa E Sp. z o.o. -

2026-08-14 09:19:27Z

Dostawa serwera

FORIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 147 452 PLN

2026-08-10 06:40:28Z

Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: "LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach stawia na kompetencje"

NORDWECO Sp. z o.o. 23 845 PLN

2026-08-03 10:40:38Z

Podniesienie jakości kształcenia w Szkołach Podstawowych w Dzietrznikach i Pątnowie - zakup i dostawa sprzętu IT i urządzeń

Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Handlowe „WIP” Małgorzata Szczepanik-Grzywocz -

2026-07-30 11:00:34Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 178 209 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-106fd1df-958b-4410-8f60-08fd7ffcd525

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308354

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108027/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn.: "Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła Wólka Jagielczyńska (DK S 8) .....

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Realizacja zamówienia dotyczy projektu nr FELD.04.02-IZ.00-0038/23-00 pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miej-scowości Krzemienica” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-106fd1df-958b-4410-8f60-08fd7ffcd525

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia,
która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
11.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
11.5. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e
Zamówienia ani logowania do Platformy e-Zamówienia.
Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej
w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady
Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla
dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub
konkursie.
11.7. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia, o którym mowa w pkt 11.6 SWZ,
przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności z
uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (i przekazuje się jako załącznik), lub
b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści
wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
11.10. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta
„Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do
komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
11.11. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
11.12. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta
dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza)

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje zawarte w SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje zawarte w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.272.12.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do miejscowości Krzemienica”.
4.2 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji na przedmiot zamówienia na okres wskazany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, tj. 36 miesięcy On-Site.
4.3 Zasady równoważności zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załączniki nr 1 do do SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równo-ważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wy-magania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4.4 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ wskazana została nazwa producenta, znak towarowy, patent lub pochodzenie w stosunku do określonych materiałów, urządzeń, itp. Zamawiający wymaga, aby traktować takie wskazanie jako przykładowe i dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów, urządzeń, itp. równoważnych o parametrach nie gorszych niż wskazane. Wszystkie wymienione wymagania techniczne na-leży traktować jako minimalne. Obowiązek wykazania, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych w stosunku do rozwiązań określonych w SWZ i załącznikach do SWZ
4.5 Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ wskazane zostało odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując opis przedmiotu zamówienia powinien założyć, że każdemu odniesieniu, o którym mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp użytemu w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszy wyraz „lub równo-ważne", co oznacza, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Obowiązek wykazania, iż oferowany przedmiot zamówienia spełnia wymagania Zamawiającego, leży po stronie Wykonawcy. W przypadku oferowania rozwiązań równo-ważnych w stosunku do rozwiązań określonych w SWZ i załącznikach do SWZ Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 5 i 6 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 101 ust. 4 i 5 ustawy Pzp.
4.6 Wynagrodzenie wykonawcy ma charakter ryczałtu, który stanowi ekwiwalent świadczenia wykonawcy.
4.7 Wykazując równoważność Wykonawca musi dać dowód, że oferowany produkt ma porównywalne parametry.

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów

48317000-3 - Pakiety oprogramowania do pisania tekstów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Strony dopuszczają następujące zmiany Umowy:
1) w sytuacjach i na zasadach określonych w art. 455 Ustawy Pzp;
2) w sytuacji, gdy konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian
w obowiązujących przepisach prawa w zakresie wymaganym przez właściwe przepisy prawa,
3) w zakresie konieczności zmiany terminu realizacji zamówienia spowodowanego wystąpieniem siły wyższej, rozumianej jako okoliczności, które pomimo zachowania należytej staranności są nieprzewidywalne oraz którym nie można zapobiec lub przeciwstawić się skutecznie,
4) w zakresie zmiany związanej z przedmiotem umowy, tj. zmiany parametrów technicznych, wersji oprogramowania, modelu urządzenia, itp. w przypadku:
a) gdy nastąpi zmiana nazwy handlowej lub innego oznaczenia towaru wskazanego w ofercie niepowodująca zmiany Przedmiotu umowy;
b) gdy zmiana parametrów Sprzętu lub wersji oprogramowania przyczyni się do poprawy jakości zamówienia, przy czym zmiana ta nie spowoduje zwiększenia kosztów realizacji zamówienia,
c) gdy zakończyła się produkcja danego Sprzętu, lub wycofano dany model z produkcji pod warunkiem, iż nowe urządzenie będzie posiadać parametry nie gorsze od urządzenia zaproponowanego w Ofercie oraz zmiana ta nie spowoduje zwiększenia kosztów realizacji zamówienia.
2. Strona wnioskująca o zmianę umowy, przekłada drugiej Stronie pisemne uzasadnienie konieczności wprowadzenia zmian do Umowy. Strona powołująca się na siłę wyższą lub inne przyczyny obiektywnie niezależne od stron powinna zawiadomić niezwłocznie, w terminie nie dłuższym niż 7 dni kalendarzowych od jej/ich zaistnienia. Na stronie powołującej się na w/w okoliczności spoczywa również obowiązek udowodnienia jej/ich wystąpienia oraz wskazania zakresu i wpływu na realizację zamówienia.
3. Wszelkie istotne zmiany treści Umowy w stosunku do treści Oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy mogą być dokonywane wyłącznie w przypadkach określonych powyżej i wymagają pisemnego aneksu pod rygorem nieważności takiej zmiany.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pomocą Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2026
Termin składania ofert
03.07.2026 09:00
Wartość umowy
41 549 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 48517000-5 (Pakiety oprogramowania informatycznego) 48310000-4 (Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów) 48317000-3 (Pakiety oprogramowania do pisania tekstów) 48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego 48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów 48317000-3 - Pakiety oprogramowania do pisania tekstów

Okres realizacji

14 dni