Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Zamawiający
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Bełchatów, Łódzkie
NIP: 7691787666
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Grupa E Sp. z o.o. | Tychy | 242786533 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Grupa E Sp. z o.o. (Tychy) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 155 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
0 PLN
Średnia cena
111 106 PLN
Najwyższa cena
608 995 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Kutno | 4 | 74 204 PLN | 298 815 PLN |
| ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO AKCYJNA Kutno | 3 | 209 900 PLN | - |
| Piotr Migda Warszawa | 3 | 22 062 PLN | 123 278 PLN |
| INVAR PC MEDIA Sp. z o.o. Sieradz | 3 | - | - |
| KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 2 | 151 356 PLN | 358 900 PLN |
| Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg Błaszki | 2 | 121 025 PLN | 242 051 PLN |
| KOMBIT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 2 | 201 702 PLN | 403 404 PLN |
| IT Creators Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Łódź | 2 | 297 903 PLN | 297 903 PLN |
| PC-EKSPERT Jarosław Nowak Łowicz | 2 | 131 955 PLN | 263 910 PLN |
| A.G. Libra Adam Gach Zgierz | 2 | 10 561 PLN | 10 561 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa i instalacja sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"
2026-08-31 20:38:40Z
Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby pracowni zawodowych technika informatyka i technika grafiki i poligrafii cyfrowej
2026-08-30 16:42:05Z
„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, sprzętów oraz mebli (wraz z montażem) do Szkoły Podstawowej w Oporowie, gm. Oporów”
2026-08-23 11:13:10Z
Zakup i dostawa 3 szt. komputerów typu All-in-One oraz 1 szt. notebook wraz z oprogramowaniem w ramach zadania pn. „Rozbudowa DP 4302E na odcinku od węzła „Wólka Jagielczyńska” DK S8 do m. Krzemienica
2026-08-20 12:01:52Z
Zakup wyposażenia do realizacji zajęć w SP w Bukowcu nad Pilicą w ramach projektu pn. „Wsparcie równego dostępu do dobrej jakości edukacji szkolnej w Gminie Mniszków”
2026-08-19 11:18:34Z
Zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej im. Julina Tuwima w Inowłodzu „Utworzenia pracowni komputerowej”
2026-08-18 12:55:59Z
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie
2026-08-14 09:19:27Z
Dostawa serwera
2026-08-10 06:40:28Z
Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: "LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach stawia na kompetencje"
2026-08-03 10:40:38Z
Podniesienie jakości kształcenia w Szkołach Podstawowych w Dzietrznikach i Pątnowie - zakup i dostawa sprzętu IT i urządzeń
2026-07-30 11:00:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392790 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306503
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Czapliniecka 123
1.4.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: z.publiczne@szpital-belchatow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital-belchatow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-840840b8-f889-41ea-ad32-1b5470051586
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392790
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 74/2026 261333-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK II oraz OK III” oraz środki w ramach Programu Regionalnego Fundusze EuropejskiedlaŁódzkiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla potrzeb komórek administracyjnych w związku z realizowanymi projektami unijnymi w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem w celu sprawnego zarządzania projektami unijnymi w trakcie ich realizacji oraz w okresie trwałości. 2) W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą następujące elementy: a. Komputer stacjonarny typ 1 z systemem operacyjnym – 55 szt. b. Monitor typ 1 – 55 szt. c. Komputer stacjonarny typ 2 z systemem operacyjnym – 10 szt. d. Monitor typ 2 – 20 szt. e. Laptop z systemem operacyjnym – 10 szt. f. Oprogramowanie - Pakiet biurowy – 75 szt. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ. 4)
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze
30231300-0 - Monitory ekranowe
30213100-6 - Komputery przenośne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grupa E Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 242786533
4.3.3.) Ulica: Piwna 32
4.3.4.) Miejscowość: Tychy
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-100
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 763282,65 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 128/2026 466846-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie planowanego terminu zakończenia dostawy, ze względu na brak możliwości realizacji przedmiotu zamówienia w pierwotnie określonym terminie
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega §2 ust. 1 i 2 umowy, który otrzymuje brzmienie:
„1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w terminie do 30.07.2026 r. (wskazanie terminu wyrażonego datą uzasadnione jest obiektywną przyczyną związaną z otrzymanym na ten cel finansowaniem, dla którego ustalono zasady zakończenia i rozliczenia zadania, zgodnie z umową o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia, o której mowa w §1 ust. 5 pkt 1) dla następującego przedmiotu zamówienia:
• Komputerów stacjonarnych typ 1 z systemem operacyjnym – 55 szt.,
• Monitorów typ 1 – 55 szt.,
• Oprogramowania – Pakiet biurowy – 55 szt.
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie w terminie do 49 dni
od daty zawarcia Umowy dla następującego przedmiotu zamówienia:
• Komputerów stacjonarnych typ 2 z systemem operacyjnym – 10 szt.,
• Monitorów typ 2 – 20 szt.,
• Laptopów z systemem operacyjnym – 10 szt.,
• Oprogramowania – Pakiet biurowy – 20 szt.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana modelu zaoferowanego monitora, w związku z wystąpieniem okoliczności o charakterze obiektywnym, niezależnym od Wykonawcy, których nie można było przewidzieć z należytą starannością na etapie prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia tj. zakończenia produkcji danego modelu urządzenia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega model/wersja monitora typ 1 w pozycji 2 formularza cenowego
z:
Nazwa monitora: Iiyama Prolite XUB2491H-B1
Producent: Iiyama
Typ/model: XUB2491H-B1
Symbol (PartNr): XUB2491H-B1
Przekątna ekranu: 23,8"
na:
Nazwa monitora: Iiyama Prolite XB2491H-B1
Producent: Iiyama
Typ/model: XB2491H-B1
Symbol (PartNr): XB2491H-B1
Przekątna ekranu: 23,8"
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana modelu zaoferowanego procesora w komputerze stacjonarnym typ 2 z systemem operacyjnym, w związku z wystąpieniem okoliczności o charakterze obiektywnym, niezależnym od Wykonawcy, których nie można było przewidzieć z należytą starannością na etapie prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia tj. zakończenia produkcji danego modelu urządzenia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega model procesora w komputerze stacjonarnym typ 2 z systemem operacyjnym w pozycji 3 formularza cenowego
z:
Procesor model: Intel Core Ultra 5 235
na:
Procesor model: Intel Core Ultra 7 265
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE