Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00414853

Zamawiający

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7392954808

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

03-808 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Miro Warszawa -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Miro (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)

Najniższa cena

432 PLN

Średnia cena

113 300 PLN

Najwyższa cena

766 586 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MSCD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lublin 3 - -
ALTARE Sp. z o.o. Kielce 3 14 447 PLN 43 340 PLN
Bajmed Sp. z o.o. Jelenia Góra 2 - -
ZARYS International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Zabrze 2 - -
FUTUREMED Marcin Kozera Kraków 2 50 900 PLN 50 900 PLN
MSCD Sp. z o.o. Lublin 2 110 414 PLN 110 414 PLN
Philips Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 72 000 PLN 72 000 PLN
Baxter Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 7 668 PLN 15 336 PLN
Meden – Inmed Sp. z o.o. Koszalin 2 98 630 PLN 98 630 PLN
Olympus Polska Sp. z o. o. Warszawa 2 305 489 PLN 305 489 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 633 PLN Średnia: 133 864 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295739

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 78

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-357

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mkin@wmccp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wmccp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb2741c3-3260-41be-b5ab-16c766f2137f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414853

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 27588-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa oferty AOS w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc” Współfinansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, dla Priorytetu 10 Zdrowie, Działania 10.01 Infrastruktura zdrowia (Typ 3 Infrastruktura szpitali – opieka jednego dnia)

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa kabiny pletyzmograficznej, w ramach projektu „Poprawa oferty AOS w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc” współfinansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, dla Priorytetu 10 Zdrowie, Działania 10.01 Infrastruktura zdrowia (Typ 3 Infrastruktura szpitali – opieka jednego dnia) na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płu

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miro

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-808

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 337740 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 54/2026 187329-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 337740 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1
33100000-1 (Urządzenia medyczne)