Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa systemu dystrybucji leków.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00353179

Zamawiający

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska, Lubelskie

NIP: 5371960760

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

10-220 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Intelimedical Poland Sp.z o.o. Olsztyn -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Intelimedical Poland Sp.z o.o. (Olsztyn) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 42900000-5)

Najniższa cena

36 299 PLN

Średnia cena

97 370 PLN

Najwyższa cena

139 500 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki Kwidzyn 2 116 311 PLN 116 311 PLN
Helena Ogłoza Investment Kielce 2 139 500 PLN 139 500 PLN
METALZBYT-HURT SP. Z O.O. MIĘDZYRZECZE DOLNE 1 36 299 PLN 36 299 PLN
Intelimedical Poland Sp.z o.o. Olsztyn 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 28 przetargów

Min: 36 299 PLN Średnia: 356 226 PLN Max: 848 700 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa systemu dystrybucji leków.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000676708

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Terebelska 57-65

1.4.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.4.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@szpitalbp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalbp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e51cf5e-6a56-40a2-80c0-fd39c0a8eb74

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353179

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 716627-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych w dziedzinie onkologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej"

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa systemu dystrybucji leków.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa systemu dystrybucji leków.

3.9.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

84 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Intelimedical Poland Sp.z o.o.

4.3.3.) Ulica: Kasprowicza 4/11

4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn

4.3.5.) Kod pocztowy: 10-220

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2790000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 106192-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2790000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 42900000-5
42900000-5 (Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia)