Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 13 700 PLN
Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części
Numer referencyjny: SPL/19/PN/2026
Zamawiający
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Nowowiejska 31
00-911 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262266523
REGON: 013280825
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| - | ||
| BECHTOLD & CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Łódź | 7250038929 |
| - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 2 ustawy | ||||
| 2 | BECHTOLD & CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Łódź) | Umowa podpisana | 13 700 PLN | 13 700 PLN |
| 3 | - | Unieważniono | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 43 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne)
Najniższa cena
13 700 PLN
Średnia cena
308 836 PLN
Najwyższa cena
534 710 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PARTNER4MEDICINE PROSTA S.A. Leszno | 2 | 449 770 PLN | 899 540 PLN |
| Philips Polska Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Poznań | 2 | 514 000 PLN | 1 028 000 PLN |
| EMS-EUROMED MEDICAL SOLUTIONS Sp. zo.o. Poznań | 2 | 232 988 PLN | 232 988 PLN |
| YAL Sp. z o.o. Pioni | 2 | 299 000 PLN | 299 000 PLN |
| TRIMED Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Kraków | 2 | - | - |
| MDS Cardio Sp. z o.o., ul. Transportowców 11, 02-858 Warszawa, NIP: 9512102903 Warszawa | 2 | 17 953 PLN | 17 953 PLN |
| WhiteMed Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| MEDIM Sp. z o.o., ul. Puławska 45B, 05-500 Piaseczno, NIP: 527-020-40-27 Piaseczno | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa aparatu USG do pracowni przy ul. Sosnkowskiego 18 - SZPZLO Warszawa Ochota
2026-08-31 09:00:26Z
Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej
2026-08-28 07:07:47Z
Dostawa urządzenia USG do badań na zwierzętach, znak sprawy: AEZ/S-064/2026
2026-08-26 09:18:51Z
Zakup aparatu ultrasonograficznego.
2026-08-21 13:02:09Z
Dostawa aparatu USG (mobilnego) dla Przychodni Specjalistycznej Lindleya UCK WUM.
2026-08-19 09:32:45Z
Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części
2026-08-19 08:47:40Z
Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
2026-08-18 08:35:27Z
Dostawa aparatu USG do Garnizonowej Przychodni Lekarskiej SPZOZ w Modlinie
2026-08-17 09:10:03Z
dostawa aparatu ultrasonograficznego
2026-07-28 11:46:03Z
Zakup aparatu ultrasonograficznego na potrzeby SPZOZ w Górze Kalwarii
2026-07-25 08:02:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352635 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013280825
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 31
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: k.polemberska@spl.pl
1.5.8.) Numer faksu: k.polemberska@spl.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.polemberska@spl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spl.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń, w podziale na 3 (trzy) części
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-229839ee-5e0f-4f79-9167-17ae11ecc1cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044176/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Sprzęt, akcesoria i zasilacze komputerowe
1.2.13 Dostawa sprzętu medycznego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/spl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/spl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Rozdział 11 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Rozdział 22, pkt 11 SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SPL/19/PN/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 1: Aparat USG,
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 2/1 do SWZ w zakresie wymagań Zamawiającego dla każdej z części zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 2: Dermatoskop ręczny;
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 2/2 do SWZ w zakresie wymagań Zamawiającego dla każdej z części zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 33166000-1 - Przyrządy dermatologiczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część nr 3: Komputery stacjonarne AIO;
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 2/3 do SWZ w zakresie wymagań Zamawiającego dla każdej z części zamówienia
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: termin dostawy
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
1. Uzupełniony i podpisany – „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – FORMULARZ CENOWY – OPIS OFEROWANYCH URZĄDZEŃ”, wg wzoru: załącznika nr 2/1, 2/2 i/lub 2/3 do SWZ (w zależności od części),2. DOKUMENTY wskazane w załączniku nr 2/1 i/lub 2/2 do SWZ (w zależności od części), jako wymagane by dołączyć do oferty.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
1. Uzupełniony i podpisany – „OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – FORMULARZ CENOWY – OPIS OFEROWANYCH URZĄDZEŃ”, wg wzoru: załącznika nr 2/1, 2/2 i/lub 2/3 do SWZ (w zależności od części),2. DOKUMENTY wskazane w załączniku nr 2/1 i/lub 2/2 do SWZ (w zależności od części), jako wymagane by dołączyć do oferty.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Oświadczenie o braku powiązań osobowych i kapitałowych z Zamawiającym – zgodnie z Załącznikiem Nr 5 do SWZSEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Rozdział 15 SWZ6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy w sprawie zamówienia publicznego, na podstawie art. 454 - 455 Ustawy oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-29 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/spl/proceedings
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-29 09:05
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- 05.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 13 700 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni