Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW MARKI MERCEDES
Zamawiający
MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5540314041
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata | Tuszów Narodowy 3 | 8170003757 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata (Tuszów Narodowy 3) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34300000-0)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy | 3 | - | - |
| Inter Cars S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Zakład Produkcyjno Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy | 1 | - | - |
| Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy 3 | 1 | - | - |
| Armapol Gdynia | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW MARKI MERCEDES
2026-08-28 11:54:54Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów marki SOLARIS - zadanie 3
2026-07-27 09:47:48Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów marki SOLARIS - zadanie 2
2026-07-27 09:44:26Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów marki SOLARIS - zadanie 1
2026-07-27 09:40:36Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów - zaciski hamulcowe
2026-07-16 09:16:44Z
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH SPRĘŻAREK POWIETRZA DO AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
2026-07-14 06:39:04Z
Dostawa części WZPiFP-14-25
2026-03-20 08:53:07Z
Cała Polska — 129 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412730 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW MARKI MERCEDES
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091605784
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Inowrocławska 11
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-153
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mzk.bydgoszcz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzk.bydgoszcz.pl/przetargi
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e52b91d8-4425-4471-ad03-3df80c9b8a2b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412730
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 95-318580
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW MARKI MERCEDES
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostarczane części muszą być fabrycznie nowe, dobrej jakości, nieuszkodzone, nie mogą posiadać wad ukrytych oraz muszą być zgodne z opisem zawartym w załączniku nr 1a do SWZ. Nie dopuszcza się dostaw części regenerowanych lub składanych z udziałem części regenerowanych. Dostarczane części jako części i przedmioty wyposażenia pojazdów związane z bezpieczeństwem ich użytkowania i ochrony środowiska są wyszczególnione w załączniku nr 3 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie
warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. 2024.502 ze zm.) stąd muszą spełniać jeden z warunków określonych w § 10 ww. rozporządzenia.
3.9.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8170003757
4.3.4.) Miejscowość: Tuszów Narodowy 3
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-332
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 258107,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 136-471557
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 201748,54 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE