Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH SPRĘŻAREK POWIETRZA DO AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Zamawiający
MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5540314041
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Inter Cars S.A. | Warszawa | 1181452946 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Cars S.A. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 18 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34300000-0)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy | 3 | - | - |
| Inter Cars S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Zakład Produkcyjno Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy | 1 | - | - |
| Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy 3 | 1 | - | - |
| Armapol Gdynia | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH CZĘŚCI DO AUTOBUSÓW MARKI MERCEDES
2026-08-28 11:54:54Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów marki SOLARIS - zadanie 3
2026-07-27 09:47:48Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów marki SOLARIS - zadanie 2
2026-07-27 09:44:26Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów marki SOLARIS - zadanie 1
2026-07-27 09:40:36Z
Dostawy fabrycznie nowych części do autobusów - zaciski hamulcowe
2026-07-16 09:16:44Z
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH SPRĘŻAREK POWIETRZA DO AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
2026-07-14 06:39:04Z
Dostawa części WZPiFP-14-25
2026-03-20 08:53:07Z
Cała Polska — 129 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00340430 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH SPRĘŻAREK POWIETRZA DO AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE ZAKŁADY KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091605784
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Inowrocławska 11
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-153
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mzk.bydgoszcz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzk.bydgoszcz.pl/przetargi
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d14c6fc-5398-434f-becf-70752e342fc9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00340430
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 47-150083
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOSTAWY FABRYCZNIE NOWYCH SPRĘŻAREK POWIETRZA DO AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostarczane sprężarki powietrza muszą być fabrycznie nowe, dobrej jakości,
nieuszkodzone, nie mogą posiadać wad ukrytych oraz muszą być zgodne z opisem zawartym
w załączniku nr 1 do SWZ. Nie dopuszcza się dostaw sprężarek regenerowanych lub
składanych z udziałem części regenerowanych. Dostarczane sprężarki powietrza jako części
pojazdów związane z bezpieczeństwem ich użytkowania i ochrony środowiska
wyszczególnione w załączniku nr 3 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia
2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego
wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 505) muszą spełniać jeden z warunków określonych w §
10 w. w. rozporządzenia. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na wyroby równoważne do
wyrobów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Inter Cars S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181452946
4.3.3.) Ulica: ul. Powsińska 64
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-903
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 187918,12 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 105-356437
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 173702,91 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE