Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
Chęciny, Świętokrzyskie
NIP: 9591289964
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. | Warszawa | NIP 527 27 06 082 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Świętokrzyskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09123000-7)
Najniższa cena
263 168 PLN
Średnia cena
549 093 PLN
Najwyższa cena
800 444 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| myOrlen Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 800 444 PLN | 800 444 PLN |
| Solare Energy Sp. z o .o. Wrocław | 1 | 263 168 PLN | 263 168 PLN |
| UNIMOT Energia i Gaz Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 583 668 PLN | 583 668 PLN |
| PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| UNIMOT ENERGIA I GAZ Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Unimot Energia i Gaz Sp. z o.o Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w okresie 01.09.2026r. do 31.08.2027r
2026-09-01 06:01:00Z
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do obiektów Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
2026-06-15 10:09:16Z
„Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do obiektów Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach”
2026-06-12 06:29:08Z
Dostawa (sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji) gazu ziemnego wysokometanowego grupy E do celów grzewczych do budynku Sądu Rejonowego w Jędrzejowie przy ul. 11 Listopada 74
2026-03-19 07:51:37Z
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
2026-03-11 12:55:33Z
WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY KUNÓW
2026-03-05 09:54:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00150506 z dnia 2026-03-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.4.2.) Miejscowość: Chęciny
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e06333f5-d7d2-4389-9ffe-ff38f6390fe8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150506
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 633718-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa gazu
3.9.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-01-01 do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 527 27 06 082
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1872757,91 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 776840-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1854900,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE