Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowa organizacja czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Lille – Francja
Zamawiający
Województwo Łódzkie
Łódź, Łódzkie
NIP: 7251708148
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sławomir Marchewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą KAROTEN Sławomir Marchewski | Łódź | 6921728024 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sławomir Marchewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą KAROTEN Sławomir Marchewski (Łódź) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 63000000-9)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sławomir Marchewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą KAROTEN Sławomir Marchewski Łódź | 1 | - | - |
| Cristal Travelnet Sp. z o.o. Ełk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa organizacja czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Lille – Francja
2026-07-13 11:42:23Z
Usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży spożywczej IFE 2026
2026-05-06 12:51:55Z
Cała Polska — 10 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00339545 z dnia 2026-07-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowa organizacja czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Lille – Francja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Łódzkie
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472071715
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Piłsudskiego 8
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.info@lodzkie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a33f93f5-1602-43c8-8ade-c58ddfb4e339
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339545
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 243/2025 838085-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” jest finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa organizacja czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji w Lille – Francja
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zorganizowanie czterodniowej wizyty studyjnej dla członków Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (dalej WZK) w Lille – Francja (maksymalnie dla 40 osób).
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) przygotowanie programu wizyty studyjnej;
2) zapewnienie transportu dla maksymalnie 40 osób uwzględniając samolot i autobus wraz z obiadem w obie strony;
3) zakwaterowanie w hotelu czterogwiazdkowym wraz z wyżywieniem;
4) zapewnienie obsługi tłumaczeniowej podczas wizyty studyjnej;
5) zapewnienie koordynatora, przewodnika wizyty studyjnej;
6) zorganizowanie spotkań dla uczestników wizyty studyjnej: z przedstawicielami departamentu Nord (dla którego siedzibą jest Lille) rozumianego jako jednostka samorządu terytorialnego (dalej: przedstawiciele JST), wizyty w szkole zawodowej, wizyty w przedsiębiorstwie w jednej z branż zawodowych szczególnie ważnych dla regionu łódzkiego;
7) ubezpieczenie uczestników wizyty studyjnej;
8) inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia kompleksowej organizacji wizyty studyjnej.
2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 12 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
79540000-1 - Usługi w zakresie tłumaczeń ustnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sławomir Marchewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą KAROTEN Sławomir Marchewski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6921728024
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 90-350
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 226400,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: S 89/2026 318377-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana umowy została wprowadzona ze względu na wniesione odwołanie oraz w związku z tym, że Krajowa Izba Odwoławcza rozpoznawała odwołanie ponad 15-dniowy termin, o którym mowa w art. 544 ust. 1 Pzp (odwołanie wniesione w dniu 13.03.2026 r., wyrok wydany w dniu 17.04.2026r. ), a więc była to okoliczność uniemożliwiająca lub znacząco utrudniająca wykonanie umowy do dnia 31.05.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie uległ termin realizacji przedmiotu zamówienia w następujący sposób:
§ 1 ust. 3 otrzymał brzmienie: "3. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia, zwanym dalej SOPZ (Załącznik nr 1), z terminami wynikającymi z SOPZ oraz zgodnie z ustaleniami z Zamawiającym, tj. w ciągu czterech miesięcy od dnia podpisania umowy i nie później niż do 20 czerwca 2026 r."
Zmieniony został również SOPZ w powyższym zakresie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 178900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Termin ten został zmieniony aneksem, o którym mowa w opisie zmian do umowy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE