Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”
Zamawiający
Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122904545
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Prowokator Mariusz Bartoszek | Lublin | NIP: 9462464342 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Prowokator Mariusz Bartoszek (Lublin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 27 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2)
Najniższa cena
75 500 PLN
Średnia cena
169 688 PLN
Najwyższa cena
300 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia Lublin | 4 | - | 59 100 PLN |
| Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 166 050 PLN | 166 050 PLN |
| SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "BIO NATURA TUCZNA" Tuczna | 2 | 137 200 PLN | 137 200 PLN |
| TARRAYA SA Poznań | 2 | - | - |
| Nastula Events Sp. z o. o. Warszawa | 1 | - | - |
| Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków | 1 | - | - |
| ZPC "Złoty Kłos" Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska Spółka Jawna Kielce | 1 | - | - |
| FUNDACJA DOBRY HASZTAG Kraków | 1 | 300 000 PLN | 300 000 PLN |
| CHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM "MISERICORDIA" LUBLIN | 1 | 75 500 PLN | - |
| Park Sp. z o.o. Zamość | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa organizacja Warsztatów Metrologicznych.
2026-08-31 05:40:23Z
Kompleksowa organizacja Międzynarodowej Konferencji Naukowej „New Trends in Metrology”
2026-08-26 12:47:57Z
Usługa organizacji „Integracyjnego Wojewódzkiego Dnia Rodzin”
2026-08-13 06:32:55Z
Kompleksowa organizacja dwudniowego Seminarium dla członków wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (II)
2026-08-04 09:02:35Z
Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia
2026-08-03 11:53:04Z
Wykonanie usługi organizacji konferencji dla 50 osób.
2026-07-28 09:30:56Z
Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
2026-07-24 12:17:18Z
Organizacja pięciu wojewódzkich finałów konkursu "Kobieta Przedsiębiorcza z Ewą Wachowicz" w czerwcu i lipcu 2026 r.
2026-07-22 10:52:36Z
Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”
2026-07-21 07:26:31Z
Kompleksowa organizacja dwudniowego Seminarium dla członków wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (II)
2026-06-29 08:45:01Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00352651 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Artura Grottgera 4
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-029
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.szymczyk@lubelskie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4dec98c-e0b6-46d5-a80c-c5eac2fd0134
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352651
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 51-177629
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”. Szkolenia zostaną przeprowadzone w świetlicach wiejskich zlokalizowanych na terenie województwa lubelskiego, w czterech odrębnych lokalizacjach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
40 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Prowokator Mariusz Bartoszek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9462464342
4.3.3.) Ulica: Władysława Jagiełły 5/2
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-281
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 99770,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 94-337490
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 99770,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE