Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
Zamawiający
Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122904545
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PROWOKATOR Mariusz Bartoszek | Lublin | NIP: 9462464342 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PROWOKATOR Mariusz Bartoszek (Lublin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 27 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2)
Najniższa cena
75 500 PLN
Średnia cena
169 688 PLN
Najwyższa cena
300 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia Lublin | 4 | - | 59 100 PLN |
| Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 166 050 PLN | 166 050 PLN |
| SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "BIO NATURA TUCZNA" Tuczna | 2 | 137 200 PLN | 137 200 PLN |
| TARRAYA SA Poznań | 2 | - | - |
| Nastula Events Sp. z o. o. Warszawa | 1 | - | - |
| Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków | 1 | - | - |
| ZPC "Złoty Kłos" Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska Spółka Jawna Kielce | 1 | - | - |
| FUNDACJA DOBRY HASZTAG Kraków | 1 | 300 000 PLN | 300 000 PLN |
| CHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM "MISERICORDIA" LUBLIN | 1 | 75 500 PLN | - |
| Park Sp. z o.o. Zamość | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa organizacja Warsztatów Metrologicznych.
2026-08-31 05:40:23Z
Kompleksowa organizacja Międzynarodowej Konferencji Naukowej „New Trends in Metrology”
2026-08-26 12:47:57Z
Usługa organizacji „Integracyjnego Wojewódzkiego Dnia Rodzin”
2026-08-13 06:32:55Z
Kompleksowa organizacja dwudniowego Seminarium dla członków wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (II)
2026-08-04 09:02:35Z
Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia
2026-08-03 11:53:04Z
Wykonanie usługi organizacji konferencji dla 50 osób.
2026-07-28 09:30:56Z
Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
2026-07-24 12:17:18Z
Organizacja pięciu wojewódzkich finałów konkursu "Kobieta Przedsiębiorcza z Ewą Wachowicz" w czerwcu i lipcu 2026 r.
2026-07-22 10:52:36Z
Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”
2026-07-21 07:26:31Z
Kompleksowa organizacja dwudniowego Seminarium dla członków wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (II)
2026-06-29 08:45:01Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361564 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Artura Grottgera 4
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-029
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.jasic@lubelskie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eba0c7ca-c51d-470d-8563-65da0d59f2a8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361564
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 101-366956
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wynajem namiotów wystawowych stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem w celu przeprowadzenia konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” oraz wykonanie prostej materiałowej ścianki promocyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje transport montaż i demontaż 30 namiotów wystawienniczych wraz z wyposażeniem obejmującym 2 stoły i 4 krzesła w każdym namiocie, dystrybucja prądu o napięciu 230 V do 15 namiotów (połowy), 2 gniazdka elektryczne w każdym z 15 namiotów, w którym będzie rozdystrybuowany prąd. Dodatkowo wykonawca zapewni scenę wraz z oświetleniem, oświetleniowcem, nagłośnieniem i akustykiem oraz agregatem zasilającym scenę wraz z jej wyposażeniem oraz wykonanie ścianki materiałowej promocyjnej, która po zakończeniu zostanie przekazana dla Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 39522530-1 - Namioty
39522000-7 - Brezenty, żagle do łodzi, desek windsurfingowych lub pojazdów lądowych; markizy, zasłony przeciwsłoneczne, namioty i sprzęt kempingowy
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
22461000-9 - Katalogi
39154100-7 - Szafki wystawowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-09 do 2026-07-124.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PROWOKATOR Mariusz Bartoszek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9462464342
4.3.3.) Ulica: ul. Władysława Jagiełło 5 lok.2
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-281
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 39323,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 137-500063
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 39323,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE