Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowe usługi pralnicze dla WSO w Krakowie
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 9451845098
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| WROTOM Sp. z o.o. | Kraków | 6771001928 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | WROTOM Sp. z o.o. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 98310000-9)
Najniższa cena
6 PLN
Średnia cena
165 021 PLN
Najwyższa cena
954 240 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SimplyQ Anna Twaróg Limanowa | 5 | 34 093 PLN | 170 467 PLN |
| Wrotom Sp. z o.o. Kraków | 4 | 16 321 PLN | 65 282 PLN |
| Pralnia Silesia Sp. z o.o. Katowice | 2 | 194 635 PLN | 194 635 PLN |
| Firma Usługowo-Transportowa ESTETA Janusz Piętoń Tymbark | 2 | 47 325 PLN | 94 650 PLN |
| WROTOM Sp.zo.o. Kraków | 1 | 522 258 PLN | 522 258 PLN |
| Praxima Krakpol Trzebinia | 1 | - | - |
| Praxima Krakpol sp z o.o. trzebinia | 1 | 6 PLN | 6 PLN |
| Praxima Krakpol Sp. z o.o. Trzebinia | 1 | - | - |
| Praxima Krakpol Sp. z o.o. Trzebinia | 1 | - | - |
| PRALNIA SILESIA Sp. z o.o. Katowice | 1 | 345 532 PLN | 345 532 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowe świadczenie usług pralniczych wraz z transportem
2026-09-03 10:13:46Z
Kompleksowe świadczenie usług pralniczych
2026-08-31 06:31:57Z
Kompleksowe usługi pralnicze dla WSO w Krakowie
2026-08-24 07:08:30Z
Kompleksowa usługa prania wraz z transportem dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (lokalizacja: Kraków, Dębe).
2026-08-12 07:02:34Z
Kompleksowa usługa prania wraz z transportem dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (lokalizacja: Kraków, Dębe).
2026-08-12 07:02:34Z
świadczenie kompleksowej usługi pralniczej zgodnie z wymogami sanitarno - epidemiologicznymi dla Aresztu Śledczego w Krakowie
2026-07-24 12:22:07Z
Usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny pościelowej dla Domu Pomocy Społecznej w Bobrku (I-VI 2026 r.)
2026-07-21 07:36:27Z
Dom Pomocy Społecznej w Krakowie, ul. Krakowska 55 – świadczenie usług pralniczych w I półroczu 2026 r.
2026-07-14 07:21:31Z
Usługa prania dla Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościach
2026-07-14 07:16:55Z
Kompleksowe świadczenie dzierżawy pościeli i ręczników oraz usług pralniczych wraz z transportem dla Uzdrowiska Krynica–Żegiestów S.A. w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój
2026-07-08 11:34:14Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403379 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowe usługi pralnicze dla WSO w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351565061
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: os. Na Wzgórzach 17b
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-723
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wso.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wso.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b204c6b-ec38-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403379
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00262796
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowe usługi pralnicze dla WSO w Krakowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zgodnie z SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 98311000-6 - Usługi odbierania prania
98315000-4 - Usługi prasowania
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WROTOM Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6771001928
4.3.3.) Ulica: ul. Ciepłownicza 23B,
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-574
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 240534,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00299799/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 247187,25 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE